Wyniki Rankingu Samorządów „Rzeczpospolitej” 2020

Gminy wiejskie

Pozycja w rankinguNazwa gminyWojewództwoPunktacja w kategorii: Trwałość ekonomiczno-finansowaPunktacja w kategorii: Trwałość społecznaPunktacja w kategorii: Trwałość środowiskowaPunktacja w kategorii: Jakość zarządania i współpracaPunktacja łączna
1Kleszczów łódzkie22.5324.1024.420.0071.06
2Padew Narodowa podkarpackie18.1620.1726.000.5064.84
3Suchy Las wielkopolskie14.9535.0011.631.0062.58
4Wielka Wieś małopolskie15.1027.0216.232.5060.85
5Stare Babice mazowieckie11.8734.1313.691.0060.69
6Baranów wielkopolskie21.4223.3313.201.0058.95
7Michałowice mazowieckie16.6130.1011.570.0058.28
8Zabierzów małopolskie12.8326.4216.401.5057.15
9Buczkowice śląskie16.1016.6021.472.5056.67
10Postomino zachodniopomorskie20.2228.845.800.0054.86
11Zielonki małopolskie17.4422.7212.072.5054.73
12Komorniki wielkopolskie14.8724.2213.901.5054.49
13Strawczyn świętokrzyskie13.6526.3411.792.5054.27
14Kobierzyce dolnośląskie23.2418.6712.210.0054.13
15Kłodawa lubuskie14.2023.6314.891.0053.72
16Gołcza małopolskie14.7225.7511.701.5053.67
17Wisznice lubelskie 14.5920.6215.941.5052.65
18Żyraków podkarpackie10.0918.5122.951.0052.55
19Żyrzyn lubelskie 17.5823.2111.190.0051.99
20Pawłowice śląskie20.1618.8412.840.0051.84
21Nadarzyn mazowieckie14.7927.848.131.0051.76
22Czajków wielkopolskie16.5516.2018.780.0051.54
23Rząśnia łódzkie24.9813.9412.120.0051.04
24Hażlach śląskie14.9922.4211.910.5049.83
25Dopiewo wielkopolskie9.7332.667.350.0049.73
26Psary śląskie15.5023.469.131.5049.59
27Kołbaskowo zachodniopomorskie15.2926.526.590.0048.41
28Świdnica lubuskie7.8429.828.801.5047.96
29Kleszczewo wielkopolskie13.7522.7610.171.0047.68
30Jabłoń lubelskie 20.9120.066.690.0047.66
31Wiązowna mazowieckie8.7224.4012.711.5047.33
32Iwkowa małopolskie13.3820.3411.481.5046.69
33Goczałkowice-Zdrój śląskie16.9720.738.810.0046.50
34Płużnica kujawsko-pomorskie10.3123.7110.771.0045.78
35Rokietnica wielkopolskie9.9825.478.312.0045.75
36Czarny Bór dolnośląskie13.2424.556.331.5045.62
37Daszyna łódzkie23.2618.463.350.0045.07
38Bobrowniki śląskie10.7920.8211.671.5044.78
39Bieliny świętokrzyskie13.2522.057.901.0044.20
40Sulmierzyce łódzkie14.8114.9414.420.0044.17
41Dobra małopolskie13.5419.3310.251.0044.12
42Chełmiec małopolskie15.8317.459.801.0044.08
43Iława warmińsko-mazurskie12.7424.315.291.5043.84
44Kobylnica pomorskie6.2129.028.090.5043.82
45Mszana śląskie23.1212.917.780.0043.81
46Zaleszany podkarpackie19.6410.3913.510.0043.53
47Cyców lubelskie 30.0011.342.020.0043.36
49Dębica podkarpackie9.0124.1510.080.0043.24
50Przeciszów małopolskie24.129.849.210.0043.17
51Ożarowice śląskie14.6818.788.361.0042.82
52Obsza lubelskie 13.2716.9312.420.0042.61
53Grębocice dolnośląskie16.6017.508.490.0042.59
54Cedry Wielkie pomorskie13.9219.958.450.0042.33
55Ciasna śląskie13.9620.607.750.0042.32
56Baranowo mazowieckie18.8317.525.860.0042.21
57Długołęka dolnośląskie18.9811.8011.370.0042.15
58Świerczów opolskie12.9725.332.791.0042.09
59Lubomia śląskie19.3311.1911.380.0041.90
60Maków łódzkie9.8917.2613.231.5041.88
61Rewal zachodniopomorskie9.3117.9914.540.0041.84
62Nieporęt mazowieckie15.6418.127.870.0041.63
63Szczerców łódzkie21.2613.326.810.0041.39
64Janów śląskie11.1122.836.371.0041.32
65Zaręby Kościelne mazowieckie12.7017.689.901.0041.28
66Teresin mazowieckie5.9124.589.671.0041.16
67Tworóg śląskie11.8522.057.160.0041.06
68Trzcinica wielkopolskie10.1719.1610.561.0040.89
69Łukowa lubelskie 18.728.0414.080.0040.84
70Zawonia dolnośląskie19.0315.316.370.0040.71
71Jodłowa podkarpackie19.549.5711.570.0040.68
72Łęka Opatowska wielkopolskie11.0822.047.170.0040.29
73Tarnowo Podgórne wielkopolskie14.0818.337.740.0040.15
74Łopiennik Górny lubelskie 21.6310.657.750.0040.04
75Konopiska śląskie3.9726.268.081.5039.81
76Niwiska podkarpackie5.4620.8513.260.0039.56
77Pawłów świętokrzyskie12.4118.157.991.0039.55
78Radwanice dolnośląskie19.4211.518.540.0039.47
79Kroczyce śląskie19.8911.647.670.0039.20
80Gorzyce śląskie14.5114.798.561.0038.85
81Adamówka podkarpackie13.6410.4514.750.0038.84
82Kołobrzeg zachodniopomorskie16.1115.107.530.0038.74
83Cmolas podkarpackie6.8920.6710.990.0038.56
84Bełżec lubelskie 15.5113.239.780.0038.53
85Boronów śląskie15.4814.378.610.0038.47
86Jerzmanowa dolnośląskie16.9014.766.680.0038.34
87Wilkowice śląskie17.1014.826.040.0037.97
88Świecie nad Osą kujawsko-pomorskie6.4420.7910.670.0037.90
89Juchnowiec Kościelny podlaskie16.3316.474.570.0037.37
90Puchaczów lubelskie 17.6113.156.590.0037.35
91Oława dolnośląskie17.2111.698.400.0037.31
92Bolesławiec dolnośląskie17.1713.746.370.0037.28
93Miękinia dolnośląskie16.8915.934.400.0037.22
94Serokomla lubelskie 17.3510.818.880.0037.04
95Żabia Wola mazowieckie14.2417.843.951.0037.03
96Sitkówka-Nowiny świętokrzyskie13.8615.887.240.0036.98
97Skarbimierz opolskie17.3311.927.510.0036.76
98Korycin podlaskie15.5914.976.160.0036.72
99Pruszcz Gdański pomorskie17.0712.836.780.0036.67
100Igołomia-Wawrzeńczyce małopolskie14.5516.975.120.0036.63
101Kornowac śląskie21.1011.034.340.0036.47
102Andrespol łódzkie17.9711.297.160.0036.43
103Raszyn mazowieckie12.5616.187.520.0036.26
104Chybie śląskie16.6512.596.890.0036.13
105Gnojnik małopolskie15.4113.567.150.0036.13
106Stoczek mazowieckie14.5010.6310.950.0036.09
107Osiecznica dolnośląskie16.8312.706.550.0036.09
108Herby śląskie17.2911.826.820.0035.93
109Łaziska lubelskie 19.758.477.690.0035.91
110Dobra (Szczecińska) zachodniopomorskie17.3011.886.510.0035.69
111Mielnik podlaskie9.4220.345.820.0035.58
112Jeżów Sudecki dolnośląskie18.2312.854.460.0035.54
113Stawiguda warmińsko-mazurskie16.4412.236.830.0035.50
114Kozy śląskie14.9113.137.410.0035.46
115Domaniów dolnośląskie5.6728.351.330.0035.35
116Lewin Kłodzki dolnośląskie11.3317.586.300.0035.22
117Sułoszowa małopolskie18.7110.406.080.0035.18
118Osielsko kujawsko-pomorskie13.5114.706.770.0034.97
119Miejsce Piastowe podkarpackie12.1010.0312.820.0034.95
120Ornontowice śląskie16.3713.155.390.0034.92
121Słupno mazowieckie15.2214.465.200.0034.88
122Lubin dolnośląskie13.1113.178.570.0034.86
123Wierzchlas łódzkie15.3810.159.220.0034.75
124Lipowa śląskie13.9911.928.820.0034.74
125Borzęcin małopolskie4.3018.5210.901.0034.72
126Wojsławice lubelskie 19.889.505.320.0034.70
127Pomiechówek mazowieckie12.7710.9810.890.0034.65
128Budzów małopolskie19.159.895.550.0034.59
130Kąkolewnica lubelskie 16.4310.018.080.0034.53
131Lubartów lubelskie 14.459.7510.320.0034.52
132Chrząstowice opolskie16.2511.726.510.0034.47
133Nowosolna łódzkie18.2912.633.540.0034.47
134Wólka lubelskie 16.4110.287.750.0034.45
135Czermin podkarpackie13.369.8711.170.0034.40
136Kolbudy pomorskie12.4114.497.500.0034.40
137Kostomłoty dolnośląskie14.0614.305.990.0034.35
138Zarzecze podkarpackie9.7512.2912.270.0034.31
139Szczurowa małopolskie9.0816.107.531.5034.21
140Garbów lubelskie 17.7311.005.380.0034.11
141Potok Górny lubelskie 16.758.009.340.0034.09
142Malczycedolnośląskie18.0912.323.650.0034.06
143Czernica dolnośląskie12.6114.626.820.0034.05
144Rudna dolnośląskie9.4616.048.530.0034.04
145Jabłonna mazowieckie12.8913.927.210.0034.02
146Pilchowice śląskie16.0511.756.210.0034.01
147Łuków lubelskie 17.0011.325.670.0034.00
148Komprachcice opolskie13.8813.536.570.0033.98
149Kosakowo pomorskie13.0213.177.770.0033.95
150Sokolniki łódzkie12.2610.8710.790.0033.93
151Łowicz łódzkie18.498.187.200.0033.87
152Lubaczów podkarpackie10.0013.5010.360.0033.86
153Siemień lubelskie 21.838.333.680.0033.84
154Kobyla Góra wielkopolskie16.6211.485.700.0033.80
155Puławy lubelskie 16.6511.255.880.0033.79
156Czorsztyn małopolskie14.9511.876.930.0033.76
157Kraszewice wielkopolskie10.1313.3710.190.0033.70
158Gronowo Elbląskie warmińsko-mazurskie10.7918.862.511.5033.66
159Pałecznica małopolskie17.7512.373.510.0033.64
160Brzeżno zachodniopomorskie13.5615.424.630.0033.61
161Jejkowice śląskie14.4910.568.520.0033.57
162Czosnów mazowieckie13.9516.233.360.0033.54
163Końskowola lubelskie 15.689.967.900.0033.54
164Jeżowe podkarpackie11.0010.4612.010.0033.47
165Ustronie Morskie zachodniopomorskie8.0119.026.420.0033.44
166Walce opolskie13.7912.557.090.0033.43
167Olszewo-Borki mazowieckie14.9910.028.410.0033.42
168Solec-Zdrój świętokrzyskie16.579.327.520.0033.42
169Bolesław małopolskie13.7814.575.040.0033.40
170Wodynie mazowieckie6.0319.057.151.0033.23
171Zebrzydowice śląskie14.3111.547.380.0033.23
172Mściwojów dolnośląskie10.0015.276.921.0033.20
173Skąpe lubuskie8.3919.045.760.0033.19
174Jasienica Rosielna podkarpackie11.279.0012.880.0033.15
175Łącko małopolskie15.6310.716.770.0033.10
176Łodygowice śląskie13.9711.028.100.0033.09
177Długosiodło mazowieckie16.669.966.450.0033.06
178Sosnówka lubelskie 14.5413.315.220.0033.06
179Bestwina śląskie13.3712.097.590.0033.04
180Baćkowice świętokrzyskie14.5915.163.260.0033.01
181Niebylec podkarpackie12.7910.679.540.0033.00
182Poczesna śląskie14.5811.456.860.0032.89
183Jaktorów mazowieckie14.0413.775.050.0032.86
184Słupsk pomorskie12.4212.887.490.0032.79
185Jaświły podlaskie16.1510.396.150.0032.69
186Perzów wielkopolskie10.4116.685.510.0032.60
187Dłutów łódzkie16.9010.834.830.0032.56
188Ksawerów łódzkie15.4511.016.080.0032.54
189Krzyżanów łódzkie21.669.011.870.0032.53
190Ulan-Majorat lubelskie 3.7320.047.241.5032.51
191Wilkołaz lubelskie 20.609.182.710.0032.49
192Olsztyn śląskie15.9111.135.390.0032.43
193Troszyn mazowieckie15.3112.494.620.0032.42
194Bielany mazowieckie13.8314.444.070.0032.34
195Czarnożyły łódzkie15.737.359.250.0032.33
196Janów Podlaski lubelskie 12.7214.045.550.0032.31
197Gaworzyce dolnośląskie10.2912.419.560.0032.26
198Lesznowola mazowieckie9.1716.226.810.0032.20
199Kościerzyna pomorskie16.7510.554.880.0032.18
200Krasnystaw lubelskie 15.6812.533.940.0032.15
201Legnickie Pole dolnośląskie14.7211.166.200.0032.09
202Moszczenica małopolskie17.0810.064.910.0032.05
203Dobrzeń Wielki opolskie9.3614.807.890.0032.05
204Krościenko Wyżne podkarpackie12.5810.828.640.0032.04
205Łubniany opolskie13.3513.704.960.0032.01
206Bochnia małopolskie12.8412.676.480.0031.99
207Bierawa opolskie12.7612.087.140.0031.98
208Stryszów małopolskie13.7010.727.490.0031.91
209Cekcyn kujawsko-pomorskie4.1320.136.641.0031.91
210Iłowo-Osada warmińsko-mazurskie12.4811.248.090.0031.82
211Wyry śląskie10.8013.437.580.0031.81
212Ochotnica Dolna małopolskie14.0712.625.120.0031.81
213Solina podkarpackie8.599.1314.100.0031.81
214Jadów mazowieckie15.409.716.700.0031.80
215Rejowiec Fabryczny lubelskie 15.548.967.280.0031.78
216Jastków lubelskie 17.4310.014.310.0031.74
217Polska Cerekiew opolskie9.5317.035.110.0031.67
218Markuszów lubelskie 13.9010.247.460.0031.60
219Marklowice śląskie11.2011.988.360.0031.54
220Raków świętokrzyskie15.639.736.150.0031.52
221Miedźno śląskie14.0611.975.430.0031.46
223Krośnice dolnośląskie11.3214.465.620.0031.40
224Jemielnica opolskie13.9010.726.750.0031.37
225Sarnaki mazowieckie13.9410.996.380.0031.32
226Jerzmanowice-Przeginia małopolskie16.2811.533.500.0031.31
227Wiśniowa podkarpackie12.2310.218.860.0031.30
228Kocmyrzów-Luborzyca małopolskie16.2910.864.090.0031.24
229Radecznica lubelskie 15.767.757.740.0031.24
230Widuchowa zachodniopomorskie14.8010.196.230.0031.22
231Godów śląskie13.3311.326.560.0031.20
232Suszec śląskie12.8312.395.930.0031.14
233Słupia świętokrzyskie15.679.625.830.0031.11
234Sierakowice pomorskie6.5815.608.920.0031.10
235Łomazy lubelskie 11.169.1210.820.0031.10
237Górno świętokrzyskie16.2310.264.550.0031.04
238Olszanica podkarpackie15.479.785.780.0031.03
239Gniewino pomorskie12.5311.896.600.0031.02
240Gromadka dolnośląskie16.4010.623.970.0030.99
241Biesiekierz zachodniopomorskie11.5314.494.970.0030.99
242Marcinowice dolnośląskie12.0815.093.790.0030.97
243Węgierska Górka śląskie13.7710.486.650.0030.91
244Radziejowice mazowieckie13.3413.563.800.0030.70
245Strzegowo mazowieckie15.688.946.070.0030.69
246Spytkowice małopolskie11.4213.955.270.0030.65
247Sławatycze lubelskie 10.4412.168.030.0030.64
248Sitno lubelskie 15.8210.284.530.0030.64
249Łyse mazowieckie18.558.143.940.0030.63
250Łękawica śląskie12.749.188.690.0030.61
251Perlejewo podlaskie19.428.622.560.0030.59
252Sadowie świętokrzyskie19.488.312.760.0030.56
253Nowe Miasto Lubawskie warmińsko-mazurskie8.9017.652.501.5030.55
254Samborzec świętokrzyskie12.8610.716.960.0030.53
255Rudnik śląskie12.1012.575.840.0030.51
256Świnna śląskie11.1511.977.380.0030.50
257Lubrza lubuskie12.7712.385.340.0030.49
258Wielka Nieszawka kujawsko-pomorskie8.9912.568.800.0030.35
259Trzebownisko podkarpackie8.4714.697.150.0030.31
260Zagnańsk świętokrzyskie14.6711.094.530.0030.30
261Izabelin mazowieckie8.3014.647.340.0030.27
262Popielów opolskie11.2812.486.510.0030.27
263Zatory mazowieckie13.048.938.230.0030.21
264Jawornik Polski podkarpackie9.3814.006.830.0030.20
265Czerwonak wielkopolskie8.8915.096.160.0030.14
266Jarocin podkarpackie13.457.828.830.0030.11
267Warta Bolesławiecka dolnośląskie12.359.328.440.0030.10
268Karczmiska lubelskie 13.5513.363.190.0030.10
269Sztutowo pomorskie10.1612.976.960.0030.08
270Brodnica kujawsko-pomorskie7.7816.286.010.0030.07
271Chorkówka podkarpackie11.579.469.030.0030.05
272Kościan wielkopolskie13.6110.406.030.0030.05
273Żórawina dolnośląskie12.2611.955.810.0030.03
274Łapsze Niżne małopolskie16.028.175.810.0030.00
275Koszarawa śląskie13.689.147.150.0029.98
276Mstów śląskie15.2410.064.670.0029.98
277Iwanowice małopolskie14.2211.783.960.0029.97
278Siedlce mazowieckie12.5011.445.990.0029.93
279Chełm lubelskie 16.156.097.670.0029.91
280Pniewy mazowieckie16.9511.351.570.0029.86
281Przystajń śląskie14.6810.594.550.0029.83
282Orla podlaskie12.8210.476.540.0029.82
283Białowieża podlaskie7.8115.656.360.0029.82
284Ropa małopolskie14.9211.523.340.0029.79
285Wisznia Mała dolnośląskie10.3813.276.140.0029.79
286Miedziana Góra świętokrzyskie12.4010.307.090.0029.79
287Aleksandrów lubelskie 11.9011.136.690.0029.72
288Rogów łódzkie13.0011.884.820.0029.71
289Grybów małopolskie14.859.934.890.0029.68
290Podedwórze lubelskie 15.0511.233.390.0029.67
291Reńska Wieś opolskie11.9112.055.700.0029.66
292Brańszczyk mazowieckie12.139.438.100.0029.66
293Wąsosz podlaskie14.767.916.950.0029.63
294Księżpol lubelskie 16.138.694.750.0029.58
295Tomaszów Mazowiecki łódzkie13.2210.605.740.0029.56
296Miączyn lubelskie 14.109.166.250.0029.51
297Baruchowo kujawsko-pomorskie10.1116.652.750.0029.51
298Klucze małopolskie12.6812.684.130.0029.49
299Dąbrowa Zielona śląskie12.5911.954.950.0029.49
300Zbrosławice śląskie13.7311.624.140.0029.49
301Kochanowice śląskie12.0212.325.110.0029.46
303Cegłów mazowieckie7.4717.093.881.0029.45
304Nędza śląskie13.2710.295.880.0029.43
305Tereszpol lubelskie 9.3012.197.940.0029.42
306Stare Pole pomorskie10.3012.596.520.0029.41
307Żukowice dolnośląskie12.6613.453.300.0029.41
308Strzyżewice lubelskie 12.7012.373.321.0029.38
309Konarzyny pomorskie10.7811.906.690.0029.38
310Dębowiec śląskie12.2910.866.200.0029.35
311Zembrzyce małopolskie12.1610.107.090.0029.34
312Trzyciąż małopolskie17.097.244.980.0029.32
313Jasienica śląskie11.8412.854.620.0029.30
314Urszulin lubelskie 10.8010.038.450.0029.28
315Krzyżanowice śląskie12.8212.394.030.0029.24
316Paradyż łódzkie16.575.257.400.0029.22
317Radziechowy-Wieprz śląskie8.7411.768.700.0029.20
318Dzierzkowice lubelskie 14.9210.403.820.0029.14
319Izbicko opolskie11.9611.685.480.0029.12
320Charsznica małopolskie13.659.875.580.0029.11
321Secemin świętokrzyskie13.8511.803.380.0029.03
322Chodzież wielkopolskie16.116.056.840.0029.00
323Masłów świętokrzyskie12.3510.476.160.0028.99
324Nawojowa małopolskie13.949.275.730.0028.95
325Kamieniec Ząbkowicki dolnośląskie14.459.914.590.0028.94
326Złotów wielkopolskie13.557.767.610.0028.92
327Rędziny śląskie13.8011.024.090.0028.91
328Kije świętokrzyskie14.189.924.800.0028.91
329Lipnica pomorskie9.7210.878.280.0028.88
330Lipnica Murowana małopolskie12.2311.684.960.0028.87
332Goraj lubelskie 14.069.395.390.0028.84
333Jeleśnia śląskie12.8111.844.180.0028.83
334Nowa Sól lubuskie11.5710.356.890.0028.81
335Ciepłowody dolnośląskie13.9212.292.600.0028.81
336Kobiór śląskie9.2510.558.990.0028.79
337Chojnice pomorskie11.869.427.490.0028.77
338Rajcza śląskie10.4512.016.300.0028.77
339Niemce lubelskie 12.5810.715.480.0028.76
340Jaworze śląskie8.4411.858.440.0028.73
342Dzierżoniów dolnośląskie13.4012.083.190.0028.67
343Męcinka dolnośląskie11.8312.534.250.0028.61
344Żelechlinek łódzkie16.227.424.970.0028.61
345Budzyń wielkopolskie10.7312.855.020.0028.60
346Bogoria świętokrzyskie13.2310.235.130.0028.59
347Istebna śląskie13.469.385.730.0028.57
348Osjaków łódzkie14.619.834.120.0028.57
349Kamień lubelskie 12.508.757.310.0028.57
350Ładzice łódzkie11.669.327.590.0028.57
351Wilków opolskie6.7517.194.600.0028.54
352Rzezawa małopolskie10.4011.876.240.0028.51
353Wiśniewo mazowieckie18.657.502.350.0028.49
354Kurów lubelskie 13.8311.033.620.0028.48
355Siepraw małopolskie13.259.156.050.0028.45
356Doruchów wielkopolskie13.809.994.580.0028.37
357Tarnawatka lubelskie 12.1311.844.400.0028.37
358Połajewo wielkopolskie12.4410.815.100.0028.35
359Susiec lubelskie 15.269.353.710.0028.32
360Lipinki małopolskie13.399.425.480.0028.29
362Ślemień śląskie10.5913.094.590.0028.26
363Ustka pomorskie14.068.975.230.0028.26
364Kodeń lubelskie 11.8311.644.760.0028.24
365Skoroszyce opolskie11.3812.054.800.0028.23
366Biszcza lubelskie 11.819.816.580.0028.20
367Krupski Młyn śląskie9.3112.406.490.0028.19
368Starogard Gdański pomorskie12.818.516.820.0028.14
369Siemiatycze podlaskie15.229.443.480.0028.14
370Majdan Królewski podkarpackie13.257.757.120.0028.12
371Lelów śląskie12.6810.814.620.0028.12
372Jeziorzany lubelskie 16.787.873.470.0028.12
373Nagłowice świętokrzyskie12.4110.814.860.0028.08
374Górzno mazowieckie14.749.693.650.0028.08
375Mszana Dolna małopolskie13.569.235.280.0028.07
376Milejów lubelskie 11.919.646.500.0028.06
377Chełm Śląski śląskie6.5412.528.990.0028.05
378Celestynów mazowieckie12.7210.075.250.0028.05
379Mykanów śląskie11.6212.693.740.0028.04
380Pawonków śląskie12.7312.233.080.0028.04
381Stężyca pomorskie9.0114.694.330.0028.03
382Przykona wielkopolskie9.0111.717.280.0028.00
383Ostrów podkarpackie9.609.349.030.0027.97
384Parzęczew łódzkie10.2112.735.010.0027.96
385Wojaszówka podkarpackie9.2112.476.280.0027.96
386Terespol lubelskie 12.479.226.240.0027.94
387Goleszówśląskie11.7710.775.400.0027.94
388Lubień małopolskie11.1210.985.830.0027.93
389Szulborze Wielkie mazowieckie19.766.851.300.0027.90
390Czernichów śląskie9.5110.887.470.0027.86
391Kiełczygłów łódzkie13.2412.412.200.0027.86
392Limanowa małopolskie5.9913.398.480.0027.85
393Jordanów małopolskie12.5511.473.830.0027.84
394Spiczyn lubelskie 14.1610.093.570.0027.82
395Polanka Wielka małopolskie11.9412.153.730.0027.82
397Wilczyce świętokrzyskie14.6611.002.140.0027.80
398Brenna śląskie11.4610.715.620.0027.79
399Wodzierady łódzkie14.2610.233.300.0027.79
400Gierałtowice śląskie7.5512.218.030.0027.78
401Żelazków wielkopolskie10.4312.494.860.0027.78
402Lubsza opolskie10.4111.595.750.0027.76
403Dalików łódzkie11.459.816.490.0027.75
404Nowogródek Pomorski zachodniopomorskie12.0812.852.800.0027.74
405Kiernozia łódzkie15.059.752.930.0027.73
406Jabłonka małopolskie12.539.635.560.0027.73
407Tuczna lubelskie 9.6512.975.100.0027.72
408Szumowo podlaskie14.3411.531.840.0027.71
409Mogilany małopolskie13.089.984.610.0027.67
410Rudziniec śląskie13.7711.082.820.0027.66
411Gilowice śląskie8.629.0010.020.0027.64
412Powidz wielkopolskie6.8012.398.410.0027.59
413Parysów mazowieckie13.869.973.720.0027.55
414Łysomice kujawsko-pomorskie10.8710.775.920.0027.55
415Łukowica małopolskie13.0011.313.240.0027.54
416Lipce Reymontowskie łódzkie13.778.914.870.0027.54
417Malechowo zachodniopomorskie12.6310.764.140.0027.54
418Kuźnica podlaskie14.859.712.970.0027.53
419Żółkiewka lubelskie 11.637.728.150.0027.51
420Stare Czarnowo zachodniopomorskie9.7112.814.980.0027.50
421Pabianice łódzkie15.117.704.690.0027.50
422Bystra-Sidzina małopolskie12.8213.611.050.0027.48
423Drwinia małopolskie13.4911.222.730.0027.44
424Lubochnia łódzkie10.3111.985.140.0027.44
425Rokiciny łódzkie10.5711.225.650.0027.43
426Brzeźnica małopolskie13.2911.152.990.0027.43
427Siekierczyn dolnośląskie11.0110.735.680.0027.42
428Łęczyca łódzkie18.357.151.920.0027.42
429Branice opolskie6.2314.386.810.0027.42
430Liw mazowieckie10.1310.246.980.0027.36
431Białośliwie wielkopolskie8.439.359.560.0027.34
432Poraj śląskie10.5912.154.560.0027.30
433Starcza śląskie8.8311.676.790.0027.29
434Działdowo warmińsko-mazurskie13.388.885.010.0027.28
435Wijewo wielkopolskie12.6011.273.400.0027.26
436Głogów dolnośląskie9.1813.844.210.0027.23
437Rawa Mazowiecka łódzkie15.749.571.910.0027.23
438Rościszewo mazowieckie6.7016.611.912.0027.22
439Ruda Maleniecka świętokrzyskie10.6110.406.210.0027.22
440Płaska podlaskie16.449.161.610.0027.21
441Laskowa małopolskie10.8911.055.250.0027.19
442Świeszyno zachodniopomorskie10.3410.356.470.0027.17
443Przytuły podlaskie11.6611.494.010.0027.16
444Prażmów mazowieckie15.449.931.780.0027.15
445Kampinos mazowieckie10.5810.885.680.0027.14
446Niedrzwica Duża lubelskie 14.329.852.960.0027.13
447Pszczółki pomorskie10.679.876.560.0027.10
448Gaszowice śląskie10.5810.835.670.0027.08
449Gać podkarpackie8.299.878.900.0027.06
450Ludwin lubelskie 14.799.013.250.0027.05
451Podgórzyn dolnośląskie6.0015.525.520.0027.04
452Zapolice łódzkie8.099.509.420.0027.01
453Świerklany śląskie9.7010.506.820.0027.01
454Wielowieś śląskie10.5312.214.260.0027.00
455Oleśnica dolnośląskie12.3810.604.020.0027.00
456Pawłowiczki opolskie8.0811.697.220.0026.98
457Rytro małopolskie11.859.715.410.0026.98
458Przyrów śląskie11.9010.394.640.0026.94
459Stanisławów mazowieckie5.0815.945.910.0026.92
460Dubienka lubelskie 11.5111.234.170.0026.92
461Gorzków lubelskie 16.117.273.530.0026.91
462Oksa świętokrzyskie14.8310.391.680.0026.90
463Ulhówek lubelskie 14.3110.012.570.0026.89
464Wohyń lubelskie 12.339.704.860.0026.89
465Słupca wielkopolskie10.7011.145.040.0026.89
466Żmudź lubelskie 13.187.656.050.0026.87
467Wielopole Skrzyńskie podkarpackie12.379.155.330.0026.85
468Skrzyszów małopolskie11.5410.145.170.0026.85
469Domaszowice opolskie11.7110.924.220.0026.84
470Mirzec świętokrzyskie11.3810.225.230.0026.83
471Inowłódz łódzkie7.0210.389.420.0026.83
472Ujsoły śląskie10.4210.625.770.0026.81
473Wąwolnica lubelskie 14.349.463.010.0026.81
474Janowiec lubelskie 12.2510.184.370.0026.80
475Potęgowo pomorskie8.8011.816.180.0026.80
476Głowno łódzkie14.879.941.980.0026.79
477Borowa podkarpackie10.647.848.280.0026.75
478Wejherowo pomorskie8.7610.737.240.0026.73
479Skierniewice łódzkie13.7210.042.960.0026.72
480Frysztak podkarpackie8.5311.656.550.0026.72
481Gorlice małopolskie10.7710.875.080.0026.72
482Włoszakowice wielkopolskie7.9011.367.420.0026.68
483Garwolin mazowieckie9.7810.506.390.0026.68
484Łużna małopolskie11.8411.952.870.0026.67
485Miedzna mazowieckie8.7410.317.610.0026.66
486Panki śląskie11.5411.603.510.0026.66
487Łapanów małopolskie12.3210.683.660.0026.66
488Tymbark małopolskie10.8512.013.790.0026.65
489Międzyrzec Podlaski lubelskie 8.7912.265.600.0026.64
490Horyniec-Zdrój podkarpackie7.8112.466.350.0026.63
491Pątnów łódzkie11.7211.233.670.0026.62
492Krzykosy wielkopolskie13.8710.612.130.0026.62
493Włodowice śląskie14.228.833.560.0026.61
494Promna mazowieckie14.5010.771.340.0026.61
495Książki kujawsko-pomorskie12.6810.383.540.0026.60
496Czerniewice łódzkie15.837.972.790.0026.59
497Krzczonów lubelskie 11.6912.392.510.0026.59
498Darłowo zachodniopomorskie12.329.824.450.0026.58
499Łoniów świętokrzyskie7.2311.507.820.0026.55
500Bliżyn świętokrzyskie9.3812.974.180.0026.53
501Czemierniki lubelskie 11.809.585.120.0026.50
502Sterdyń mazowieckie11.8210.963.710.0026.48
503Krzynowłoga Mała mazowieckie10.6214.461.370.0026.46
504Tarnów Opolski opolskie7.3812.646.390.0026.42
505Osieck mazowieckie12.1210.294.000.0026.41
506Kołbiel mazowieckie13.739.363.310.0026.40
507Wieprz małopolskie11.8611.303.240.0026.39
508Niechlów dolnośląskie10.1012.343.950.0026.39
509Sosnowica lubelskie 6.5712.687.140.0026.39
510Sękowa małopolskie11.5610.074.750.0026.38
511Sobków świętokrzyskie11.5210.524.340.0026.38
512Skierbieszów lubelskie 10.1110.096.170.0026.38
513Paszowice dolnośląskie10.719.476.190.0026.37
514Kaliska pomorskie8.6811.965.730.0026.37
515Władysławów wielkopolskie11.909.944.490.0026.33
516Kunice dolnośląskie6.7411.907.650.0026.29
517Wysokie lubelskie 14.5410.241.510.0026.29
518Kamionka Wielka małopolskie10.8610.385.050.0026.29
519Zawoja małopolskie12.999.094.190.0026.28
520Kuślin wielkopolskie11.4711.932.860.0026.27
521Trzciana małopolskie11.1711.113.980.0026.26
522Siennica mazowieckie11.9910.803.460.0026.25
523Krzeszów podkarpackie13.939.043.270.0026.23
524Grodzisko Dolne podkarpackie10.0110.435.760.0026.21
525Szemud pomorskie11.4511.003.760.0026.20
526Łabunie lubelskie 11.6110.763.830.0026.20
527Horodło lubelskie 12.7810.482.930.0026.19
528Gnojno świętokrzyskie10.3310.245.610.0026.18
529Lyski śląskie10.0611.134.980.0026.18
530Kozłów małopolskie9.3712.903.900.0026.17
531Czarna Dąbrówka pomorskie11.688.735.750.0026.16
532Wadowice Górne podkarpackie7.6210.058.460.0026.14
533Narewka podlaskie9.3111.005.800.0026.12
534Nowa Wieś Wielka kujawsko-pomorskie6.8811.577.640.0026.09
535Milówka śląskie10.3410.165.580.0026.09
536Wierzbica lubelskie 12.998.744.360.0026.09
537Pietrowice Wielkie śląskie11.1012.292.650.0026.04
538Milanów lubelskie 11.5510.903.580.0026.03
539Grębów podkarpackie7.169.839.030.0026.03
540Blizanów wielkopolskie9.4811.355.180.0026.00
541Kaczory wielkopolskie6.8612.646.500.0025.99
542Dąbrowice łódzkie9.5613.462.960.0025.99
543Żegocina małopolskie10.0210.915.060.0025.99
544Łączna świętokrzyskie9.8111.904.280.0025.99
545Dobroszyce dolnośląskie5.5514.695.740.0025.98
546Ułęż lubelskie 14.957.493.530.0025.97
547Gdów małopolskie11.0111.073.860.0025.94
548Przechlewo pomorskie7.4712.016.440.0025.93
549Sławno zachodniopomorskie11.1210.564.240.0025.93
550Popów śląskie6.9114.114.900.0025.93
551Porąbka śląskie10.2110.635.070.0025.92
552Leżajsk podkarpackie8.9010.786.240.0025.92
553Hanna lubelskie 12.419.064.440.0025.91
554Pleśna małopolskie10.8210.104.980.0025.90
555Osiek małopolskie11.7510.243.890.0025.87
556Pakosławice opolskie8.3714.832.670.0025.86
557Somianka mazowieckie10.158.667.050.0025.86
558Kłoczew lubelskie 14.369.212.260.0025.83
559Galewice łódzkie8.268.698.850.0025.81
560Stara Biała mazowieckie9.8711.404.540.0025.80
561Klembów mazowieckie12.808.394.610.0025.80
562Rudniki opolskie12.049.274.490.0025.80
563Repki mazowieckie12.0710.093.600.0025.76
564Stara Kamienica dolnośląskie9.5312.214.010.0025.75
565Wręczyca Wielka śląskie11.8010.543.380.0025.73
566Korzenna małopolskie12.879.323.530.0025.72
568Suchożebry mazowieckie10.1711.214.320.0025.70
569Jonkowo warmińsko-mazurskie10.6711.423.590.0025.68
570Lipnica Wielka małopolskie10.729.205.730.0025.65
571Mucharz małopolskie9.819.776.050.0025.62
572Mińsk Mazowiecki mazowieckie13.937.863.830.0025.61
573Godziesze Wielkie wielkopolskie10.7411.543.320.0025.61
574Telatyn lubelskie 16.436.822.330.0025.59
575Płośnica warmińsko-mazurskie12.447.305.830.0025.58
576Czudec podkarpackie8.1711.505.890.0025.56
577Liszki małopolskie9.229.826.530.0025.56
578Sułów lubelskie 15.068.571.920.0025.56
579Luzino pomorskie9.6711.354.530.0025.55
580Bralin wielkopolskie7.9612.694.900.0025.55
581Mierzęcice śląskie8.1212.085.340.0025.54
582Głusk lubelskie 8.6913.053.790.0025.54
583Karsin pomorskie6.3613.146.030.0025.53
584Białe Błota kujawsko-pomorskie8.0812.155.290.0025.52
585Zakrzówek lubelskie 11.659.294.570.0025.51
586Trawniki lubelskie 11.6910.493.310.0025.49
587Kamionka lubelskie 11.819.554.090.0025.45
588Słopnice małopolskie11.1310.254.040.0025.42
589Siennica Różana lubelskie 10.1911.194.030.0025.42
590Ciepielów mazowieckie13.609.152.650.0025.40
591Kraśniczyn lubelskie 8.1512.914.330.0025.40
592Kazimierz Biskupi wielkopolskie7.3511.866.170.0025.37
593Sokoły podlaskie11.1912.162.030.0025.37
594Jednorożec mazowieckie10.0511.304.020.0025.37
595Kozielice zachodniopomorskie8.348.258.770.0025.36
596Koczała pomorskie9.5510.395.420.0025.36
597Jeżów łódzkie11.5311.432.370.0025.33
598Sienno mazowieckie12.878.503.950.0025.33
599Kłaj małopolskie9.5010.515.310.0025.32
600Mokrsko łódzkie10.1810.464.670.0025.31
601Gietrzwałd warmińsko-mazurskie5.3613.376.540.0025.28
602Stubno podkarpackie8.8611.834.580.0025.27
603Potworówmazowieckie10.9311.502.840.0025.26
604Platerów mazowieckie11.199.234.840.0025.26
605Dywity warmińsko-mazurskie8.5712.514.170.0025.25
606Pępowo wielkopolskie11.098.515.640.0025.25
607Ostrowite wielkopolskie11.638.345.260.0025.24
608Brzeźnio łódzkie9.569.895.780.0025.23
609Ozorków łódzkie11.948.884.400.0025.22
610Niedźwiedź małopolskie10.4710.763.950.0025.18
611Biłgoraj lubelskie 10.408.346.440.0025.18
612Milejewo warmińsko-mazurskie11.9810.272.930.0025.18
613Tuplice lubuskie7.7712.754.640.0025.17
614Somonino pomorskie10.168.616.370.0025.14
615Kruszyna śląskie10.5711.113.450.0025.14
616Kraśnik lubelskie 11.589.963.580.0025.13
617Dębno małopolskie9.0110.725.390.0025.12
618Śliwice kujawsko-pomorskie6.6012.206.290.0025.08
619Borów dolnośląskie10.0512.362.660.0025.07
620Szreńsk mazowieckie14.818.012.250.0025.07
621Rzeczenica pomorskie7.6411.805.620.0025.06
622Tuchomie pomorskie7.3411.476.250.0025.06
623Trzydnik Duży lubelskie 8.5911.185.280.0025.05
624Biskupice małopolskie12.0910.252.700.0025.04
625Borowie mazowieckie8.4711.285.270.0025.03
626Wądroże Wielkie dolnośląskie8.8411.824.370.0025.03
627Święciechowa wielkopolskie8.2811.265.490.0025.03
628Stare Bogaczowice dolnośląskie7.2713.114.630.0025.01
630Biała łódzkie11.7410.962.270.0024.97
631Hańsk lubelskie 8.9411.404.620.0024.96
632Świlcza podkarpackie6.8411.336.780.0024.95
633Lelis mazowieckie12.727.584.640.0024.94
634Lipie śląskie9.2811.653.990.0024.92
635Piekoszów świętokrzyskie5.7712.087.060.0024.91
636Kutno łódzkie12.479.642.790.0024.90
637Gołuchów wielkopolskie6.4012.945.550.0024.89
638Głuchów łódzkie11.0411.352.480.0024.87
639Leszno mazowieckie7.8112.694.350.0024.85
640Wieliszew mazowieckie5.7812.246.820.0024.84
641Białaczów łódzkie11.737.895.220.0024.84
642Koło wielkopolskie4.5617.372.900.0024.83
643Wąsewo mazowieckie9.9011.093.840.0024.83
644Dzikowiec podkarpackie7.8311.575.410.0024.82
645Komarówka Podlaska lubelskie 12.129.413.300.0024.82
646Przasnysz mazowieckie13.008.593.220.0024.81
647Puszcza Mariańska mazowieckie11.619.993.190.0024.79
648Kłomnice śląskie9.999.755.040.0024.79
649Choceń kujawsko-pomorskie8.6511.145.000.0024.79
650Dolice zachodniopomorskie7.918.927.920.0024.75
651Zabór lubuskie10.3810.783.560.0024.72
652Rąbino zachodniopomorskie3.2615.495.950.0024.71
653Kobylanka zachodniopomorskie7.5712.134.980.0024.68
654Wola Uhruska lubelskie 8.5711.055.030.0024.66
655Nowy Targ małopolskie9.239.256.170.0024.66
656Płoniawy-Bramura mazowieckie12.977.703.970.0024.65
657Kościeliskomałopolskie8.4110.026.230.0024.65
658Łańcut podkarpackie7.6310.626.400.0024.65
659Małkinia Górna mazowieckie9.2310.375.030.0024.63
660Krokowa pomorskie5.4311.767.440.0024.62
661Podegrodzie małopolskie10.7210.173.720.0024.61
662Granowo wielkopolskie7.9110.895.810.0024.61
663Rząśnik mazowieckie11.197.675.740.0024.61
664Łabowa małopolskie11.727.175.720.0024.60
665Pokój opolskie7.9511.844.810.0024.60
666Trzeszczany lubelskie 10.8810.133.590.0024.60
667Stryszawa małopolskie10.2710.264.060.0024.59
668Kiszkowo wielkopolskie9.809.515.250.0024.56
669Krasiczyn podkarpackie7.8911.475.200.0024.56
670Nowy Żmigród podkarpackie10.049.095.430.0024.55
671Kamienica Polska śląskie8.0810.805.650.0024.52
672Borzytuchom pomorskie6.9711.186.360.0024.51
673Stoczek Łukowski lubelskie 9.359.475.680.0024.50
674Szerzyny małopolskie11.228.824.450.0024.48
675Buczek łódzkie8.6110.944.910.0024.46
676Tokarnia małopolskie10.459.624.380.0024.45
677Rzgów wielkopolskie9.888.675.890.0024.44
678Żarnowiec śląskie10.049.744.660.0024.44
679Przywidz pomorskie10.948.495.000.0024.42
680Brójce łódzkie9.479.675.270.0024.41
681Turośń Kościelna podlaskie8.9310.744.670.0024.35
682Trzcianne podlaskie10.408.295.640.0024.33
683Suwałki podlaskie11.059.833.450.0024.33
684Mietków dolnośląskie8.9011.603.820.0024.33
685Radłów opolskie9.6412.012.670.0024.32
686Jarosław podkarpackie8.589.755.990.0024.32
687Stary Lubotyń mazowieckie12.006.655.660.0024.31
688Krasocin świętokrzyskie8.9410.245.120.0024.29
689Pcim małopolskie9.7610.524.000.0024.28
690Zambrów podlaskie13.837.353.100.0024.28
691Wartkowice łódzkie10.4011.332.530.0024.25
692Sejny podlaskie13.778.521.950.0024.25
693Zduńska Wola łódzkie9.808.725.730.0024.25
694Stary Brus lubelskie 5.9210.168.150.0024.23
695Zaniemyśl wielkopolskie7.0511.765.420.0024.23
696Raba Wyżna małopolskie11.6710.222.330.0024.22
697Piątek łódzkie10.6210.932.660.0024.21
698Tomice małopolskie10.059.654.500.0024.20
699Krynice lubelskie 13.828.112.260.0024.19
700Czernikowo kujawsko-pomorskie4.0816.423.690.0024.18
701Brzozie kujawsko-pomorskie14.137.522.500.0024.16
702Łososina Dolna małopolskie10.969.583.600.0024.13
703Krasne podkarpackie4.1512.887.090.0024.13
704Krzemieniewo wielkopolskie8.9110.344.840.0024.10
705Łanięta łódzkie11.658.424.020.0024.08
706Opinogóra Górna mazowieckie11.018.474.590.0024.08
707Będzino zachodniopomorskie7.9912.493.600.0024.08
708Firlej lubelskie 11.989.382.700.0024.07
709Bojszowy śląskie5.4010.877.790.0024.07
710Wymiarki lubuskie9.616.897.570.0024.07
711Brańsk podlaskie12.429.542.100.0024.06
712Besko podkarpackie7.109.867.100.0024.06
713Strzałkowo wielkopolskie6.5411.605.910.0024.05
714Fajsławice lubelskie 13.387.742.920.0024.05
715Wojcieszków lubelskie 10.389.034.630.0024.04
716Czarny Dunajec małopolskie11.429.563.060.0024.04
717Grzegorzew wielkopolskie10.3710.113.540.0024.02
718Murów opolskie5.9912.575.460.0024.01
719Koźminek wielkopolskie7.4912.284.230.0024.00
720Rakszawa podkarpackie6.5410.127.340.0023.99
721Olszanka mazowieckie9.3812.042.550.0023.97
722Mielec podkarpackie7.8610.086.030.0023.97
723Łubowo wielkopolskie7.749.966.270.0023.96
724Lubań dolnośląskie10.9910.882.080.0023.96
725Trzebiel lubuskie3.5718.262.120.0023.96
726Nowe Ostrowy łódzkie8.899.825.250.0023.95
727Grabica łódzkie10.909.583.460.0023.94
728Przygodzice wielkopolskie7.1910.166.580.0023.93
729Dobromierz dolnośląskie11.509.732.710.0023.93
730Orchowo wielkopolskie6.5813.124.220.0023.92
731Udanin dolnośląskie10.969.043.910.0023.92
732Rzekuń mazowieckie12.858.632.420.0023.90
733Adamów lubelskie 13.547.732.620.0023.90
734Latowicz mazowieckie7.4611.065.370.0023.89
735Gromnik małopolskie12.128.792.980.0023.89
736Siedlisko lubuskie6.8811.795.220.0023.89
737Walim dolnośląskie9.627.346.920.0023.88
738Miłkowice dolnośląskie9.287.986.600.0023.87
739Trzebielino pomorskie4.7110.758.400.0023.86
740Przewornodolnośląskie10.2111.671.980.0023.86
741Nowa Brzeźnica łódzkie11.479.492.900.0023.86
742Wola Krzysztoporska łódzkie8.319.825.730.0023.86
743Radziłów podlaskie10.2810.982.600.0023.86
745Stromiec mazowieckie12.607.373.850.0023.82
746Mokobody mazowieckie9.229.904.700.0023.82
747Borzechów lubelskie 13.797.642.390.0023.82
748Czerwonka mazowieckie12.298.772.750.0023.81
749Trąbki Wielkie pomorskie11.218.524.050.0023.78
750Haczów podkarpackie5.2510.547.990.0023.78
751Magnuszew mazowieckie9.339.594.830.0023.76
752Uścimów lubelskie 9.478.525.740.0023.73
753Rychtal wielkopolskie7.1711.385.170.0023.72
754Lubomino warmińsko-mazurskie9.7911.192.740.0023.72
755Tarnów małopolskie7.449.706.570.0023.70
756Skarżysko Kościelne świętokrzyskie7.7510.435.520.0023.70
757Szelków mazowieckie10.6910.232.770.0023.70
758Jaśliska podkarpackie9.508.765.420.0023.68
759Brody świętokrzyskie7.869.036.770.0023.66
760Dydnia podkarpackie6.639.957.070.0023.66
761Bobowo pomorskie8.7410.324.600.0023.65
762Deszczno lubuskie8.5910.694.370.0023.65
763Mircze lubelskie 10.569.973.110.0023.64
765Tczew pomorskie8.428.846.340.0023.60
766Turawa opolskie6.1811.076.350.0023.60
767Przyłęk mazowieckie10.458.045.100.0023.59
768Wierzchosławice małopolskie4.9711.916.720.0023.59
769Parchowo pomorskie6.6910.856.050.0023.59
770Bytnica lubuskie10.049.623.930.0023.59
771Opatów śląskie11.057.485.050.0023.58
772Tryńcza podkarpackie7.709.016.860.0023.57
773Kondratowice dolnośląskie6.6413.263.660.0023.57
774Osie kujawsko-pomorskie8.2110.035.320.0023.56
775Szczecinek zachodniopomorskie9.558.755.250.0023.56
776Obrazów świętokrzyskie11.899.751.910.0023.55
778Kruklanki warmińsko-mazurskie8.969.914.680.0023.55
779Bodzechów świętokrzyskie8.3611.154.030.0023.54
780Kłodzko dolnośląskie7.9011.893.740.0023.53
781Dobroń łódzkie8.0610.325.140.0023.52
782Grodziec wielkopolskie7.939.096.500.0023.52
783Piszczac lubelskie 5.6111.076.800.0023.49
784Hajnówka podlaskie5.8813.204.340.0023.42
785Wierzbnomazowieckie12.839.501.080.0023.41
786Dorohusk lubelskie 10.148.564.700.0023.40
787Jordanów Śląski dolnośląskie9.509.484.380.0023.37
788Niegowa śląskie10.539.683.160.0023.37
789Siedlec wielkopolskie7.1812.064.120.0023.37
790Nowodwór lubelskie 13.827.342.190.0023.36
791Szczytno warmińsko-mazurskie9.019.764.580.0023.35
792Zębowice opolskie9.3911.232.710.0023.33
794Mieleszyn wielkopolskie2.4416.893.980.0023.31
795Jabłonna Lacka mazowieckie8.4411.033.830.0023.29
796Lgota Wielka łódzkie9.969.613.700.0023.27
797Klimontów świętokrzyskie8.7411.413.120.0023.26
798Lanckorona małopolskie11.359.452.460.0023.26
799Radków świętokrzyskie9.809.254.190.0023.24
800Szczaniec lubuskie9.299.184.760.0023.24
801Ostrów Mazowiecka mazowieckie11.428.982.840.0023.23
803Łopuszno świętokrzyskie8.8411.143.170.0023.15
804Zakrzewo wielkopolskie5.2511.896.010.0023.15
805Przytoczna lubuskie8.2611.623.260.0023.14
806Bartniczkakujawsko-pomorskie9.278.715.130.0023.11
808Korczyna podkarpackie7.499.955.660.0023.09
809Szydłowo wielkopolskie6.9511.654.480.0023.08
810Mysłakowice dolnośląskie7.6210.195.240.0023.05
811Skórzec mazowieckie6.2810.386.370.0023.04
813Dziadowa Kłoda dolnośląskie6.2712.544.190.0023.00
814Suchy Dąb pomorskie9.829.124.050.0022.99
815Ryńsk kujawsko-pomorskie10.2710.232.470.0022.97
816Stare Miasto wielkopolskie4.4812.025.970.5022.97
817Widawa łódzkie7.5310.864.580.0022.97
818Bukowina Tatrzańska małopolskie4.4314.444.080.0022.95
819Michów lubelskie 8.548.875.540.0022.94
820Fałków świętokrzyskie10.247.385.310.0022.94
821Dziemiany pomorskie7.579.895.470.0022.93
822Nieborów łódzkie10.9310.261.740.0022.93
823Szastarka lubelskie 11.349.841.750.0022.93
824Przemyśl podkarpackie6.3913.093.440.0022.93
825Grabowiec lubelskie 10.4910.921.520.0022.93
826Szaflary małopolskie8.149.415.370.0022.92
827Białobrzegi podkarpackie6.2010.795.920.0022.92
828Jodłownik małopolskie11.228.383.310.0022.91
829Raniżów podkarpackie6.3511.455.100.0022.90
830Lubenia podkarpackie7.099.306.500.0022.89
831Damasławek wielkopolskie6.4011.295.190.0022.89
832Łambinowice opolskie5.9913.103.800.0022.88
833Kościelec wielkopolskie8.0011.273.610.0022.88
834Sulików dolnośląskie10.109.573.200.0022.87
835Nowa Sucha mazowieckie9.467.725.680.0022.87
836Kamienna Góra dolnośląskie8.9310.163.760.0022.86
837Budziszewice łódzkie8.6811.552.620.0022.85
838Miedźna śląskie5.1511.905.800.0022.84
839Rzepiennik Strzyżewski małopolskie11.048.183.610.0022.83
840Wietrzychowice małopolskie7.6011.363.870.0022.83
841Gostycyn kujawsko-pomorskie3.4112.936.490.0022.82
842Poronin małopolskie7.4010.145.270.0022.81
843Zgorzelec dolnośląskie6.5213.662.630.0022.81
844Krościenko nad Dunajcem małopolskie8.309.385.090.0022.78
845Cisek opolskie5.9411.485.350.0022.77
846Godziszów lubelskie 12.568.521.660.0022.74
847Czeremcha podlaskie6.9411.534.260.0022.73
848Dobre mazowieckie6.0012.384.350.0022.73
849Filipów podlaskie11.687.543.500.0022.72
850Hrubieszów lubelskie 8.4511.882.390.0022.71
851Sochaczew mazowieckie10.137.604.950.0022.68
852Ujazd łódzkie7.0912.013.550.0022.66
853Mikołajki Pomorskie pomorskie7.719.735.200.0022.64
854Koszęcin śląskie6.7010.615.310.0022.62
855Jarczów lubelskie 9.1710.472.970.0022.62
856Stolno kujawsko-pomorskie10.078.963.580.0022.62
857Rusinów mazowieckie8.9211.082.600.0022.61
858Milejczyce podlaskie8.6811.872.040.0022.59
859Słupia (Konecka) świętokrzyskie7.799.575.230.0022.59
860Jasionówka podlaskie7.6212.742.220.0022.58
861Przemęt wielkopolskie6.6211.064.890.0022.56
862Dębnica Kaszubska pomorskie3.2611.837.460.0022.55
863Markowa podkarpackie5.0711.316.140.0022.52
864Kamienica małopolskie8.159.335.040.0022.52
865Łubnice łódzkie3.9112.685.920.0022.51
866Ciechanów mazowieckie10.1910.451.850.0022.49
867Złotoryja dolnośląskie6.539.506.450.0022.48
868Jedwabno warmińsko-mazurskie6.0510.455.970.0022.47
869Łagiewniki dolnośląskie8.2610.024.180.0022.45
870Pysznica podkarpackie8.479.904.080.0022.45
871Nowa Ruda dolnośląskie6.3613.872.210.0022.44
872Dębowiecpodkarpackie9.639.423.370.0022.42
873Konopnica lubelskie 10.759.472.180.0022.41
874Bojanów podkarpackie7.3110.025.070.0022.39
875Lasowice Wielkie opolskie5.3511.785.270.0022.39
876Michałów świętokrzyskie9.489.123.780.0022.38
877Stegna pomorskie5.0211.385.980.0022.38
878Manowo zachodniopomorskie6.3912.313.670.0022.38
879Żary lubuskie9.849.822.710.0022.36
880Strzeleczki opolskie5.8611.984.520.0022.35
881Aleksandrów Kujawski kujawsko-pomorskie5.6811.724.930.0022.33
882Kluki łódzkie7.799.724.800.0022.31
883Bałtów świętokrzyskie3.6915.003.620.0022.31
884Grabów łódzkie11.917.812.570.0022.29
885Bolimów łódzkie7.2411.373.680.0022.28
886Człuchów pomorskie6.569.406.300.0022.25
887Santok lubuskie5.6811.405.160.0022.24
888Gródek nad Dunajcem małopolskie9.138.085.020.0022.23
889Sadowne mazowieckie6.8710.065.300.0022.23
890Złotniki Kujawskie kujawsko-pomorskie7.649.415.170.0022.22
891Wyryki lubelskie 5.769.616.850.0022.22
892Świerzno zachodniopomorskie9.167.935.120.0022.21
893Konstantynów lubelskie 3.7312.595.890.0022.21
894Stary Dzików podkarpackie1.9612.697.520.0022.18
895Lubiewo kujawsko-pomorskie5.7611.554.870.0022.18
896Gródek podlaskie4.2912.335.510.0022.13
897Kowal kujawsko-pomorskie6.4012.073.660.0022.13
898Garbatka-Letnisko mazowieckie6.2310.475.420.0022.12
899Krzywcza podkarpackie7.6411.213.270.0022.12
900Gorzkowice łódzkie4.8813.403.830.0022.12
903Jeżewo kujawsko-pomorskie8.077.866.170.0022.10
904Niegosławice lubuskie2.8713.046.190.0022.10
905Unisław kujawsko-pomorskie5.0313.323.720.0022.07
906Raczkipodlaskie8.759.573.750.0022.07
907Tuszów Narodowy podkarpackie7.9511.282.840.0022.06
908Bobrowice lubuskie6.1611.124.750.0022.02
909Jastrząb mazowieckie5.6010.266.150.0022.01
910Choczewo pomorskie7.2810.674.050.0022.00
911Czarna podkarpackie3.3012.066.610.0021.97
912Jeziora Wielkie kujawsko-pomorskie8.238.115.630.0021.97
914Złota świętokrzyskie6.2211.094.650.0021.96
915Nowa Karczma pomorskie8.997.835.130.0021.95
917Uście Gorlickie małopolskie6.2112.363.360.0021.93
918Lubiszyn lubuskie7.7710.493.660.0021.92
919Białopole lubelskie 7.968.305.660.0021.92
920Zgierz łódzkie10.237.953.710.0021.89
921Łyszkowice łódzkie8.119.424.350.0021.88
922Leśna Podlaska lubelskie 6.589.725.570.0021.87
923Przeworsk podkarpackie4.9910.895.980.0021.86
924Chmielnik podkarpackie7.637.137.100.0021.86
925Łęczyce pomorskie4.6911.205.940.0021.84
926Rossosz lubelskie 6.0311.454.310.0021.79
927Sawin lubelskie 8.239.284.270.0021.78
928Bukowiec kujawsko-pomorskie7.089.655.030.0021.76
929Domanice mazowieckie5.7110.675.380.0021.76
930Żagań lubuskie6.699.275.800.0021.76
931Sicienko kujawsko-pomorskie8.888.194.690.0021.75
932Papowo Biskupie kujawsko-pomorskie7.068.985.710.0021.75
933Kęsowo kujawsko-pomorskie5.1510.036.570.0021.75
934Słońsk lubuskie5.2510.875.630.0021.74
935Lubanie kujawsko-pomorskie5.6510.825.270.0021.74
936Kluczewsko świętokrzyskie5.9511.124.650.0021.72
937Rytwiany świętokrzyskie5.8910.625.200.0021.70
938Izbica lubelskie 6.889.944.880.0021.70
939Banie zachodniopomorskie8.499.483.720.0021.69
940Ceków-Kolonia wielkopolskie3.8911.845.960.0021.69
941Drzycim kujawsko-pomorskie6.6310.374.690.0021.69
942Świekatowo kujawsko-pomorskie5.999.884.811.0021.68
943Abramów lubelskie 5.799.905.960.0021.65
944Dobrzyniewo Duże podlaskie7.999.953.710.0021.65
945Nielisz lubelskie 5.989.536.140.0021.64
946Rybno warmińsko-mazurskie5.638.927.090.0021.64
947Dmosin łódzkie10.568.712.360.0021.62
948Regnów łódzkie8.4711.042.090.0021.60
949Łomża podlaskie10.359.152.100.0021.60
950Stargard zachodniopomorskie6.2411.024.310.0021.57
951Główczyce pomorskie6.5710.194.790.0021.55
952Chodel lubelskie 7.599.724.240.0021.55
953Laszki podkarpackie7.4410.153.940.0021.53
954Osięciny kujawsko-pomorskie6.8911.553.090.0021.53
955Srokowo warmińsko-mazurskie8.207.965.370.0021.52
956Kadzidło mazowieckie6.8010.184.540.0021.52
957Lututów łódzkie8.3010.272.950.0021.51
958Boniewo kujawsko-pomorskie7.448.395.650.0021.48
959Sobolew mazowieckie6.8810.114.480.0021.48
960Stara Kiszewa pomorskie6.339.735.420.0021.47
961Czarnocin łódzkie5.9611.913.570.0021.44
962Mełgiew lubelskie 10.199.252.000.0021.44
963Łagów lubuskie5.969.975.500.0021.43
964Ostrów Wielkopolski wielkopolskie4.8112.803.820.0021.43
965Tarnowiec podkarpackie6.6011.413.400.0021.42
966Gomunice łódzkie5.1811.474.770.0021.42
967Klwów mazowieckie10.189.421.800.0021.40
968Lipusz pomorskie4.859.547.000.0021.40
969Augustów podlaskie7.2110.223.960.0021.39
970Subkowy pomorskie4.9710.206.220.0021.39
971Lipno wielkopolskie7.2510.333.800.0021.38
972Łąck mazowieckie5.6211.294.460.0021.37
974Kołaczkowo wielkopolskie8.7610.082.490.0021.33
975Lubichowo pomorskie6.569.595.160.0021.31
976Gniezno wielkopolskie7.989.244.060.0021.29
977Czerwin mazowieckie7.1110.843.310.0021.26
978Giby podlaskie7.6711.272.320.0021.26
979Ryczywół wielkopolskie6.6810.354.220.0021.24
980Sośnie wielkopolskie7.5010.193.510.0021.20
981Skrwilno kujawsko-pomorskie6.8811.313.010.0021.20
982Lubicz kujawsko-pomorskie6.0011.333.860.0021.19
983Stary Zamość lubelskie 8.037.715.450.0021.19
984Puńsk podlaskie6.2511.853.080.0021.18
985Drelów lubelskie 10.388.492.300.0021.17
986Kaźmierz wielkopolskie3.1114.044.010.0021.17
987Giżycko warmińsko-mazurskie6.469.385.310.0021.16
988Miedzichowo wielkopolskie7.1610.323.670.0021.15
989Kotuń mazowieckie6.4410.803.920.0021.15
990Słaboszów małopolskie12.207.471.470.0021.14
992Radzanów mazowieckie7.4210.523.170.0021.11
993Dąbrowa opolskie4.3911.095.610.0021.08
995Trzebiechów lubuskie6.8511.872.350.0021.08
996Leoncin mazowieckie8.1210.981.940.0021.05
997Sławoborze zachodniopomorskie4.7410.126.160.0021.03
998Marciszów dolnośląskie7.669.423.950.0021.02
999Chełmża kujawsko-pomorskie8.248.734.010.0020.98
1000Sadlinki pomorskie8.099.253.640.0020.98
1001Borkowice mazowieckie4.8113.302.860.0020.98
1002Miasteczko Krajeńskie wielkopolskie5.0510.605.330.0020.98
1003Purda warmińsko-mazurskie6.1511.103.730.0020.98
1004Chynów mazowieckie8.559.223.190.0020.97
1005Gawłuszowice podkarpackie7.727.525.720.0020.96
1006Krasnopol podlaskie10.748.411.810.0020.96
1007Kobylin-Borzymy podlaskie9.939.401.630.0020.96
1008Świerklaniec śląskie3.7912.894.280.0020.95
1009Tarnówka wielkopolskie3.6111.735.600.0020.94
1011Cisna podkarpackie2.7010.397.820.0020.92
1012Dębe Wielkie mazowieckie4.9311.284.700.0020.91
1013Brzeziny łódzkie10.597.852.460.0020.91
1014Krypno podlaskie5.2011.144.560.0020.90
1015Winnica mazowieckie6.989.354.580.0020.90
1016Narew podlaskie2.9914.952.960.0020.90
1017Rzeczyca łódzkie10.198.072.630.0020.89
1018Studzienice pomorskie5.798.306.790.0020.87
1019Czernice Borowe mazowieckie8.948.513.420.0020.87
1020Dwikozy świętokrzyskie4.9412.823.120.0020.87
1021Puck pomorskie6.357.017.510.0020.87
1022Wierzchowo zachodniopomorskie6.0110.384.460.0020.86
1023Sanok podkarpackie5.439.106.320.0020.85
1024Harasiuki podkarpackie7.9210.192.730.0020.84
1025Nur mazowieckie11.258.091.500.0020.84
1026Bielsk Podlaski podlaskie8.759.572.500.0020.81
1027Batorz lubelskie 10.907.981.930.0020.81
1028Lichnowy pomorskie5.237.667.920.0020.81
1029Włodawa lubelskie 3.6312.025.160.0020.80
1030Rozdrażew wielkopolskie7.248.744.820.0020.80
1031Biskupiec warmińsko-mazurskie6.319.714.760.0020.78
1032Bytoń kujawsko-pomorskie8.0510.731.990.0020.77
1033Lipnik świętokrzyskie7.5210.382.870.0020.77
1034Radymno podkarpackie8.208.404.160.0020.76
1035Szczytniki wielkopolskie6.5210.363.880.0020.76
1036Bejsce świętokrzyskie8.829.842.090.0020.75
1037Stanin lubelskie 6.6510.953.150.0020.74
1038Zławieś Wielka kujawsko-pomorskie6.1110.544.060.0020.72
1039Żołynia podkarpackie3.4010.386.940.0020.72
1040Dąbrowa Chełmińska kujawsko-pomorskie6.4211.053.240.0020.71
1041Żurawica podkarpackie3.5911.225.900.0020.71
1042Łukta warmińsko-mazurskie3.3813.064.220.0020.67
1043Sadki kujawsko-pomorskie9.128.523.010.0020.65
1044Przodkowo pomorskie5.1310.614.880.0020.62
1045Tomaszów Lubelski lubelskie 8.028.504.090.0020.62
1046Kikół kujawsko-pomorskie3.1611.306.150.0020.61
1047Pozezdrze warmińsko-mazurskie6.2910.843.460.0020.59
1048Jedlnia-Letnisko mazowieckie7.088.534.970.0020.58
1049Bielawy łódzkie7.6611.521.390.0020.57
1050Golub-Dobrzyń kujawsko-pomorskie3.7311.375.460.0020.56
1051Wińsko dolnośląskie5.4312.033.090.0020.55
1052Rogowo kujawsko-pomorskie6.969.753.830.0020.55
1053Kuryłówka podkarpackie6.978.235.350.0020.55
1054Domaniewice łódzkie8.289.582.680.0020.54
1055Przytyk mazowieckie6.899.294.340.0020.52
1056Sochocin mazowieckie9.208.742.580.0020.52
1057Boćki podlaskie6.0111.193.320.0020.52
1058Sieciechów mazowieckie6.019.664.840.0020.51
1060Wydminy warmińsko-mazurskie4.3812.843.270.0020.49
1061Kotlin wielkopolskie6.119.734.650.0020.49
1062Sidra podlaskie9.928.661.910.0020.48
1063Oświęcim małopolskie6.5211.012.940.0020.47
1064Lisewo kujawsko-pomorskie6.4210.653.400.0020.46
1065Koniusza małopolskie6.158.945.370.0020.46
1066Nowe Piekuty podlaskie5.2513.611.580.0020.45
1067Korytnica mazowieckie5.588.965.890.0020.43
1068Obrowo kujawsko-pomorskie3.2012.045.180.0020.42
1069Sulęczyno pomorskie4.7610.884.770.0020.41
1070Mycielin wielkopolskie5.5311.403.470.0020.40
1071Rzeczniów mazowieckie6.3610.503.540.0020.40
1072Lądek wielkopolskie6.509.174.720.0020.40
1073Nowa Wieś Lęborska pomorskie5.0011.543.840.0020.37
1074Niechanowo wielkopolskie6.6410.003.730.0020.37
1075Wapno wielkopolskie3.1612.035.160.0020.35
1076Roźwienica podkarpackie2.7611.546.050.0020.35
1077Chmielno pomorskie3.4311.325.590.0020.34
1078Duszniki wielkopolskie4.3610.565.420.0020.34
1079Iwierzyce podkarpackie5.808.815.720.0020.33
1080Pawłosiów podkarpackie4.0910.745.510.0020.33
1081Klukowo podlaskie7.1810.492.660.0020.33
1082Strachówkamazowieckie7.457.065.800.0020.32
1083Wąpielsk kujawsko-pomorskie8.028.723.570.0020.31
1084Cewice pomorskie4.0510.106.160.0020.31
1085Kowiesy łódzkie5.7513.161.370.0020.28
1086Tarłów świętokrzyskie6.7810.912.570.0020.27
1087Będków łódzkie4.1213.073.060.0020.26
1088Lutomiersk łódzkie8.569.132.560.0020.25
1089Chłopice podkarpackie5.488.835.930.0020.25
1090Lipowiec Kościelny mazowieckie10.907.391.940.0020.23
1091Śniadowo podlaskie7.359.543.310.0020.21
1092Koneck kujawsko-pomorskie6.7111.362.130.0020.21
1093Górzycalubuskie2.5410.946.720.0020.20
1094Janowice Wielkie dolnośląskie6.689.813.710.0020.20
1095Świętajno warmińsko-mazurskie2.9810.067.160.0020.20
1096Pruszcz kujawsko-pomorskie5.4510.803.920.0020.17
1098Domaradz podkarpackie4.9910.324.850.0020.16
1099Pszczew lubuskie3.7711.285.100.0020.15
1100Lubasz wielkopolskie4.1411.654.350.0020.14
1101Burzenin łódzkie4.1111.914.100.0020.11
1102Miłoradz pomorskie3.6710.945.490.0020.10
1103Brudzew wielkopolskie5.5310.254.320.0020.10
1104Poświętne podlaskie7.597.734.780.0020.09
1105Borki lubelskie 4.8510.185.060.0020.09
1106Maciejowice mazowieckie6.1310.053.900.0020.08
1107Lisia Góra małopolskie4.3710.455.260.0020.08
1108Lutowiska podkarpackie4.0410.845.180.0020.06
1109Strzelce Wielkie łódzkie6.1510.223.680.0020.05
1110Pionki mazowieckie6.937.575.550.0020.05
1111Bogdaniec lubuskie4.7210.374.940.0020.02
1112Rybczewice lubelskie 9.908.421.680.0020.00
1113Kijewo Królewskie kujawsko-pomorskie7.848.633.510.0019.97
1114Wieczfnia Kościelna mazowieckie6.6510.722.600.0019.97
1116Kozłowo warmińsko-mazurskie4.869.775.320.0019.94
1117Medyka podkarpackie4.988.906.060.0019.94
1119Rusiec łódzkie4.3712.962.600.0019.92
1120Górowo Iławeckie warmińsko-mazurskie12.443.783.690.0019.91
1121Zadzim łódzkie7.279.812.830.0019.91
1122Wicko pomorskie2.3913.863.650.0019.90
1123Książ Wielki małopolskie4.3513.012.530.0019.88
1124Dubicze Cerkiewne podlaskie4.9310.034.920.0019.88
1125Jastrzębia mazowieckie7.368.404.120.0019.88
1126Krzywda lubelskie 4.8311.113.940.0019.87
1127Kamieniec wielkopolskie7.1010.122.650.0019.87
1129Stare Kurowo lubuskie6.779.913.170.0019.85
1130Stary Dzierzgoń pomorskie7.108.494.250.0019.84
1131Kolsko lubuskie3.4011.694.710.0019.80
1132Wągrowiec wielkopolskie6.769.343.690.0019.79
1133Osiek Jasielski podkarpackie4.7810.344.660.0019.77
1134Stara Kornica mazowieckie4.808.826.140.0019.76
1135Komarów-Osada lubelskie 9.468.501.780.0019.74
1136Budry warmińsko-mazurskie9.168.472.110.0019.74
1137Obryte mazowieckie5.868.805.080.0019.74
1139Babiak wielkopolskie4.2611.294.130.0019.69
1140Nowe Miasto nad Wartą wielkopolskie3.2610.745.680.0019.67
1141Godkowo warmińsko-mazurskie7.519.682.470.0019.66
1142Kurzętnik warmińsko-mazurskie6.4510.133.060.0019.65
1143Rudka podlaskie7.217.015.410.0019.63
1144Smętowo Graniczne pomorskie5.019.435.180.0019.63
1145Lisków wielkopolskie5.2610.453.920.0019.63
1146Zamość lubelskie 6.748.854.030.0019.62
1147Krotoszyce dolnośląskie2.7010.846.080.0019.62
1148Gozdowo mazowieckie5.4510.723.450.0019.61
1149Sośno kujawsko-pomorskie6.239.154.240.0019.61
1150Cieszków dolnośląskie5.169.375.080.0019.60
1151Orły podkarpackie4.828.616.170.0019.60
1152Zduny łódzkie7.518.953.120.0019.59
1153Rokitno lubelskie 6.197.765.620.0019.57
1154Grabów nad Pilicą mazowieckie7.538.893.140.0019.56
1155Irządze śląskie8.369.711.480.0019.56
1156Smołdzino pomorskie4.8911.343.320.0019.55
1157Elbląg warmińsko-mazurskie8.358.432.770.0019.54
1158Biała Podlaska lubelskie 6.5110.412.610.0019.52
1159Wiśniew mazowieckie7.178.673.670.0019.51
1160Wizna podlaskie7.758.683.080.0019.51
1161Wysokie Mazowieckie podlaskie13.504.701.300.0019.50
1162Serniki lubelskie 8.477.763.270.0019.50
1163Ostróda warmińsko-mazurskie2.6012.504.400.0019.49
1164Gizałki wielkopolskie7.118.513.870.0019.49
1165Dębowa Łąkakujawsko-pomorskie6.729.703.050.0019.47
1166Dołhobyczów lubelskie 6.299.223.940.0019.44
1167Drawsko wielkopolskie3.4012.413.620.0019.44
1168Sieradz łódzkie4.979.395.070.0019.43
1169Turobin lubelskie 7.199.422.810.0019.41
1170Skomlin łódzkie3.2610.985.170.0019.40
1171Gręboszów małopolskie1.5415.702.140.0019.38
1172Bodzanów mazowieckie6.9210.242.220.0019.38
1173Gościeradów lubelskie 6.499.633.240.0019.37
1174Kwidzyn pomorskie3.629.496.260.0019.37
1175Baligród podkarpackie4.439.905.020.0019.35
1176Grzmiąca zachodniopomorskie5.399.494.480.0019.35
1177Rogóźno kujawsko-pomorskie6.718.584.050.0019.35
1178Damnica pomorskie3.119.606.630.0019.34
1179Sokołów Podlaski mazowieckie4.7111.153.480.0019.34
1180Leśniowice lubelskie 7.627.614.110.0019.34
1181Świnice Warckie łódzkie9.088.601.630.0019.31
1182Chąśno łódzkie7.829.142.340.0019.30
1183Stare Juchy warmińsko-mazurskie7.009.233.020.0019.26
1184Kolno warmińsko-mazurskie3.4412.663.150.0019.25
1186Karnice zachodniopomorskie3.9210.924.390.0019.23
1187Fabianki kujawsko-pomorskie6.469.233.540.0019.22
1188Lubawa warmińsko-mazurskie7.908.572.740.0019.21
1189Stupsk mazowieckie8.848.082.290.0019.21
1190Liniewo pomorskie4.969.304.940.0019.20
1191Kocierzew Południowy łódzkie8.928.511.770.0019.19
1192Zalesie lubelskie 5.108.675.410.0019.18
1193Pęczniew łódzkie8.679.091.420.0019.17
1194Nowy Duninów mazowieckie4.528.715.930.0019.16
1195Dygowo zachodniopomorskie3.738.816.610.0019.16
1196Bełchatów łódzkie4.269.295.600.0019.15
1197Zbuczyn mazowieckie4.2011.123.830.0019.15
1198Góra Świętej Małgorzaty łódzkie6.929.482.740.0019.14
1199Nowy Dwór podlaskie8.588.282.270.0019.13
1200Krzęcin zachodniopomorskie3.489.426.230.0019.12
1201Miastków Kościelny mazowieckie4.9110.393.790.0019.09
1202Osiek Mały wielkopolskie5.769.343.980.0019.08
1203Sońsk mazowieckie6.349.293.450.0019.08
1204Ręczno łódzkie4.2411.263.570.0019.07
1205Przerośl podlaskie6.789.582.700.0019.06
1207Brochów mazowieckie3.728.366.980.0019.05
1208Rymań zachodniopomorskie7.188.223.630.0019.03
1209Wiązownica podkarpackie3.4510.794.770.0019.02
1210Bakałarzewo podlaskie7.577.933.500.0019.01
1211Wiskitki mazowieckie7.069.752.190.0019.00
1212Ruja dolnośląskie4.557.976.490.0019.00
1213Zagrodno dolnośląskie5.0211.182.790.0018.99
1214Gowarczów świętokrzyskie8.797.083.120.0018.99
1215Nurzec-Stacja podlaskie6.129.843.020.0018.98
1216Barciany warmińsko-mazurskie3.5110.514.960.0018.98
1217Wieliczki warmińsko-mazurskie6.1610.452.370.0018.98
1218Wiżajny podlaskie7.309.062.590.0018.96
1219Skołyszyn podkarpackie5.978.454.540.0018.96
1220Mały Płock podlaskie6.888.453.600.0018.93
1221Linia pomorskie5.289.554.080.0018.91
1222Wróblew łódzkie6.3111.141.440.0018.89
1223Grodzisk podlaskie7.029.392.450.0018.86
1224Ryjewo pomorskie3.9510.464.450.0018.86
1225Stoszowice dolnośląskie4.5812.361.910.0018.85
1226Karniewo mazowieckie5.3010.493.060.0018.85
1228Świątki warmińsko-mazurskie3.6812.282.880.0018.83
1229Waganiec kujawsko-pomorskie3.779.845.200.0018.81
1230Kalinowo warmińsko-mazurskie7.417.523.860.0018.79
1231Miłki warmińsko-mazurskie5.299.713.770.0018.76
1232Oporów łódzkie10.186.791.790.0018.76
1233Goszczanów łódzkie7.788.942.030.0018.75
1234Małdyty warmińsko-mazurskie7.509.042.220.0018.75
1235Nowe Miasto mazowieckie7.0910.071.590.0018.75
1236Bielsk mazowieckie5.7710.412.530.0018.71
1237Godzianów łódzkie3.9411.683.090.0018.71
1238Kamiennik opolskie4.6210.443.640.0018.71
1239Załuski mazowieckie7.3910.151.160.0018.69
1240Zabrodzie mazowieckie5.4510.123.110.0018.68
1241Słubice mazowieckie6.009.343.350.0018.68
1242Dąbrówka mazowieckie3.669.495.530.0018.68
1243Markusy warmińsko-mazurskie10.167.321.190.0018.67
1244Piątnica podlaskie7.818.202.640.0018.65
1245Chlewiska mazowieckie5.319.653.670.0018.62
1246Ostrówek łódzkie5.049.753.820.0018.61
1247Chrzypsko Wielkie wielkopolskie5.7310.232.640.0018.61
1248Belsk Duży mazowieckie5.9410.681.980.0018.61
1249Kotla dolnośląskie3.1212.043.440.0018.60
1250Brąszewice łódzkie5.579.363.660.0018.60
1251Łubianka kujawsko-pomorskie3.1710.484.940.0018.59
1252Piaski wielkopolskie5.039.214.350.0018.59
1253Mniów świętokrzyskie5.019.663.920.0018.59
1254Wieniawa mazowieckie5.339.783.470.0018.59
1255Siemkowice łódzkie7.868.672.030.0018.56
1256Smyków świętokrzyskie5.159.274.120.0018.55
1257Chrostkowo kujawsko-pomorskie8.418.681.460.0018.55
1258Masłowice łódzkie8.558.521.460.0018.53
1259Grodziczno warmińsko-mazurskie6.188.084.270.0018.53
1260Sędziejowice łódzkie3.5310.214.780.0018.53
1261Klonowa łódzkie5.1010.542.890.0018.52
1262Kramsk wielkopolskie5.6410.122.750.0018.52
1263Wodzisław świętokrzyskie5.019.474.030.0018.52
1264Inowrocław kujawsko-pomorskie3.6910.953.880.0018.51
1265Zbiczno kujawsko-pomorskie3.4711.443.590.0018.50
1266Gniewoszów mazowieckie5.469.803.230.0018.49
1267Sabnie mazowieckie6.548.593.350.0018.48
1268Hyżnepodkarpackie4.769.514.210.0018.48
1269Zarszyn podkarpackie3.838.436.220.0018.47
1270Przelewice zachodniopomorskie3.838.805.810.0018.45
1271Korczew mazowieckie6.609.212.630.0018.44
1272Młynarze mazowieckie5.439.653.360.0018.43
1273Wolanów mazowieckie5.6210.242.570.0018.43
1274Jedlińsk mazowieckie5.0010.822.600.0018.42
1275Trojanów mazowieckie7.238.222.970.0018.41
1276Tuczępy świętokrzyskie3.5111.893.020.0018.41
1277Chojnów dolnośląskie4.9310.313.150.0018.38
1278Gielniów mazowieckie5.938.983.460.0018.38
1279Boguty-Pianki mazowieckie7.886.973.510.0018.37
1280Tłuchowo kujawsko-pomorskie5.509.703.150.0018.35
1281Miastkowo podlaskie7.329.361.660.0018.34
1282Kołczygłowy pomorskie2.7510.325.240.0018.31
1283Stara Błotnica mazowieckie7.317.943.060.0018.31
1284Bargłów Kościelny podlaskie8.168.851.280.0018.30
1285Dźwierzuty warmińsko-mazurskie5.968.064.280.0018.29
1286Gruta kujawsko-pomorskie5.029.034.230.0018.29
1287Kazanów mazowieckie6.448.203.640.0018.27
1288Kawęczyn wielkopolskie6.078.054.140.0018.26
1289Wierzbinek wielkopolskie5.649.513.100.0018.25
1291Krempna podkarpackie4.818.774.660.0018.24
1292Paprotnia mazowieckie3.689.744.810.0018.23
1293Orońsko mazowieckie4.558.814.860.0018.22
1294Bobrowo kujawsko-pomorskie6.698.443.080.0018.21
1295Rychliki warmińsko-mazurskie7.478.432.280.0018.18
1297Jasło podkarpackie3.568.835.780.0018.17
1298Niedźwiada lubelskie 8.387.552.220.0018.15
1299Świdwin zachodniopomorskie2.7011.404.040.0018.13
1300Malanów wielkopolskie3.1110.364.660.0018.13
1301Warnice zachodniopomorskie4.929.223.990.0018.13
1302Strzelce łódzkie7.877.642.610.0018.11
1303Ełk warmińsko-mazurskie4.319.953.860.0018.11
1304Sztabin podlaskie5.959.182.990.0018.11
1305Rachanie lubelskie 6.899.501.700.0018.09
1306Jakubów mazowieckie6.427.983.680.0018.08
1307Warlubie kujawsko-pomorskie6.227.234.620.0018.07
1308Kowala mazowieckie6.769.102.200.0018.06
1309Zakrzew mazowieckie5.958.293.780.0018.02
1310Pielgrzymka dolnośląskie5.1710.602.250.0018.02
1311Wałcz zachodniopomorskie4.399.154.440.0017.98
1312Bledzew lubuskie4.3410.013.590.0017.94
1314Kolnopodlaskie7.848.451.650.0017.94
1315Krzeszyce lubuskie3.3411.363.220.0017.91
1316Uchanie lubelskie 4.4210.522.960.0017.90
1317Witonia łódzkie7.138.881.880.0017.89
1318Odrzywół mazowieckie4.939.633.320.0017.88
1319Czarnia mazowieckie6.427.843.620.0017.88
1320Waśniów świętokrzyskie6.807.873.190.0017.86
1321Żarnów łódzkie6.628.193.040.0017.86
1322Bojadła lubuskie2.5110.744.600.0017.85
1323Werbkowice lubelskie 3.3611.313.170.0017.84
1324Dąbie lubuskie6.678.013.160.0017.84
1325Bądkowo kujawsko-pomorskie5.787.804.260.0017.83
1326Nowy Kawęczyn łódzkie6.097.364.380.0017.83
1327Krasnosielc mazowieckie7.008.352.460.0017.81
1328Wilczyn wielkopolskie2.489.555.770.0017.80
1329Płońsk mazowieckie8.407.182.210.0017.79
1330Radomsko łódzkie6.227.494.070.0017.79
1331Sobienie-Jeziory mazowieckie5.688.953.150.0017.78
1332Czarnków wielkopolskie3.7611.402.610.0017.77
1333Piecki warmińsko-mazurskie3.149.934.700.0017.77
1334Włocławek kujawsko-pomorskie5.948.463.360.0017.77
1336Iwaniska świętokrzyskie8.187.222.360.0017.76
1337Trzebieszów lubelskie 5.888.513.370.0017.75
1339Świedziebnia kujawsko-pomorskie6.928.622.130.0017.68
1340Radomin kujawsko-pomorskie2.2411.623.800.0017.66
1341Rozogi warmińsko-mazurskie2.7211.033.880.0017.64
1342Sieroszewice wielkopolskie5.129.722.770.0017.61
1343Żytno łódzkie5.4910.082.040.0017.61
1344Braniewo warmińsko-mazurskie6.777.703.130.0017.60
1345Mieścisko wielkopolskie4.637.935.020.0017.58
1346Skórcz pomorskie6.886.833.870.0017.58
1348Gidle łódzkie4.5310.102.910.0017.55
1349Pęcław dolnośląskie5.288.423.790.0017.50
1350Czastary łódzkie3.379.904.220.0017.49
1351Banie Mazurskie warmińsko-mazurskie5.2810.501.690.0017.47
1352Nozdrzec podkarpackie4.888.534.060.0017.47
1353Stara Dąbrowa zachodniopomorskie4.788.723.960.0017.45
1354Regimin mazowieckie8.187.521.730.0017.43
1355Gardeja pomorskie3.609.104.690.0017.39
1356Lipka wielkopolskie3.0610.583.740.0017.38
1357Cielądz łódzkie5.768.513.090.0017.36
1358Sypniewo mazowieckie4.6310.562.160.0017.35
1359Głowaczów mazowieckie4.1410.103.110.0017.35
1360Wyszki podlaskie6.998.112.230.0017.33
1361Czerwińsk nad Wisłą mazowieckie6.659.251.390.0017.30
1362Andrzejewo mazowieckie5.139.962.190.0017.29
1364Radgoszcz małopolskie3.1710.913.170.0017.26
1365Dąbrowa Biskupia kujawsko-pomorskie5.189.692.380.0017.26
1366Dębowa Kłoda lubelskie 5.787.324.140.0017.25
1367Wielkie Oczy podkarpackie4.6610.881.710.0017.25
1368Mirów mazowieckie4.598.973.680.0017.24
1369Pakosław wielkopolskie2.6210.344.280.0017.24
1370Drużbice łódzkie4.528.244.460.0017.22
1371Świercze mazowieckie6.118.712.390.0017.21
1372Biały Dunajec małopolskie4.188.704.330.0017.21
1373Przesmyki mazowieckie4.8810.082.230.0017.19
1374Kowale Oleckie warmińsko-mazurskie4.7510.162.260.0017.17
1375Siemyśl zachodniopomorskie3.727.975.460.0017.15
1376Dziadkowice podlaskie6.467.672.990.0017.13
1377Baboszewo mazowieckie4.769.392.960.0017.11
1378Ruda-Huta lubelskie 4.698.364.030.0017.08
1379Zblewo pomorskie2.7710.044.270.0017.08
1380Turek wielkopolskie6.048.862.180.0017.08
1381Morzeszczyn pomorskie2.839.115.120.0017.06
1382Dobrcz kujawsko-pomorskie3.3510.313.400.0017.06
1383Rozprza łódzkie3.6210.133.300.0017.05
1384Radowo Małe zachodniopomorskie4.087.525.450.0017.05
1385Raciechowice małopolskie2.8911.292.850.0017.04
1386Topólka kujawsko-pomorskie7.039.500.500.0017.03
1387Grudziądz kujawsko-pomorskie5.118.653.270.0017.03
1388Łaskarzew mazowieckie4.339.103.580.0017.00
1389Bierzwnik zachodniopomorskie1.9010.164.900.0016.96
1390Goszczyn mazowieckie5.619.821.510.0016.95
1391Olszówka wielkopolskie7.597.062.290.0016.95
1392Lipinki Łużyckie lubuskie4.4710.052.410.0016.94
1393Radziejów kujawsko-pomorskie4.2510.691.970.0016.92
1394Gózd mazowieckie5.097.903.930.0016.92
1395Czyże podlaskie4.399.692.820.0016.90
1396Gąsawa kujawsko-pomorskie2.5810.643.670.0016.89
1397Wojciechów lubelskie 5.547.533.820.0016.88
1398Wilga mazowieckie3.529.623.720.0016.86
1399Wola Mysłowska lubelskie 3.629.194.050.0016.86
1400Jasieniec mazowieckie4.919.782.150.0016.83
1401Bartoszyce warmińsko-mazurskie4.039.023.770.0016.82
1402Policzna mazowieckie3.059.304.470.0016.82
1403Przybiernów zachodniopomorskie3.6310.103.070.0016.80
1404Grabowo podlaskie7.407.441.950.0016.79
1405Rypin kujawsko-pomorskie6.578.172.050.0016.79
1406Babice małopolskie3.4810.512.790.0016.78
1407Stary Targ pomorskie5.659.501.610.0016.76
1408Pokrzywnica mazowieckie3.229.214.300.0016.73
1409Tczów mazowieckie4.338.004.400.0016.73
1410Wojciechowice świętokrzyskie4.857.963.890.0016.71
1411Bedlno łódzkie6.009.401.290.0016.70
1412Radzanowo mazowieckie3.2011.611.880.0016.68
1413Grajewo podlaskie5.059.282.340.0016.67
1416Dragacz kujawsko-pomorskie3.909.263.490.0016.65
1418Wielgie kujawsko-pomorskie2.8210.373.410.0016.60
1419Szypliszki podlaskie3.9710.512.100.0016.58
1420Brudzeń Duży mazowieckie4.379.392.810.0016.57
1421Fredropol podkarpackie2.9010.463.160.0016.52
1422Huszlew mazowieckie3.249.623.650.0016.51
1423Nowinka podlaskie4.058.364.100.0016.51
1424Sorkwity warmińsko-mazurskie1.8311.483.200.0016.50
1425Janowo warmińsko-mazurskie1.557.547.370.0016.46
1426Raciąż mazowieckie8.275.712.470.0016.45
1428Obrzycko wielkopolskie6.804.674.950.0016.42
1429Dobryszyce łódzkie3.8310.012.580.0016.42
1430Radzyń Podlaski lubelskie 4.638.962.800.0016.38
1431Gostynin mazowieckie5.868.292.220.0016.38
1432Gubin lubuskie6.347.492.540.0016.37
1433Dubiecko podkarpackie3.899.463.010.0016.36
1434Kiwity warmińsko-mazurskie5.958.651.730.0016.33
1435Osieczna pomorskie4.009.742.530.0016.27
1436Mrągowo warmińsko-mazurskie4.448.633.190.0016.25
1437Zawady podlaskie7.697.331.210.0016.24
1438Boleszkowice zachodniopomorskie1.7111.093.430.0016.23
1439Potok Wielki lubelskie 6.297.322.600.0016.21
1440Sadkowice łódzkie3.6910.322.180.0016.19
1441Dzwola lubelskie 4.949.361.890.0016.19
1442Zwierzyn lubuskie3.8411.490.850.0016.19
1443Szczutowomazowieckie6.087.192.900.0016.18
1444Gzy mazowieckie5.657.982.520.0016.15
1445Komańcza podkarpackie2.559.404.150.0016.10
1446Iłów mazowieckie4.468.882.690.0016.04
1447Turośl podlaskie5.407.752.840.0015.99
1448Bukowsko podkarpackie2.2911.122.550.0015.96
1449Maszewo lubuskie3.279.692.990.0015.95
1450Ceranów mazowieckie3.949.942.050.0015.92
1451Ojrzeń mazowieckie5.728.641.560.0015.91
1452Tyrawa Wołoska podkarpackie4.177.803.910.0015.88
1453Moskorzew świętokrzyskie8.156.291.430.0015.87
1454Dzierzgowo mazowieckie7.157.331.370.0015.86
1455Skulsk wielkopolskie2.579.283.970.0015.82
1456Pacyna mazowieckie3.809.642.370.0015.81
1457Janowiec Kościelny warmińsko-mazurskie3.538.074.190.0015.79
1458Kuczbork-Osada mazowieckie3.059.633.080.0015.77
1459Mędrzechów małopolskie3.4811.191.080.0015.75
1461Kulesze Kościelne podlaskie5.518.861.350.0015.72
1462Białogard zachodniopomorskie2.467.855.410.0015.72
1463Siemiątkowo mazowieckie4.6910.001.020.0015.71
1464Rutka-Tartak podlaskie6.996.332.380.0015.70
1465Brzyska podkarpackie2.8310.682.170.0015.68
1466Lniano kujawsko-pomorskie2.797.515.350.0015.65
1467Jeleniewo podlaskie3.4310.042.180.0015.64
1468Radomyśl nad Sanem podkarpackie2.1610.752.700.0015.61
1469Marianowo zachodniopomorskie3.788.193.650.0015.61
1470Chotcza mazowieckie5.197.712.710.0015.60
1471Prostki warmińsko-mazurskie4.498.442.630.0015.57
1472Kodrąb łódzkie5.577.392.550.0015.51
1473Wilczęta warmińsko-mazurskie2.2910.043.150.0015.48
1474Lelkowo warmińsko-mazurskie2.2610.532.680.0015.46
1475Dzierzążnia mazowieckie7.406.871.180.0015.46
1476Płoskinia warmińsko-mazurskie3.518.683.270.0015.46
1477Mała Wieś mazowieckie2.809.902.750.0015.46
1478Zbójno kujawsko-pomorskie4.317.993.140.0015.44
1479Goworowo mazowieckie5.918.191.320.0015.42
1480Grudusk mazowieckie2.468.804.130.0015.40
1481Imielno świętokrzyskie4.189.611.580.0015.37
1482Szczawin Kościelny mazowieckie3.0310.122.220.0015.36
1483Olesno małopolskie2.799.163.400.0015.36
1484Lutocin mazowieckie5.987.362.020.0015.35
1485Kwilcz wielkopolskie4.097.393.840.0015.33
1486Chełmno kujawsko-pomorskie6.577.481.270.0015.33
1487Chodów wielkopolskie5.797.312.200.0015.30
1488Grębków mazowieckie2.739.922.570.0015.22
1489Mniszków łódzkie4.068.792.340.0015.19
1490Wielgomłyny łódzkie4.227.783.150.0015.15
1491Mochowo mazowieckie4.608.012.530.0015.14
1492Bircza podkarpackie2.839.003.290.0015.12
1493Brojce zachodniopomorskie3.438.722.850.0015.00
1494Osina zachodniopomorskie3.297.674.020.0014.97
1495Jemielnodolnośląskie4.309.860.800.0014.96
1497Przewóz lubuskie3.389.152.430.0014.95
1498Raciążek kujawsko-pomorskie1.7010.332.900.0014.93
1500Zbójna podlaskie4.618.781.530.0014.92
1501Ostaszewo pomorskie2.4810.911.530.0014.92
1503Brzuze kujawsko-pomorskie5.067.022.710.0014.79
1504Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie3.408.273.120.0014.79
1505Radziemice małopolskie2.5010.032.220.0014.75
1506Gołymin-Ośrodek mazowieckie4.529.370.830.0014.73
1507Łęki Szlacheckie łódzkie3.188.253.270.0014.70
1508Dubeninki warmińsko-mazurskie4.157.682.840.0014.67
1509Dynów podkarpackie3.718.032.920.0014.66
1510Rzewnie mazowieckie3.459.261.920.0014.63
1511Staroźreby mazowieckie2.418.603.560.0014.58
1513Rojewo kujawsko-pomorskie3.678.862.040.0014.57
1514Racławice małopolskie5.237.571.500.0014.30
1515Kętrzyn warmińsko-mazurskie2.508.712.840.0014.05
1516Szudziałowo podlaskie2.408.782.800.0013.98
1517Rutki podlaskie2.928.222.730.0013.86
1518Krzymów wielkopolskie3.397.662.780.0013.83
1519Chrzanów lubelskie 5.656.851.300.0013.81
1520Kobiele Wielkie łódzkie3.299.131.350.0013.77
1521Bulkowo mazowieckie3.118.691.880.0013.68
1522Dominowo wielkopolskie2.057.334.140.0013.52
1523Błędów mazowieckie3.128.671.710.0013.51
1524Dąbrówno warmińsko-mazurskie1.768.223.470.0013.45
1525Naruszewo mazowieckie4.037.911.180.0013.13
1526Solec nad Wisłą mazowieckie3.147.402.520.0013.06
1527Sierpc mazowieckie3.498.231.330.0013.05
1528Grunwald warmińsko-mazurskie2.138.252.620.0013.00
1529Malbork pomorskie5.304.573.030.0012.90
1530Bielice zachodniopomorskie2.366.953.370.0012.69
1531Młodzieszyn mazowieckie2.557.622.120.0012.30
1532Kołaki Kościelne podlaskie4.266.991.020.0012.28
1533Zawidz mazowieckie2.927.351.750.0012.02
1534Ciechocin kujawsko-pomorskie3.046.662.140.0011.85
1535Platerówka dolnośląskie1.317.872.570.0011.75
1537Joniec mazowieckie2.516.741.950.0011.20

Mogą Ci się również spodobać

Biznes na Pomorzu Zachodnim – szlakiem winnic Pomorza Zachodniego

Zapraszamy na kulinarną podróż przez Pomorze Zachodnie. Poznajcie tajniki produkcji i osiągania unikalnych smaków. ...

Stary rynek po nowemu

Samorządy coraz chętniej rewitalizują rynki, wychodząc z założenia, że szanujące się miasto potrzebuje reprezentacyjnego ...

Witamy w powiecie Karkonoskim!

Powiat jeleniogórski zmienił nazwę na karkonoski. Nie wszystkie gminy wchodzące w jego skład poparły ...

Nowoczesne zabiegi w historycznej sali operacyjnej

W sali, w której prof. Zbigniew Religa przeprowadził pierwszy w Polsce przeszczep serca, wszczepiane ...

Inteligentne budynki zagrożone cyberatakami

Smart buildings, jeden z kluczowych elementów ekosystemu inteligentnych miast, mogą stać się ofiarą hakerów ...

Pszczyna walczy o czyste powietrze

Jest o co, bo jak wynika z raportu Polskiego Alarmu Smogowego, jej mieszkańcy przez ...