Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 19.09.2025 01:11 Publikacja: 06.06.2017 23:00
Mieszkańcy regionu ruszyli w plener, by pokazać przyrodnicze bogactwo ziemi łódzkiej.
Foto: Fotorzepa, R. Sąsiadek
Aparaty fotograficzne i telefony komórkowe poszły w ruch, a efektem są zachwycające zdjęcia przedstawiające przyrodę Łódzkiego. Krajobrazy, z budzącą podziw bogatą roślinnością, jeziora, w których odbija się zachodzące słońce, miotane wiatrem drzewa i uchwycone jakby od niechcenia kwiaty.
Mieszkańcom spodobał się pomysł konkursu zorganizowanego przez urząd marszałkowski. Amatorzy – pasjonaci fotografii – nadesłali 86 zdjęć, na których uwiecznili to, co w naturze najciekawsze.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Współpraca gmin, rozwój infrastruktury rowerowej oraz wykorzystanie kolei do obsługi komunikacyjnej aglomeracji...
Osiągnęła spektakularny sukces w Dolinie Krzemowej. Jest założycielką i dyrektor generalną akceleratora biznesow...
Jaka jest sytuacja finansowa polskich samorządów? Co mówi o kondycji JST najnowszy Ranking Finansowy Samorządu T...
Województwo Lubuskie rozpoczęło wielkie świętowanie 15-lecia obecności Polski w Unii Europejskiej.
Paulina Czurak, właścicielka pracowni architektonicznej Ideograf, i Wojciech Witek, współwłaściciel Iliard Archi...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas