Wyniki Rankingu Samorządów „Rzeczpospolitej” 2020

Gminy miejskie i miejsko-wiejskie

Pozycja w rankinguNazwa gminyWojewództwoPunktacja w kategorii: Trwałość ekonomiczno-finansowaPunktacja w kategorii: Trwałość społecznaPunktacja w kategorii: Trwałość środowiskowaPunktacja w kategorii: Jakość zarządania i współpracaPunktacja łączna
1Morawica świętokrzyskie25.7027.2126.006.5085.42
2Bieruń śląskie18.2028.9224.616.0077.73
3Puszczykowo wielkopolskie18.3532.0521.096.0077.49
4Aleksandrów Łódzki łódzkie15.2829.2125.596.0076.09
5Grodzisk Mazowiecki mazowieckie15.1333.6817.488.0074.29
6Podkowa Leśna mazowieckie24.1127.5215.836.0073.46
7Legionowo mazowieckie15.9931.4517.847.0072.29
8Kórnik wielkopolskie19.4025.6120.696.0071.70
9Stryków łódzkie27.8629.5610.613.5071.53
10Głogów dolnośląskie15.2134.7114.755.0069.66
11Wołomin mazowieckie16.0128.3017.766.0068.07
12Siechnice dolnośląskie16.0930.0615.156.5067.80
13Darłowo zachodniopomorskie13.6426.9424.003.0067.58
14Pruszków mazowieckie17.4326.5719.213.5066.71
15Brwinów mazowieckie18.4429.1915.243.5066.37
16Śrem wielkopolskie9.9831.9915.908.0065.87
17Oświęcim małopolskie13.2128.0418.905.0065.15
18Bolesławiec dolnośląskie13.3327.8317.876.0065.03
19Radzymin mazowieckie16.6929.6112.036.0064.33
20Muszyna małopolskie18.6818.7322.324.5064.23
21Strzelin dolnośląskie14.3031.9416.471.5064.20
22Brzeg Dolny dolnośląskie14.2925.2017.417.0063.90
23Bielsk Podlaski podlaskie10.2329.0220.404.0063.65
24Kędzierzyn-Koźle opolskie15.6427.8213.556.5063.52
25Ciechanów mazowieckie10.7825.0421.366.0063.18
26Kępno wielkopolskie20.7422.6414.555.0062.93
27Cieszyn śląskie11.8728.0416.996.0062.90
28Mińsk Mazowiecki mazowieckie15.9423.9018.534.5062.88
29Mszczonów mazowieckie9.4629.4218.006.0062.88
30Pleszew wielkopolskie14.5427.2016.754.0062.49
31Rzgów łódzkie28.9315.5917.880.0062.41
32Brzeg opolskie15.9422.9517.985.5062.38
33Puławy lubelskie14.1628.7314.185.0062.07
34Radków dolnośląskie17.7628.0112.273.5061.54
35Złotów wielkopolskie10.4525.4222.143.5061.51
36Racibórz śląskie8.2424.9923.125.0061.35
37Płońsk mazowieckie19.4420.5116.864.5061.31
38Brusy pomorskie16.6022.9615.535.0060.10
39Ełk warmińsko-mazurskie11.4624.2115.778.5059.94
40Radomyśl Wielki podkarpackie13.5920.2420.605.5059.93
41Wysokie Mazowieckie podlaskie24.6317.8516.421.0059.90
42Gozdnica lubuskie23.2318.0618.550.0059.84
43Kąty Wrocławskie dolnośląskie22.3620.1317.340.0059.82
44Lębork pomorskie12.9724.5118.334.0059.81
45Mrągowo warmińsko-mazurskie11.0228.0915.884.5059.49
46Świebodzice dolnośląskie9.8729.8615.034.5059.27
47Uniejów łódzkie25.2714.2119.120.0058.60
48Jarocin wielkopolskie11.3323.2217.975.5058.02
49Biłgoraj lubelskie16.9923.0714.333.5057.89
50Lubawa warmińsko-mazurskie18.2222.5314.452.5057.70
51Łęknica lubuskie24.9816.0616.550.0057.58
52Józefów lubelskie19.6221.9112.963.0057.49
53Józefów mazowieckie20.1117.9719.110.0057.19
54Siewierz śląskie12.5622.9716.944.5056.97
55Lubliniec śląskie10.9125.5616.953.5056.92
56Świeradów-Zdrój dolnośląskie23.5418.9014.230.0056.67
57Parczew lubelskie17.1318.4018.133.0056.67
58Człuchów pomorskie13.7321.5419.891.5056.66
59Błonie mazowieckie15.8724.3811.614.5056.36
60Mrozy mazowieckie22.4919.339.984.5056.30
61Rabka-Zdrój małopolskie10.6322.3220.313.0056.26
62Sędziszów świętokrzyskie28.8711.8115.540.0056.22
63Halinów mazowieckie27.4512.5216.220.0056.18
64Niepołomice małopolskie28.6816.7210.750.0056.15
65Inowrocław kujawsko-pomorskie13.3126.4711.225.0056.00
66Jawor dolnośląskie16.4226.1712.910.0055.50
67Września wielkopolskie14.4525.2113.812.0055.47
68Czechowice-Dziedzice śląskie13.1117.5818.476.0055.16
69Polkowice dolnośląskie16.1726.1412.680.0054.99
70Pszczyna śląskie10.4825.7215.263.5054.96
71Ostrów Wielkopolski wielkopolskie11.4220.9617.395.0054.76
72Żukowo pomorskie15.9425.579.703.5054.71
73Stepnica zachodniopomorskie14.9119.7012.068.0054.67
74Piastów mazowieckie13.0819.0420.402.0054.52
75Stalowa Wola podkarpackie7.9823.7817.675.0054.43
76Międzychód wielkopolskie12.0826.9712.343.0054.39
77Zator małopolskie20.4517.1316.690.0054.27
78Poddębice łódzkie19.9821.468.684.0054.12
79Łańcut podkarpackie7.3223.9619.333.5054.11
80Namysłów opolskie14.3025.2513.541.0054.10
81Górowo Iławeckie warmińsko-mazurskie15.6222.6013.632.0053.85
82Mielec podkarpackie9.4124.8013.446.0053.65
83Nowe Skalmierzyce wielkopolskie8.7120.9620.343.5053.52
84Bukowno małopolskie19.2716.6317.410.0053.31
85Radlin śląskie11.7820.3714.157.0053.31
86Radłów małopolskie8.5223.0116.744.5052.77
87Krotoszyn wielkopolskie9.5118.7017.227.0052.43
88Góra dolnośląskie14.1324.5010.233.5052.36
89Imielin śląskie19.3116.2816.710.0052.30
90Świecie kujawsko-pomorskie15.6422.8711.212.5052.22
91Lądek-Zdrój dolnośląskie19.5714.5018.140.0052.21
92Krosno Odrzańskie lubuskie8.6323.1514.715.5052.00
93Dobczyce małopolskie23.9412.2415.800.0051.98
94Limanowa małopolskie16.5416.6516.252.5051.95
95Wodzisław Śląski śląskie9.4923.3516.053.0051.88
96Stronie Śląskie dolnośląskie9.1820.6418.443.0051.25
97Sianów zachodniopomorskie15.1920.5510.515.0051.24
98Nowogród podlaskie28.2212.8610.140.0051.22
99Lubycza Królewska lubelskie7.8535.008.210.0051.06
100Kutno łódzkie7.2220.8617.455.5051.03
101Giżycko warmińsko-mazurskie7.9424.1614.304.5050.89
102Dzierżoniów dolnośląskie9.9426.749.624.5050.81
103Karpacz dolnośląskie12.5117.0920.810.0050.41
104Kunów świętokrzyskie25.2511.6513.470.0050.37
105Kluczbork opolskie8.2528.858.694.5050.29
106Wleń dolnośląskie16.3227.006.930.0050.25
107Puck pomorskie13.6721.3115.260.0050.23
108Ujazd (3)opolskie25.0413.4611.730.0050.23
109Sejny podlaskie23.3719.926.840.0050.13
110Chełmża kujawsko-pomorskie21.3212.1416.610.0050.06
111Konstancin-Jeziorna mazowieckie19.8719.3610.590.0049.81
112Miejska Górka wielkopolskie10.9620.0315.203.5049.69
113Wisła śląskie19.4412.9917.210.0049.65
114Janów Lubelski lubelskie16.4818.2913.261.5049.53
115Nowe Miasto nad Pilicą mazowieckie30.0012.686.740.0049.42
116Krasnobród lubelskie22.7011.7814.930.0049.40
117Zagórz podkarpackie14.7813.1921.380.0049.35
118Ropczyce podkarpackie8.4620.2618.522.0049.24
119Rydułtowy śląskie10.5416.8715.826.0049.23
120Sokołów Małopolski podkarpackie17.7415.2716.200.0049.21
121Żarki śląskie16.0320.9111.241.0049.17
122Połaniec świętokrzyskie14.3520.5914.060.0049.00
123Knurów śląskie23.2715.3410.260.0048.86
124Krynica Morska pomorskie18.1519.7310.590.0048.46
125Kamieńsk łódzkie23.8614.4410.000.0048.31
126Szczucin małopolskie6.8223.0612.895.5048.26
127Mielno zachodniopomorskie13.5122.2412.310.0048.05
128Kalety śląskie22.7715.1410.060.0047.97
129Sucha Beskidzka małopolskie18.7217.6911.550.0047.96
130Gościno zachodniopomorskie19.2113.2815.150.0047.64
131Ostrów Lubelski lubelskie24.2510.8512.240.0047.34
132Jordanów małopolskie21.8615.719.590.0047.16
133Świdnik lubelskie21.2614.2111.630.0047.10
134Choroszcz podlaskie28.9911.836.270.0047.09
135Lubartów lubelskie18.9613.3514.780.0047.09
136Brzeszcze małopolskie19.9712.9113.970.0046.85
137Czyżew podlaskie29.8710.486.310.0046.66
138Maków Mazowiecki mazowieckie22.2314.659.620.0046.50
139Aleksandrów Kujawski kujawsko-pomorskie5.9719.5116.364.5046.34
140Dziwnów zachodniopomorskie5.1420.0018.482.5046.13
141Radzionków śląskie17.5217.6910.910.0046.13
142Sobótka dolnośląskie18.4615.4612.180.0046.10
143Ząbki mazowieckie20.5114.4011.130.0046.04
144Łochów mazowieckie17.3510.5218.070.0045.95
145Trzebinia małopolskie10.9516.7712.715.5045.93
146Polanica-Zdrój dolnośląskie16.8615.5213.070.0045.45
147Bytom Odrzański lubuskie21.1210.2113.950.0045.27
148Kleczew wielkopolskie17.4816.6511.110.0045.24
149Ośno Lubuskie lubuskie4.3518.7518.134.0045.23
150Poniatowa lubelskie20.9714.0210.210.0045.20
151Koszyce małopolskie8.0521.1615.320.5045.04
152Chmielnik świętokrzyskie14.2217.6113.170.0045.00
153Ożarów Mazowiecki mazowieckie16.0316.9312.010.0044.96
154Turek wielkopolskie13.0516.3715.540.0044.96
155Rejowiec lubelskie22.699.7012.550.0044.94
156Hajnówka podlaskie14.6017.5012.810.0044.91
157Leśnica opolskie20.3011.5912.840.0044.73
158Luboń wielkopolskie17.6614.2112.710.0044.58
159Murowana Goślina wielkopolskie7.1423.1310.783.5044.56
160Włodawa lubelskie16.0215.5912.920.0044.54
161Józefów nad Wisłą lubelskie15.9221.283.344.0044.54
162Busko-Zdrój świętokrzyskie16.5413.4414.500.0044.48
163Chodzież wielkopolskie18.8615.3210.190.0044.37
164Tułowice opolskie17.6915.5711.100.0044.36
165Świerzawa dolnośląskie19.8114.0310.400.0044.23
166Piaseczno mazowieckie17.2816.3510.440.0044.07
167Police zachodniopomorskie16.1917.4410.330.0043.96
168Terespol lubelskie15.8212.4915.610.0043.92
169Wolbórz łódzkie14.4314.6114.700.0043.74
170Suchań zachodniopomorskie10.6619.4512.011.5043.63
171Kudowa-Zdrój dolnośląskie14.6916.2412.660.0043.60
172Ciechocinek kujawsko-pomorskie10.4019.6913.500.0043.59
173Bierutów dolnośląskie10.1821.887.524.0043.58
174Stoczek Łukowski lubelskie20.4512.3210.730.0043.50
175Pyskowice śląskie16.9213.9212.630.0043.47
176Swarzędz wielkopolskie13.5718.6211.220.0043.41
177Różan mazowieckie22.5113.417.380.0043.30
178Brzeziny łódzkie15.5914.2613.320.0043.17
179Żarów dolnośląskie17.2014.9910.960.0043.15
180Nowy Targ małopolskie17.4413.8211.880.0043.15
181Łapy podlaskie19.2812.4211.400.0043.10
182Rawa Mazowiecka łódzkie16.2418.118.740.0043.10
183Strzegom dolnośląskie18.3613.4011.330.0043.09
184Świdnica dolnośląskie14.7216.4511.860.0043.03
185Lubawka dolnośląskie19.1512.6811.130.0042.96
186Kamienna Góra dolnośląskie16.8116.219.930.0042.95
187Sieniawa podkarpackie5.4224.079.404.0042.89
188Kraśnik lubelskie13.6515.8813.320.0042.84
189Kolonowskie opolskie6.0520.1512.564.0042.76
190Świątniki Górne małopolskie20.0712.0910.600.0042.75
191Tomaszów Lubelski lubelskie9.6915.9617.080.0042.74
192Pszów śląskie19.2910.9912.420.0042.71
193Szczytna dolnośląskie17.1816.109.300.0042.58
194Nowa Sól lubuskie17.3013.8511.400.0042.54
195Tłuszcz mazowieckie17.3711.8213.340.0042.54
196Łosice mazowieckie20.4414.787.250.0042.47
197Ostróda warmińsko-mazurskie20.3513.458.670.0042.47
198Pruszcz Gdański pomorskie16.5914.4311.410.0042.43
199Jaworzyna Śląska dolnośląskie14.9215.068.883.5042.36
200Działdowo warmińsko-mazurskie17.2813.1711.870.0042.32
201Rymanów podkarpackie13.7112.3616.160.0042.24
202Słubice lubuskie16.5116.069.530.0042.09
203Bełchatów łódzkie13.1316.5312.420.0042.08
204Ruciane-Nida warmińsko-mazurskie19.8711.6610.500.0042.03
205Gorlice małopolskie17.4014.959.610.0041.96
206Białobrzegi mazowieckie19.5112.1110.330.0041.95
207Zbąszynek lubuskie14.9013.1913.860.0041.95
208Grybów małopolskie15.9213.2512.770.0041.94
209Kwidzyn pomorskie13.2516.8911.720.0041.86
210Mikstat wielkopolskie18.9810.7912.070.0041.84
211Czerwieńsk lubuskie8.4620.818.074.5041.84
212Władysławowo pomorskie13.9413.9613.910.0041.81
213Piaski lubelskie23.1812.615.970.0041.76
214Myślenice małopolskie14.8213.1713.700.0041.69
215Sierpc mazowieckie13.6111.6015.471.0041.68
216Skoczów śląskie16.0914.3711.150.0041.61
217Czarnków wielkopolskie13.8917.4310.240.0041.57
218Jastarnia pomorskie13.7514.8012.920.0041.47
219Jelcz-Laskowice dolnośląskie17.1414.379.920.0041.44
220Szydłów świętokrzyskie19.1211.5610.660.0041.35
221Świdwin zachodniopomorskie15.1812.3713.630.0041.19
222Pabianice łódzkie16.4215.139.600.0041.15
223Ścinawa dolnośląskie16.3012.0512.750.0041.10
224Radzyń Podlaski lubelskie14.2815.0311.780.0041.09
225Korfantów opolskie18.5214.518.000.0041.03
226Wieliczka małopolskie16.6916.138.190.0041.01
227Zgorzelec dolnośląskie13.3516.8010.860.0041.00
228Końskie świętokrzyskie7.1917.3112.474.0040.98
229Rejowiec Fabryczny lubelskie17.1611.1912.560.0040.91
230Skawina małopolskie17.0614.209.650.0040.91
231Słomniki małopolskie22.3811.507.010.0040.89
232Wilamowice śląskie18.2013.359.290.0040.84
233Łomianki mazowieckie16.1414.2110.470.0040.82
234Ziębice dolnośląskie6.0125.207.082.5040.78
235Stary Sącz małopolskie17.8913.009.820.0040.71
236Duszniki-Zdrój dolnośląskie13.1517.1510.360.0040.66
237Ozimek opolskie8.1818.9511.012.5040.64
238Supraśl podlaskie16.6814.339.600.0040.62
239Zdzieszowice opolskie14.7415.6910.170.0040.60
240Żywiec śląskie15.0914.6610.840.0040.59
241Serock mazowieckie16.0213.8210.720.0040.56
242Bochnia małopolskie12.3913.9414.170.0040.50
243Bolków dolnośląskie20.679.969.850.0040.49
244Przedecz wielkopolskie23.8910.306.290.0040.48
245Łagów świętokrzyskie16.8912.5710.940.0040.40
246Otyń lubuskie17.2514.298.840.0040.38
247Kętrzyn warmińsko-mazurskie13.0614.9812.280.0040.32
248Sulęcin lubuskie15.8511.6912.760.0040.29
249Międzyrzec Podlaski lubelskie16.1613.5510.540.0040.24
250Kołobrzeg zachodniopomorskie11.1215.9713.070.0040.16
251Złotoryja dolnośląskie14.7915.549.820.0040.14
252Piława Górna dolnośląskie17.4814.008.660.0040.14
253Oleśnica dolnośląskie12.7916.4010.790.0039.98
254Wyszków mazowieckie15.1813.1611.590.0039.93
255Tarnowskie Góry śląskie13.5515.0611.320.0039.93
256Kościerzyna pomorskie11.5816.1012.240.0039.93
257Środa Śląska dolnośląskie16.7015.937.300.0039.92
258Pilica śląskie18.2411.1510.530.0039.92
259Słupca wielkopolskie14.0114.8911.000.0039.90
260Ryn warmińsko-mazurskie15.5215.039.330.0039.87
261Łuków lubelskie13.4914.1712.200.0039.85
262Prochowice dolnośląskie16.0814.778.980.0039.83
263Szczyrk śląskie14.4316.658.730.0039.80
264Twardogóra dolnośląskie15.5915.728.490.0039.80
265Głogów Małopolski podkarpackie9.8417.8612.090.0039.80
266Zakopane małopolskie13.7216.589.480.0039.78
267Dobra wielkopolskie13.3213.5712.870.0039.76
268Mikołów śląskie13.6715.4610.590.0039.72
269Marki mazowieckie14.6214.1910.810.0039.63
270Zawiercie śląskie15.2315.548.810.0039.58
271Złoty Stok dolnośląskie18.4913.397.610.0039.49
272Opole Lubelskie lubelskie18.7313.277.450.0039.46
273Myszyniec mazowieckie17.2312.919.220.0039.36
274Czarna Białostocka podlaskie16.3412.9010.060.0039.30
275Oława dolnośląskie15.7014.888.710.0039.30
276Chojnice pomorskie12.3114.6612.320.0039.29
277Czeladź śląskie12.2415.4211.630.0039.29
278Starogard Gdański pomorskie14.8713.1811.230.0039.28
279Olszyna dolnośląskie20.0110.748.490.0039.24
280Trzebnica dolnośląskie13.0817.308.830.0039.21
281Chełmno kujawsko-pomorskie14.1314.0910.900.0039.12
282Kozienice mazowieckie11.3017.979.790.0039.06
283Lubin dolnośląskie13.4516.019.590.0039.05
284Ustka pomorskie9.9216.2812.740.0038.93
285Daleszyce świętokrzyskie18.3513.007.560.0038.91
286Kłodzko dolnośląskie12.2215.1211.560.0038.90
287Prószków opolskie14.0414.959.810.0038.79
288Dynów podkarpackie10.6314.0714.080.0038.78
289Mszana Dolna małopolskie15.2614.019.430.0038.69
290Karlino zachodniopomorskie7.1621.4010.110.0038.67
291Gryfów Śląski dolnośląskie13.1614.5510.900.0038.61
292Iława warmińsko-mazurskie13.3214.0711.210.0038.60
293Barcin kujawsko-pomorskie7.0016.9714.540.0038.52
294Pajęczno łódzkie19.5012.096.900.0038.49
295Krzeszowice małopolskie15.8013.259.420.0038.47
296Ślesin wielkopolskie10.1216.1610.182.0038.46
297Ząbkowice Śląskie dolnośląskie12.4615.8210.180.0038.45
298Ożarów świętokrzyskie15.3715.048.030.0038.43
299Pionki mazowieckie13.9314.1410.340.0038.41
300Sulejówek mazowieckie11.8612.2614.220.0038.33
301Białogard zachodniopomorskie13.7514.709.880.0038.32
302Kałuszyn mazowieckie13.7313.9010.670.0038.30
303Borne Sulinowo zachodniopomorskie13.4612.6712.160.0038.29
304Brańsk podlaskie16.1811.7910.300.0038.27
305Oleszyce podkarpackie11.0611.9015.310.0038.27
306Chojnów dolnośląskie15.2414.668.370.0038.27
307Węgliniec dolnośląskie20.8911.565.810.0038.26
308Łeba pomorskie11.8614.9411.450.0038.25
309Ostrów Mazowiecka mazowieckie15.5814.578.090.0038.25
310Czarna Woda pomorskie14.8715.767.610.0038.24
311Wołów dolnośląskie16.3813.608.230.0038.21
312Otmuchów opolskie8.0616.8113.320.0038.19
313Żary lubuskie8.7916.0913.300.0038.17
314Strzelce Opolskie opolskie11.3516.2610.550.0038.17
315Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie11.9016.999.260.0038.16
316Krynki podlaskie15.8216.026.270.0038.11
317Zawadzkie opolskie14.5014.089.490.0038.07
318Goleniów zachodniopomorskie11.1418.238.680.0038.05
319Zelów łódzkie18.8110.528.710.0038.04
320Zagórów wielkopolskie12.6711.9913.380.0038.04
321Andrychów małopolskie16.4712.009.500.0037.97
322Gniewkowo kujawsko-pomorskie4.2819.9011.782.0037.96
323Szczecinek zachodniopomorskie11.2916.3010.370.0037.95
324Mieroszów dolnośląskie14.3215.118.500.0037.93
325Kłecko wielkopolskie12.7615.369.750.0037.88
326Wałcz zachodniopomorskie4.4422.4510.990.0037.88
327Nowa Sarzyna podkarpackie12.0712.1413.610.0037.81
328Łęczna lubelskie15.8913.338.590.0037.81
329Raciąż mazowieckie16.6613.427.680.0037.76
330Żelechów mazowieckie19.3310.527.910.0037.76
331Boguchwała podkarpackie12.8315.679.230.0037.74
332Nowogrodziec dolnośląskie18.7012.256.770.0037.72
333Tarczyn mazowieckie16.3514.516.840.0037.70
334Wejherowo pomorskie15.0312.4810.180.0037.69
335Mońki podlaskie16.2413.228.230.0037.68
336Tczew pomorskie13.5614.189.880.0037.62
337Paczków opolskie11.9415.2610.390.0037.59
338Sieraków wielkopolskie17.7311.448.410.0037.59
339Augustów podlaskie10.6816.7210.170.0037.57
340Olkusz małopolskie14.6215.247.700.0037.56
341Piła wielkopolskie11.4114.7311.410.0037.55
342Kock lubelskie14.9713.039.530.0037.54
343Żyrardów mazowieckie11.6313.8212.080.0037.53
344Leżajsk podkarpackie9.8015.9911.700.0037.50
345Narol podkarpackie13.5011.3112.690.0037.49
346Wolbrom małopolskie18.3413.835.300.0037.46
347Biecz małopolskie17.0812.907.470.0037.45
348Sława lubuskie14.1216.287.040.0037.44
349Alwernia małopolskie18.4612.985.960.0037.41
350Syców dolnośląskie15.5012.159.710.0037.36
351Kolno podlaskie9.7717.939.650.0037.34
352Oborniki Śląskie dolnośląskie15.0215.167.130.0037.30
353Dębica podkarpackie8.1216.8412.290.0037.25
354Strumień śląskie16.5312.687.970.0037.19
355Mława mazowieckie12.4614.4110.260.0037.13
356Nisko podkarpackie13.2512.9410.930.0037.13
357Malbork pomorskie12.0513.8711.120.0037.05
358Krynica-Zdrój małopolskie7.0819.5610.380.0037.03
359Maków Podhalański małopolskie15.0910.4111.500.0036.99
360Lubań dolnośląskie12.1414.3210.490.0036.95
361Reszel warmińsko-mazurskie11.2618.617.050.0036.92
362Wojcieszów dolnośląskie10.1014.6612.140.0036.90
363Bodzentyn świętokrzyskie13.9212.5710.380.0036.87
364Nowy Dwór Mazowiecki mazowieckie11.4716.568.820.0036.85
365Czarne pomorskie9.6313.0614.100.0036.80
366Tuliszków wielkopolskie20.4510.965.370.0036.77
367Myszków śląskie13.4513.409.900.0036.76
368Jedlicze podkarpackie10.5711.4414.730.0036.74
369Rumia pomorskie9.2617.3410.140.0036.73
370Bartoszyce warmińsko-mazurskie13.0810.8712.770.0036.72
371Wąbrzeźno kujawsko-pomorskie15.7310.6110.270.0036.61
372Dukla podkarpackie15.4213.008.070.0036.49
373Starachowice świętokrzyskie10.5614.9311.000.0036.49
374Lubniewice lubuskie10.6713.3512.470.0036.48
375Urzędów lubelskie16.9311.208.330.0036.46
376Kobyłka mazowieckie12.7413.2510.460.0036.45
377Opatówek wielkopolskie16.7611.168.470.0036.39
378Skalbmierz świętokrzyskie13.9314.727.670.0036.32
379Grodków opolskie15.4412.228.640.0036.30
380Mikołajki warmińsko-mazurskie11.9215.508.870.0036.28
381Nysa opolskie9.7614.8111.670.0036.25
382Miłomłyn warmińsko-mazurskie11.3815.998.800.0036.18
383Golub-Dobrzyń kujawsko-pomorskie12.8913.1210.160.0036.17
384Lubaczów podkarpackie11.0814.2010.870.0036.15
385Zawidów dolnośląskie14.2011.949.990.0036.13
386Ostrzeszów wielkopolskie7.2615.3213.560.0036.13
387Bogatynia dolnośląskie11.7115.788.640.0036.13
388Pińczów świętokrzyskie10.7113.8011.620.0036.13
389Czempiń wielkopolskie8.2316.617.783.5036.12
390Szczebrzeszyn lubelskie16.2011.358.560.0036.11
391Chełmek małopolskie11.7816.238.060.0036.07
392Brzostek podkarpackie12.6210.8912.560.0036.07
393Radziejów kujawsko-pomorskie11.2812.1412.620.0036.05
394Łaziska Górne śląskie11.6714.989.400.0036.05
395Barczewo warmińsko-mazurskie15.2013.137.680.0036.01
396Ustroń śląskie8.0715.0112.930.0036.01
397Kęty małopolskie13.8113.668.530.0035.99
398Tuszyn łódzkie16.6112.896.420.0035.92
399Nowy Wiśnicz małopolskie17.1712.266.490.0035.92
400Jedlina-Zdrój dolnośląskie17.6410.477.770.0035.89
401Ryglice małopolskie11.2111.5912.920.0035.72
402Jasło podkarpackie9.5616.799.360.0035.71
403Prudnik opolskie10.5316.278.820.0035.62
404Tuchów małopolskie14.7012.987.920.0035.60
405Baranów Sandomierski podkarpackie15.3813.366.850.0035.59
406Biała opolskie15.8113.935.850.0035.59
407Pobiedziska wielkopolskie13.5714.397.620.0035.58
408Wieluń łódzkie12.3812.9510.200.0035.53
409Łazy śląskie13.6414.996.860.0035.49
410Chodecz kujawsko-pomorskie13.6616.745.050.0035.44
411Otwock mazowieckie10.8913.1011.450.0035.44
412Bytów pomorskie10.9115.129.390.0035.42
413Łowicz łódzkie11.1314.549.690.0035.36
414Dobrzyca wielkopolskie16.5312.975.800.0035.30
415Koło wielkopolskie10.3213.2311.720.0035.27
416Michałowo podlaskie9.1717.019.050.0035.22
417Krośniewice łódzkie16.4810.358.390.0035.22
418Sośnicowice śląskie14.3613.567.290.0035.22
419Resko zachodniopomorskie12.3712.919.900.0035.19
420Mirosławiec zachodniopomorskie13.0313.828.270.0035.12
421Koziegłowy śląskie20.0010.734.380.0035.11
422Nowy Dwór Gdański pomorskie13.9913.947.100.0035.02
423Krzanowice śląskie13.0213.678.310.0035.00
424Drawsko Pomorskie zachodniopomorskie10.9113.8710.160.0034.95
425Stęszew wielkopolskie12.1214.208.610.0034.92
426Skała małopolskie14.0710.0910.750.0034.92
427Gogolin opolskie8.3216.4710.120.0034.90
428Babimost lubuskie8.0816.2310.580.0034.89
429Pieńsk dolnośląskie15.1110.818.910.0034.83
430Stopnica świętokrzyskie16.6111.047.170.0034.81
431Margonin wielkopolskie12.0613.179.570.0034.80
432Wronki wielkopolskie13.7112.868.200.0034.78
433Radomsko łódzkie8.2315.4511.090.0034.77
434Krasnystaw lubelskie9.8514.6310.300.0034.77
435Kalwaria Zebrzydowska małopolskie18.2612.444.060.0034.75
436Sulechów lubuskie9.1716.429.080.0034.68
437Milanówek mazowieckie9.6914.4810.500.0034.67
438Ryki lubelskie16.9812.894.730.0034.60
439Okonek wielkopolskie9.3416.868.340.0034.54
440Ujście wielkopolskie12.2713.978.300.0034.54
441Koniecpol śląskie12.2713.478.690.0034.43
442Sułkowice małopolskie15.2510.518.660.0034.42
443Koluszki łódzkie12.5314.777.120.0034.42
444Blachownia śląskie12.4111.1310.770.0034.31
445Koprzywnica świętokrzyskie17.4312.983.900.0034.30
446Bychawa lubelskie18.4710.735.080.0034.29
447Nowe Miasto Lubawskie warmińsko-mazurskie14.7311.787.760.0034.26
448Garwolin mazowieckie8.6315.4310.190.0034.25
449Wadowice małopolskie11.9612.1010.160.0034.22
450Chorzele mazowieckie12.5012.728.970.0034.19
451Sandomierz świętokrzyskie7.9017.458.840.0034.19
452Ostrowiec Świętokrzyski świętokrzyskie10.4813.739.970.0034.18
453Szklarska Poręba dolnośląskie6.2119.848.120.0034.17
454Sochaczew mazowieckie9.2415.049.860.0034.14
455Międzyzdroje zachodniopomorskie1.7720.7911.530.0034.09
456Tomaszów Mazowiecki łódzkie7.0318.738.310.0034.07
457Włoszczowa świętokrzyskie11.3713.529.150.0034.03
458Bieżuń mazowieckie17.3612.823.830.0034.01
459Sanok podkarpackie5.6116.9811.340.0033.92
460Węgrów mazowieckie7.2517.868.740.0033.85
461Przasnysz mazowieckie10.7714.558.520.0033.85
462Drohiczyn podlaskie20.208.565.090.0033.84
463Bobowa małopolskie14.719.0510.080.0033.84
464Kostrzyn nad Odrą lubuskie6.2417.4810.080.0033.80
465Biskupiec warmińsko-mazurskie7.0514.3512.400.0033.79
466Przecław podkarpackie12.0310.7511.010.0033.79
467Kłodawawielkopolskie15.9810.537.260.0033.78
468Węgorzewo warmińsko-mazurskie14.3912.177.210.0033.77
469Kartuzy pomorskie11.8812.679.200.0033.75
470Ciechanowiec podlaskie14.6611.837.250.0033.74
471Sieradz łódzkie9.8912.8710.920.0033.68
472Dąbie wielkopolskie15.2212.376.090.0033.67
473Niemcza dolnośląskie11.9313.258.470.0033.64
474Sanniki mazowieckie17.7911.674.110.0033.58
475Szlichtyngowa lubuskie10.1312.5110.930.0033.57
476Żuromin mazowieckie14.8513.295.430.0033.57
477Stargard zachodniopomorskie8.6515.049.820.0033.50
478Wojkowice śląskie12.8512.687.950.0033.48
479Cieszanów podkarpackie7.9514.9910.530.0033.47
480Głowno łódzkie13.2512.877.320.0033.44
481Knyszyn podlaskie12.4612.278.700.0033.42
482Bardo dolnośląskie8.9814.759.690.0033.41
483Sokołów Podlaski mazowieckie4.5718.5310.280.0033.38
484Działoszyce świętokrzyskie13.4412.567.340.0033.35
485Goniądz podlaskie13.7212.487.150.0033.34
486Ogrodzieniec śląskie14.7510.987.580.0033.31
487Szczawno-Zdrój dolnośląskie9.5813.3610.310.0033.25
488Chrzanów małopolskie9.6014.599.010.0033.20
489Młynary warmińsko-mazurskie17.7411.224.230.0033.18
490Lubomierz dolnośląskie13.4214.175.590.0033.18
491Brześć Kujawski kujawsko-pomorskie12.4012.048.700.0033.13
492Małogoszcz świętokrzyskie13.9813.056.100.0033.13
493Biała Rawska łódzkie15.7312.195.190.0033.11
494Ulanów podkarpackie16.249.966.900.0033.10
495Toszek śląskie14.8312.655.620.0033.10
496Czerwionka-Leszczyny śląskie13.5512.746.800.0033.08
497Krapkowice opolskie7.7115.1710.190.0033.07
498Pilawa mazowieckie12.3611.459.250.0033.06
499Gryfino zachodniopomorskie9.0914.998.950.0033.03
500Baborów opolskie10.4011.3211.250.0032.97
501Zwoleń mazowieckie13.9812.186.800.0032.96
502Nowy Korczyn świętokrzyskie14.3111.457.190.0032.95
503Dobrzany zachodniopomorskie12.8311.928.180.0032.93
504Hrubieszów lubelskie10.5413.019.350.0032.90
505Sławków śląskie13.3212.596.960.0032.87
506Drzewica łódzkie10.6611.5610.650.0032.86
507Lubień Kujawski kujawsko-pomorskie10.8014.127.940.0032.86
508Prusice dolnośląskie12.299.9810.570.0032.85
509Miasteczko Śląskie śląskie6.2913.4913.060.0032.84
510Wąchock świętokrzyskie9.7411.7011.370.0032.81
511Wolsztyn wielkopolskie7.4914.3910.910.0032.79
512Gniezno wielkopolskie9.4512.7210.600.0032.76
513Rydzyna wielkopolskie12.5913.716.460.0032.76
514Karczew mazowieckie9.5513.449.770.0032.76
515Mogilno kujawsko-pomorskie11.5914.226.920.0032.73
516Międzylesie dolnośląskie14.0513.555.130.0032.73
517Wągrowiec wielkopolskie8.7713.999.970.0032.72
518Kostrzyn wielkopolskie9.4813.869.330.0032.67
519Kazimierz Dolny lubelskie16.1812.833.600.0032.62
520Niemodlin opolskie9.8214.358.380.0032.55
521Łask łódzkie10.8213.048.680.0032.54
522Kowary dolnośląskie13.6711.677.170.0032.51
523Nowy Tomyśl wielkopolskie9.3414.488.680.0032.49
524Myślibórz zachodniopomorskie8.3813.6410.450.0032.47
525Żagań lubuskie8.3714.699.410.0032.46
526Radymno podkarpackie11.5713.657.220.0032.44
527Kosów Lackimazowieckie13.9412.775.690.0032.40
528Gostyń wielkopolskie7.6315.279.490.0032.40
529Tarnogród lubelskie14.0511.826.490.0032.36
530Pełczyce zachodniopomorskie9.6212.4510.280.0032.35
531Gołańcz wielkopolskie8.1015.785.463.0032.35
532Pieszyce dolnośląskie13.6312.885.840.0032.34
533Hel pomorskie7.5013.5911.250.0032.34
534Warta łódzkie15.8111.914.570.0032.29
535Solec Kujawski kujawsko-pomorskie4.2617.5010.510.0032.26
536Zabłudów podlaskie12.6213.066.580.0032.26
537Brok mazowieckie10.1514.074.533.5032.25
538Rawicz wielkopolskie9.6314.008.620.0032.25
539Mordy mazowieckie15.7610.825.650.0032.22
540Reda pomorskie11.2412.388.570.0032.20
541Siedliszcze lubelskie17.559.894.750.0032.19
542Kleszczele podlaskie7.8914.639.650.0032.17
543Będzin śląskie8.3214.039.800.0032.15
544Szepietowo podlaskie16.2610.994.900.0032.14
545Leśna dolnośląskie13.0114.224.890.0032.11
546Siemiatycze podlaskie5.6417.179.270.0032.08
547Wasilków podlaskie10.1213.588.380.0032.08
548Nowa Ruda dolnośląskie9.4013.289.380.0032.07
549Dęblin lubelskie8.0512.5711.450.0032.07
550Zbąszyń wielkopolskie10.2414.487.290.0032.01
551Koronowo kujawsko-pomorskie12.2212.417.370.0032.00
552Kuźnia Raciborska śląskie9.9713.198.820.0031.98
553Frampol lubelskie12.7014.085.200.0031.98
554Jedwabne podlaskie14.3711.226.390.0031.98
555Lesko podkarpackie8.7912.7010.480.0031.97
556Nowa Dęba podkarpackie7.7515.258.940.0031.94
557Nasielsk mazowieckie12.4012.247.290.0031.94
558Glinojeck mazowieckie9.3111.9610.640.0031.91
559Raszków wielkopolskie15.7710.705.420.0031.89
560Osieczna wielkopolskie13.0311.427.440.0031.88
561Bielawa dolnośląskie8.7314.069.080.0031.87
562Kargowa lubuskie11.0812.807.980.0031.86
563Pisz warmińsko-mazurskie12.6510.508.700.0031.85
564Konstantynów Łódzki łódzkie9.6813.119.040.0031.83
565Annopol lubelskie12.4113.366.020.0031.79
566Pułtusk mazowieckie8.0015.118.650.0031.75
567Chocz wielkopolskie15.5812.353.810.0031.75
568Miechów małopolskie8.4513.999.290.0031.72
569Orzysz warmińsko-mazurskie10.2314.596.900.0031.72
570Barlinek zachodniopomorskie6.6614.9810.060.0031.70
571Piwniczna-Zdrój małopolskie9.7411.6710.260.0031.67
572Gąbin mazowieckie13.2614.324.080.0031.66
573Działoszyn łódzkie8.0715.528.070.0031.66
574Środa Wielkopolska wielkopolskie5.9516.688.980.0031.61
575Dzierzgoń pomorskie10.2012.498.880.0031.57
576Jarosław podkarpackie8.2114.928.390.0031.53
577Tuchola kujawsko-pomorskie8.1213.3710.030.0031.53
578Zielonka mazowieckie6.7912.8811.840.0031.50
579Zambrów podlaskie6.5815.099.780.0031.45
580Ustrzyki Dolne podkarpackie6.4614.2910.470.0031.23
581Sulmierzyce wielkopolskie9.7110.9410.540.0031.19
582Góra Kalwaria mazowieckie7.0815.658.460.0031.18
583Buk wielkopolskie6.0515.739.410.0031.18
584Błażowa podkarpackie9.7512.369.060.0031.17
585Żmigród dolnośląskie6.8715.239.040.0031.15
586Szamocin wielkopolskie7.8713.749.520.0031.13
587Debrzno pomorskie7.7713.699.650.0031.12
588Nowe Miasteczko lubuskie9.5810.7210.790.0031.09
589Grajewo podlaskie5.2013.3512.500.0031.06
590Opatowiec świętokrzyskie9.7213.697.630.0031.05
591Lewin Brzeski opolskie9.3413.598.110.0031.04
592Szczuczyn podlaskie14.6611.045.340.0031.04
593Ozorków łódzkie7.6514.978.380.0031.01
594Odolanów wielkopolskie8.9113.099.010.0031.01
595Nowa Słupia świętokrzyskie13.2510.017.750.0031.01
596Rychwał wielkopolskie14.5210.955.500.0030.96
597Skwierzyna lubuskie7.8216.127.000.0030.94
598Brodnica kujawsko-pomorskie6.5114.879.530.0030.91
599Łobżenica wielkopolskie14.1110.306.490.0030.90
600Nekla wielkopolskie9.5014.127.250.0030.87
601Zduńska Wola łódzkie6.8814.309.670.0030.85
602Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie7.4513.479.900.0030.82
603Iłowa lubuskie11.3113.575.900.0030.78
604Staszów świętokrzyskie6.7814.909.090.0030.77
605Tolkmicko warmińsko-mazurskie8.1512.4110.210.0030.77
606Szczytno warmińsko-mazurskie7.5312.8810.350.0030.76
607Zwierzyniec lubelskie10.0913.337.310.0030.74
608Orzesze śląskie10.3113.267.150.0030.73
609Gubin lubuskie6.7514.289.670.0030.70
610Mosina wielkopolskie10.0112.767.920.0030.69
611Przemków dolnośląskie9.0212.089.590.0030.68
612Lędziny śląskie6.7211.9112.030.0030.66
613Opatów świętokrzyskie11.2412.796.620.0030.65
614Pruchnik podkarpackie13.4710.726.430.0030.62
615Strzyżów podkarpackie10.2612.717.630.0030.60
616Nałęczów lubelskie11.1212.277.200.0030.59
617Brzozów podkarpackie5.7812.5112.300.0030.59
618Chęciny świętokrzyskie9.9814.116.480.0030.57
619Bobolice zachodniopomorskie4.6915.6610.210.0030.56
620Zduny wielkopolskie9.0813.917.560.0030.55
621Kołaczyce podkarpackie8.0210.4612.070.0030.55
622Wschowa lubuskie5.9915.309.210.0030.50
623Wiązów dolnośląskie12.3513.814.310.0030.48
624Milicz dolnośląskie8.2114.667.610.0030.47
625Dębno zachodniopomorskie8.4913.958.020.0030.46
626Stawiski podlaskie11.2910.798.380.0030.45
627Biały Bór zachodniopomorskie10.2012.208.030.0030.42
628Krzywiń wielkopolskie12.7713.374.290.0030.42
629Kościan wielkopolskie7.5013.529.380.0030.40
630Olesno opolskie8.3614.727.320.0030.40
631Kalisz Pomorski zachodniopomorskie5.9216.627.840.0030.38
632Pasym warmińsko-mazurskie11.5412.346.450.0030.33
633Sokółka podlaskie9.9414.096.270.0030.31
634Choszczno zachodniopomorskie6.0316.068.200.0030.29
635Międzybórz dolnośląskie12.9612.824.500.0030.28
636Iwonicz-Zdrój podkarpackie8.849.8411.560.0030.24
637Miastko pomorskie7.7613.808.610.0030.17
638Nowy Staw pomorskie9.4314.006.710.0030.14
639Iłża mazowieckie9.5814.426.080.0030.09
640Woźniki śląskie10.0012.847.250.0030.09
641Radzyń Chełmiński kujawsko-pomorskie11.8913.654.550.0030.09
642Śmigiel wielkopolskie9.0113.427.660.0030.08
643Zaklików podkarpackie10.3713.096.610.0030.08
644Pyrzyce zachodniopomorskie7.7214.118.210.0030.04
645Pniewy wielkopolskie8.1413.398.430.0029.96
646Orneta warmińsko-mazurskie9.1211.968.820.0029.90
647Głuchołazy opolskie6.1214.389.400.0029.90
648Kisielice warmińsko-mazurskie12.3112.395.170.0029.87
649Czaplinek zachodniopomorskie8.2114.307.360.0029.87
650Szamotuły wielkopolskie6.0413.7910.010.0029.84
651Piechowice dolnośląskie9.7711.278.770.0029.80
652Praszka opolskie6.7113.729.330.0029.76
653Łęczyca łódzkie6.5214.508.740.0029.75
654Nidzica warmińsko-mazurskie7.1812.2010.350.0029.73
655Wieleń wielkopolskie12.7511.974.970.0029.69
656Pieniężno warmińsko-mazurskie8.2413.188.270.0029.69
657Pyzdry wielkopolskie9.1415.495.050.0029.68
658Kłobuck śląskie7.7512.819.020.0029.59
659Stąporków świętokrzyskie13.8210.784.960.0029.56
660Wołczyn opolskie8.8012.448.320.0029.56
661Wieruszów łódzkie5.8614.399.300.0029.56
662Łobez zachodniopomorskie5.4412.5511.540.0029.54
663Czerniejewo wielkopolskie8.5012.648.370.0029.52
664Głuszyca dolnośląskie6.0914.169.230.0029.48
665Złocieniec zachodniopomorskie7.3012.639.540.0029.48
666Płoty zachodniopomorskie10.7311.047.700.0029.47
667Międzyrzecz lubuskie5.8413.879.760.0029.47
668Lubraniec kujawsko-pomorskie8.9411.309.170.0029.41
669Rudnik nad Sanem podkarpackie8.8612.228.300.0029.37
670Gołdap warmińsko-mazurskie5.6116.567.190.0029.36
671Tyczyn podkarpackie6.8012.999.560.0029.36
672Połczyn-Zdrój zachodniopomorskie6.0912.9610.300.0029.35
673Dobre Miasto warmińsko-mazurskie7.9213.687.730.0029.32
674Dąbrowa Białostocka podlaskie8.6413.926.770.0029.32
675Oleśnica świętokrzyskie10.9311.766.610.0029.31
676Kożuchów lubuskie9.0213.176.990.0029.18
677Braniewo warmińsko-mazurskie6.2313.469.500.0029.18
678Kowalewo Pomorskie kujawsko-pomorskie9.9411.277.970.0029.17
679Sztum pomorskie6.6913.708.780.0029.17
680Maszewo zachodniopomorskie11.1410.807.220.0029.16
681Mirsk dolnośląskie7.1513.858.150.0029.16
682Witkowo wielkopolskie8.4612.767.900.0029.12
683Lwówek Śląski dolnośląskie8.7511.099.230.0029.07
684Skórcz pomorskie5.6611.5511.830.0029.04
685Suchowola podlaskie11.9810.866.200.0029.04
686Byczyna opolskie8.8813.756.400.0029.03
687Dobiegniew lubuskie9.3512.147.520.0029.02
688Cybinka lubuskie7.9212.808.260.0028.98
689Gostynin mazowieckie6.0613.599.320.0028.97
690Szczawnica małopolskie6.1911.2311.550.0028.97
691Przeworsk podkarpackie6.0113.129.820.0028.95
692Grójec mazowieckie8.5413.786.570.0028.89
693Kowal kujawsko-pomorskie4.3211.0713.450.0028.85
694Trzciel lubuskie7.0215.656.100.0028.77
695Chociwel zachodniopomorskie9.8412.196.740.0028.76
696Sławno zachodniopomorskie5.7313.499.530.0028.75
697Lwówek wielkopolskie6.7215.846.180.0028.74
698Lipno kujawsko-pomorskie6.0912.0210.600.0028.71
699Kańczuga podkarpackie6.7013.248.710.0028.65
700Więcbork kujawsko-pomorskie8.4810.1110.040.0028.63
701Kamień Pomorski zachodniopomorskie7.1512.878.610.0028.62
702Dobrodzień opolskie6.9414.107.560.0028.60
703Łaszczów lubelskie12.2111.325.050.0028.58
704Bełżyce lubelskie10.8810.856.810.0028.54
705Człopa zachodniopomorskie8.5113.496.530.0028.53
706Węgorzyno zachodniopomorskie8.0113.127.390.0028.52
707Rypin kujawsko-pomorskie5.5113.399.610.0028.51
708Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie6.9213.867.710.0028.49
709Czersk pomorskie7.3711.309.810.0028.48
710Żabno małopolskie7.7111.958.790.0028.44
711Łasin kujawsko-pomorskie10.9710.866.560.0028.39
712Ińsko zachodniopomorskie7.5913.347.440.0028.37
713Wyrzysk wielkopolskie9.4911.617.250.0028.35
714Mrocza kujawsko-pomorskie10.4610.597.300.0028.35
715Trzemeszno wielkopolskie6.4813.538.330.0028.34
716Nowogard zachodniopomorskie8.9511.747.630.0028.32
717Kępice pomorskie5.8014.198.320.0028.31
718Jeziorany warmińsko-mazurskie7.8713.496.930.0028.29
719Krobia wielkopolskie8.8712.007.380.0028.25
720Drezdenko lubuskie10.0311.986.180.0028.19
721Przedbórz łódzkie10.9910.926.250.0028.16
722Oborniki wielkopolskie6.3012.749.100.0028.13
723Zgierz łódzkie5.0913.899.140.0028.12
724Żerków wielkopolskie8.2412.687.160.0028.08
725Morąg warmińsko-mazurskie8.1412.267.670.0028.08
726Strzelce Krajeńskie lubuskie5.5915.257.180.0028.02
727Książ Wielkopolski wielkopolskie12.0611.764.170.0027.99
728Lidzbark warmińsko-mazurskie8.1511.798.020.0027.96
729Borek Wielkopolski wielkopolskie7.7814.076.030.0027.89
730Przysucha mazowieckie9.0111.487.340.0027.83
731Sędziszów Małopolski podkarpackie7.5312.477.810.0027.82
732Kietrz opolskie6.4714.017.340.0027.82
733Trzcianka wielkopolskie4.6313.319.870.0027.82
734Głubczyce opolskie3.3914.929.470.0027.78
735Suraż podlaskie8.5314.105.150.0027.78
736Świebodzin lubuskie4.6213.159.990.0027.76
737Nowe Warpno zachodniopomorskie4.3312.4810.950.0027.76
738Bystrzyca Kłodzka dolnośląskie8.0913.136.530.0027.75
739Żnin kujawsko-pomorskie8.1412.397.170.0027.71
740Nakło nad Notecią kujawsko-pomorskie8.0612.087.530.0027.68
741Grodzisk Wielkopolski wielkopolskie7.2312.807.590.0027.62
742Pelplin pomorskie4.9713.419.230.0027.61
743Złoczew łódzkie9.0712.496.050.0027.60
744Obrzycko wielkopolskie4.3313.639.610.0027.57
745Modliborzyce lubelskie10.7112.634.220.0027.56
746Kobylin wielkopolskie8.2711.407.870.0027.54
747Rakoniewice wielkopolskie10.6011.025.890.0027.51
748Rzepin lubuskie3.5414.509.430.0027.47
749Libiąż małopolskie7.3812.827.250.0027.46
750Grabów nad Prosną wielkopolskie9.0312.416.000.0027.45
751Kruszwica kujawsko-pomorskie8.6410.778.030.0027.44
752Opoczno łódzkie6.1712.328.940.0027.43
753Stawiszyn wielkopolskie8.0712.207.020.0027.29
754Krajenka wielkopolskie6.1512.318.790.0027.25
755Szydłowiec mazowieckie7.5411.568.050.0027.15
756Zakliczyn małopolskie8.7011.057.370.0027.11
757Olsztynek warmińsko-mazurskie6.6912.517.900.0027.10
758Górzno kujawsko-pomorskie7.8110.638.590.0027.03
759Krzepice śląskie7.7411.347.960.0027.03
760Jastrowie wielkopolskie8.0112.376.610.0026.98
761Jasień lubuskie8.2212.506.230.0026.95
762Pilzno podkarpackie8.5010.547.780.0026.81
763Poniec wielkopolskie6.6013.147.030.0026.78
764Dąbrowa Tarnowska małopolskie6.5512.188.040.0026.76
765Olecko warmińsko-mazurskie4.6414.247.860.0026.74
766Bisztynek warmińsko-mazurskie8.0213.275.430.0026.72
767Skoki wielkopolskie4.7413.798.160.0026.70
768Suchedniów świętokrzyskie5.6413.477.580.0026.69
769Wysoka wielkopolskie8.7411.796.150.0026.69
770Pasłęk warmińsko-mazurskie7.039.819.830.0026.67
771Chocianów dolnośląskie6.9212.657.080.0026.66
772Piotrków Kujawski kujawsko-pomorskie8.5411.456.630.0026.61
773Janikowo kujawsko-pomorskie4.8614.587.120.0026.56
774Lipiany zachodniopomorskie6.9311.518.050.0026.49
775Sulejów łódzkie8.6913.644.160.0026.49
776Trzcińsko-Zdrój zachodniopomorskie5.3811.309.690.0026.37
777Poręba śląskie7.1911.717.460.0026.36
778Polanów zachodniopomorskie7.0213.106.200.0026.32
779Lipsk podlaskie6.0212.857.410.0026.27
780Wyśmierzyce mazowieckie11.6611.023.560.0026.24
781Głogówek opolskie5.8513.796.510.0026.15
782Pogorzela wielkopolskie8.9711.965.170.0026.11
783Rajgród podlaskie9.1110.986.010.0026.10
784Trzebiatów zachodniopomorskie6.7710.618.690.0026.08
785Bojanowo wielkopolskie3.4613.978.600.0026.04
786Golczewo zachodniopomorskie6.6612.716.660.0026.03
787Radoszyce świętokrzyskie6.0815.404.500.0025.98
788Kolbuszowa podkarpackie4.8514.017.100.0025.96
789Gorzów Śląski opolskie5.8312.897.180.0025.90
790Opalenica wielkopolskie6.6712.556.680.0025.89
791Susz warmińsko-mazurskie6.5911.697.560.0025.84
792Tuczno zachodniopomorskie5.1213.297.410.0025.82
793Lubsko lubuskie6.4111.667.700.0025.78
794Recz zachodniopomorskie6.3711.098.300.0025.76
795Wojnicz małopolskie10.4111.543.790.0025.74
796Dobrzyń nad Wisłą kujawsko-pomorskie9.0511.874.790.0025.71
797Szczekociny śląskie6.4612.906.240.0025.61
798Małomice lubuskie7.2111.486.910.0025.60
799Warka mazowieckie5.8812.786.920.0025.58
800Torzym lubuskie5.5212.397.610.0025.52
801Tykocin podlaskie10.5411.193.770.0025.49
802Golina wielkopolskie7.0412.156.220.0025.42
803Drobin mazowieckie7.1612.265.920.0025.34
804Jabłonowo Pomorskie kujawsko-pomorskie5.6111.967.590.0025.17
805Biała Piska warmińsko-mazurskie8.0811.295.780.0025.15
806Łabiszyn kujawsko-pomorskie7.1010.677.360.0025.13
807Janowiec Wielkopolski kujawsko-pomorskie7.8910.606.580.0025.08
808Ćmielów świętokrzyskie8.0512.254.760.0025.06
809Moryń zachodniopomorskie6.2011.187.670.0025.05
810Prabuty pomorskie5.8011.437.780.0025.01
811Czchów małopolskie5.1812.797.000.0024.97
812Szadek łódzkie10.1710.274.500.0024.94
813Nieszawa kujawsko-pomorskie4.9611.368.620.0024.94
814Proszowice małopolskie5.4514.025.470.0024.94
815Kazimierza Wielka świętokrzyskie6.7410.397.760.0024.88
816Gniew pomorskie6.4811.686.690.0024.85
817Miłosław wielkopolskie6.4111.786.620.0024.81
818Drawno zachodniopomorskie4.8512.217.740.0024.80
819Boguszów-Gorce dolnośląskie9.728.566.470.0024.75
820Tyszowce lubelskie7.5912.394.750.0024.73
821Skarszewy pomorskie6.1611.906.650.0024.70
822Lubowidzmazowieckie9.2610.944.500.0024.69
823Miłakowo warmińsko-mazurskie6.7312.015.940.0024.68
824Tychowo zachodniopomorskie4.1012.647.910.0024.65
825Jaraczewo wielkopolskie8.1412.024.380.0024.54
826Brzesko małopolskie4.2313.846.440.0024.52
827Jędrzejów świętokrzyskie5.1812.017.280.0024.47
828Łaskarzew mazowieckie7.8411.515.050.0024.40
829Lipsko mazowieckie7.6310.945.800.0024.37
830Nowogród Bobrzański lubuskie6.6911.865.800.0024.36
831Szprotawa lubuskie5.1512.396.780.0024.32
832Jutrosin wielkopolskie7.4011.884.940.0024.23
833Wielbark warmińsko-mazurskie9.1210.624.470.0024.22
834Frombork warmińsko-mazurskie4.3712.157.680.0024.21
835Szubin kujawsko-pomorskie5.8212.785.360.0023.96
836Krzyż Wielkopolski wielkopolskie5.6411.366.940.0023.94
837Skępe kujawsko-pomorskie5.8710.187.830.0023.88
838Gryfice zachodniopomorskie5.0711.067.750.0023.88
839Wyszogród mazowieckie6.1611.426.210.0023.79
840Nowe kujawsko-pomorskie6.4410.986.370.0023.79
841Kamień Krajeński kujawsko-pomorskie5.3910.797.550.0023.73
842Ciężkowice małopolskie6.7511.375.470.0023.59
843Żychlin łódzkie4.6811.627.120.0023.42
844Pierzchnica świętokrzyskie8.4110.064.870.0023.34
845Zakroczym mazowieckie6.1012.185.060.0023.34
846Witnica lubuskie2.6013.197.510.0023.30
847Mogielnica mazowieckie7.9910.684.590.0023.26
848Chojna zachodniopomorskie4.8011.167.210.0023.16
849Skaryszew mazowieckie8.4410.324.380.0023.14
850Dobra zachodniopomorskie4.879.898.350.0023.11
851Koźmin Wielkopolski wielkopolskie4.6611.816.470.0022.94
852Izbica Kujawska kujawsko-pomorskie6.8410.105.980.0022.92
853Sompolno wielkopolskie3.2612.646.930.0022.83
854Wąsosz dolnośląskie7.1011.494.210.0022.80
855Strzelno kujawsko-pomorskie3.2211.817.680.0022.72
856Rogoźno wielkopolskie3.6211.847.080.0022.54
857Sępopol warmińsko-mazurskie6.9910.564.950.0022.50
858Wolin zachodniopomorskie1.8412.997.620.0022.44
859Ostroróg wielkopolskie4.2012.675.490.0022.35
860Zalewo warmińsko-mazurskie5.9010.805.390.0022.09
861Mieszkowice zachodniopomorskie3.4111.557.110.0022.07
862Kcynia kujawsko-pomorskie6.2811.653.770.0021.70
863Korsze warmińsko-mazurskie4.6711.135.820.0021.61
864Pacanów świętokrzyskie6.7410.694.010.0021.44
865Dolsk wielkopolskie3.9612.704.630.0021.29
866Cedynia zachodniopomorskie3.1513.264.800.0021.21
867Wielichowo wielkopolskie5.1012.033.750.0020.88
868Barwice zachodniopomorskie3.0510.107.320.0020.47
869Pakość kujawsko-pomorskie4.4110.445.330.0020.18
870Nowe Brzesko małopolskie5.509.554.890.0019.95
871Błaszki łódzkie5.3410.813.770.0019.92
872Zawichost świętokrzyskie3.7111.344.010.0019.06
873Wiślica świętokrzyskie4.306.228.230.0018.75
874Osiek świętokrzyskie4.1410.773.290.0018.20

Mogą Ci się również spodobać

Płuca szare, a oddychać trzeba. W poniedziałek happening przed stołecznym ratuszem

Model płuc ustawiony przed warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka pokazał, jakim powietrzem oddychamy. Instalacja, przygotowana ...

Biznes zmienia się w dobie pandemii

Trwająca epidemia koronawirusa zamknęła ludzi w domu, a biznes wygoniła do sieci. Jak przebiega ...

Każda strategia potrzebuje regionów i miast

Członkowie polskiej delegacji byli zaangażowani w promocję demokracji i poprawę wsparcia UE dla wszystkich ...

Nextbike ma problemy, ale rowery wystartują w kolejnych miastach

Chociaż operator miejskich jednośladów złożył wniosek o ogłoszenie upadłości, jego rowery nie znikną z ...

Warszawa: nowe stacje na starej linii

Pociągi pierwszej linii stołecznego metra zatrzymają się na dwóch dodatkowych przystankach. Chodzi o stacje ...

Grudziądz odważnie ratuje swój szpital

Plan uleczenia grudziądzkiego szpitala wchodzi w życie. To „sytuacja niespotykana na skalę Polski”. Na ...