Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 21.06.2025 22:08 Publikacja: 15.08.2016 23:00
Wizz Air lata już z Gdańska do 32 portów
Foto: 123 rf
Pierwszy milion „pękł” już w maju. Ale doskonałe pod względem frekwencji były i sam czerwiec i całe pierwsze półrocze 2016. A to dopiero początek sezonu.
Przez gdańskie lotnisko przewinęło się od początku roku ponad 1,83 mln pasażerów, o 9,3 proc. więcej, niż w tym samym okresie 2015. Popularność gdańskiego portu przekłada się na wyniki finansowe. Zysk netto za I półrocze wyniósł 9,8 mln złotych. Dla porównania w całym 2014 roku zysk wyniósł 29 mln złotych, a w 2015- 24 mln. Przy tym miesiącami, które przynoszą największe przychody, i to już na wszystkich polskich lotniskach, są tradycyjnie lipiec i sierpień.
Współpraca gmin, rozwój infrastruktury rowerowej oraz wykorzystanie kolei do obsługi komunikacyjnej aglomeracji...
Osiągnęła spektakularny sukces w Dolinie Krzemowej. Jest założycielką i dyrektor generalną akceleratora biznesow...
Jaka jest sytuacja finansowa polskich samorządów? Co mówi o kondycji JST najnowszy Ranking Finansowy Samorządu T...
Województwo Lubuskie rozpoczęło wielkie świętowanie 15-lecia obecności Polski w Unii Europejskiej.
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Paulina Czurak, właścicielka pracowni architektonicznej Ideograf, i Wojciech Witek, współwłaściciel Iliard Archi...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas