Wyniki Rankingu Samorządów „Rzeczpospolitej” 2019

Miasta na prawach powiatu

Pozycja w rankinguNazwa gminyPunktacja w kategorii: Trwałość ekonomiczno-finansowaPunktacja w kategorii: Trwałość społecznePunktacja w kategorii: Trwałość środowiskowa Punktacja w kategorii: Jakość zarządzania i współpracaPunktacja łączna
1Sopot8.7921.4913.215.549.00
2Rybnik12.7116.2511.506.546.95
3Zielona Góra9.8517.9710.757.045.56
4Bydgoszcz7.8614.6515.847.045.34
5Poznań6.8418.2710.289.044.38
6Gdańsk7.7817.129.2610.044.16
7Białystok11.7817.637.667.044.07
8Nowy Sącz11.8614.929.537.543.81
9Wrocław6.6920.658.777.543.61
10Dąbrowa Górnicza7.2816.5512.557.043.38
11Gliwice9.4216.148.858.042.41
12Kraków5.2218.1310.428.542.27
13Krosno7.9716.2712.815.042.05
14Lublin8.0817.347.868.541.78
15Szczecin6.9717.510.756.541.72
16Rzeszów8.4216.439.137.541.48
17Katowice6.5119.899.515.541.41
18Gdynia5.9216.5610.128.541.10
19Bielsko-Biała7.4416.39.637.540.87
20Kalisz6.8017.469.427.040.67
21Toruń6.7416.278.639.040.64
22Olsztyn9.0315.368.577.039.96
23Koszalin5.6317.779.556.038.96
24Łódź4.2618.827.377.537.96
25Konin8.6917.005.566.537.74
26Ruda Śląska7.8314.269.516.037.59
27Częstochowa5.0316.049.027.537.59
28Sosnowiec7.0716.179.165.037.39
29Ostrołęka8.4516.806.225.536.97
30Zamość7.7616.238.114.536.60
31Leszno6.0214.779.525.035.31
32Piekary Śląskie7.2314.269.304.535.29
33Świnoujście14.6914.534.851.035.07
34Piotrków Trybunalski5.1813.449.437.035.05
35Jelenia Góra9.1012.406.056.534.05
36Legnica4.2915.785.137.532.70
37Kielce4.5212.667.268.032.44
38Wałbrzych 4.7512.506.158.531.90
39Opole9.0113.766.451.030.23
40Zabrze3.4514.905.486.029.83
41Płock10.5711.685.211.028.47
42Żory8.9811.237.041.028.25
43Grudziądz5.6112.535.253.526.89
44Suwałki8.5812.234.611.026.42
45Gorzów Wielkopolski9.2410.285.771.026.29
46Siemianowice Śląskie8.099.885.951.024.92
47Chorzów8.0210.874.701.024.59
48Bytom7.649.336.501.024.48
49Tychy7.1411.234.771.024.14
50Łomża7.9210.414.631.023.95
51Skierniewice6.5710.635.741.023.94
52Siedlce7.6711.333.921.023.93
53Jastrzębie-Zdrój7.169.695.071.022.92
54Słupsk6.0911.224.451.022.76
55Chełm6.7010.204.201.022.10
56Biała Podlaska7.749.313.981.022.04
57Jaworzno6.089.694.731.021.50
58Tarnów4.9410.794.521.021.25
59Świętochłowice5.889.124.871.020.87
60Elbląg5.719.404.461.020.57
61Tarnobrzeg3.4911.774.131.020.40
62Przemyśl5.709.633.811.020.15
63Włocławek5.119.693.931.019.73
64Radom3.538.834.261.017.62
65Mysłowice3.499.173.671.017.33

Tags:

Mogą Ci się również spodobać

Zagraniczne szkolenie bez preferencji

Powiat, który u zagranicznego kontrahenta zamówił usługi organizacji praktyk zawodowych dla uczniów, musi rozliczyć ...

Medycyna w internecie

Powstaje zachodniopomorskie e-Zdrowie. 40 mln zł ma kosztować regionalny system usług elektronicznych e-Zdrowie. Dzięki ...

Stacja PKP w Muszynie

Turystycznym pociągiem przez granicę

W letniej ofercie przewoźników kolejowych pojawiają się kursy transgraniczne. Pasażerowie niektórych składów mogą liczyć ...

Gliwice się budują

Miasto Gliwice nie ogląda się na innych i od lat z powodzeniem realizuje własny ...

Koleje regionalne: pociąg stanie na żądanie

Na dwóch stacjach Koleje Dolnośląskie będą zatrzymywać się  jedynie na żądanie pasażerów. Możliwe, że ...

Nowe życie dawnej fabryki

Niszczejąca do niedawna zabytkowa fabryka fortepianów w Kaliszu dziś tętni życiem jako nowoczesny kompleks ...