Wyniki Rankingu Samorządów „Rzeczpospolitej” 2019

Gminy wiejskie

Pozycja w rankinguNazwa gminyWojewództwoPunktacja w kategorii: Trwałość ekonomiczno-finansowaPunktacja w kategorii: Trwałość społecznePunktacja w kategorii: Trwałość środowiskowa Punktacja w kategorii: Jakość zarządania i współpracaPunktacja łączna
1Wielka Wieś małopolskie7.789.568.054.529.89
2Strawczyn świętokrzyskie5.79.315.24828.25
3Wisznice lubelskie5.349.715.137.527.68
4Kleszczów łódzkie8.029.559.04127.61
5Goczałkowice-Zdrój śląskie7.128.695.6526.41
6Baranów wielkopolskie8.889.674.333.526.38
7Zabierzów małopolskie4.7410.65.255.526.08
8Wiązowna mazowieckie4.539.545.77625.84
9Gołcza małopolskie7.297.385.595.525.75
10Buczkowice śląskie6.256.146.34725.73
11Ożarowice śląskie5.329.844.375.525.03
12Kleszczewo wielkopolskie6.888.63.31624.79
13Suchy Las wielkopolskie6.2210.124.29424.63
14Mińsk Mazowiecki mazowieckie6.387.813.716.524.4
15Bieliny świętokrzyskie5.467.93.487.524.34
16Nadarzyn mazowieckie5.059.812.836.524.19
17Czerwonak wielkopolskie4.279.243.037.524.03
18Niwiska podkarpackie4.1610.663.595.523.91
19Gorzyce podkarpackie3.028.356.23623.6
20Popielów opolskie5.819.532.535.523.37
21Słupsk pomorskie4.348.693.27723.3
22Bobrowniki śląskie4.566.585.56.523.14
23Wisznia Mała dolnośląskie5.228.332.986.523.04
24Czarny Bór dolnośląskie6.679.941.43523.04
25Michałowice małopolskie5.638.524.134.522.78
26Sulmierzyce łódzkie7.49.243.62.522.74
27Hażlach śląskie6.157.054.38522.58
28Michałowice mazowieckie8.28.773.082.522.55
29Żyrzyn lubelskie6.368.173.294.522.32
30Teresin mazowieckie3.3710.23.095.522.16
31Cedry Wielkie pomorskie6.676.943.52522.13
32Kłodawa lubuskie5.366.934.165.521.96
33Kobiór śląskie4.496.865.54521.89
34Budzyń wielkopolskie6.547.043.794.521.87
35Rząśnia łódzkie10.814.865.18121.85
36Walce opolskie5.697.272.66621.62
37Wyry śląskie4.058.223.08621.35
38Wąsewo mazowieckie4.567.33.885.521.24
39Osielsko kujawsko-pomorskie5.76.153.765.521.12
40Wierzchosławice małopolskie1.758.194.336.520.76
41Świnna śląskie5.435.823.995.520.74
42Małkinia Górna mazowieckie3.096.375.25620.71
43Konopiska śląskie2.239.491.91720.63
44Łukowa lubelskie7.534.944.06420.53
45Niedrzwica Duża lubelskie7.056.935.021.520.5
46Strzyżewice lubelskie7.65.074.323.520.49
47Konstantynów lubelskie2.947.625.354.520.41
48Wólka lubelskie5.496.683.21520.38
49Dobra (Szczecińska) zachodniopomorskie6.926.292.534.520.23
50Wiśniowa małopolskie5.397.662.664.520.21
51Wilkowice śląskie5.156.492.865.519.99
52Iława warmińsko-mazurskie5.346.412.695.519.94
53Kamionka Wielka małopolskie5.274.614.9519.78
54Głusk lubelskie5.154.834.35.519.77
55Ciechanów mazowieckie3.27.053.945.519.69
56Legnickie Pole dolnośląskie5.047.922.71419.67
57Zgorzelec dolnośląskie2.5810.021.515.519.61
58Dębica podkarpackie3.268.223.99419.46
59Juchnowiec Kościelny podlaskie5.077.062.74.519.32
60Żyraków podkarpackie2.196.035.585.519.31
61Gnojnik małopolskie4.867.632.184.519.18
62Skrzyszów małopolskie4.526.844.77319.12
63Reńska Wieś opolskie4.137.432.3518.85
64Kobierzyce dolnośląskie9.485.942.41118.83
65Gołuchów wielkopolskie3.386.453.425.518.75
66Żegocina małopolskie4.668.23.85218.71
67Gronowo Elbląskie warmińsko-mazurskie4.537.092.03518.65
68Zaręby Kościelne mazowieckie4.115.382.1718.59
69Baranowo mazowieckie6.617.671.3318.58
70Mirzec świętokrzyskie5.087.623.342.518.54
71Izabelin mazowieckie4.775.973.77418.52
72Olszewo-Borki mazowieckie5.047.121.824.518.48
73Klembów mazowieckie5.516.441.894.518.34
74Rewal zachodniopomorskie6.256.095118.34
75Łyse mazowieckie7.95.512.91218.31
76Dobra małopolskie4.967.11.724.518.28
77Trzcinica wielkopolskie3.058.373.76318.19
78Cekcyn kujawsko-pomorskie3.488.212.4418.08
79Chełmiec małopolskie6.915.142.87317.92
80Hanna lubelskie4.475.814.6317.87
81Psary śląskie5.726.791.33417.85
82Gromadka dolnośląskie9.843.723.22117.78
83Ulan-Majorat lubelskie4.286.923.58317.78
84Płużnica kujawsko-pomorskie2.188.231.32617.74
85Łysomice kujawsko-pomorskie4.156.683.79317.61
86Koszyce małopolskie1.87.765.02317.58
87Biszcza lubelskie8.824.543.19117.56
88Stegna pomorskie3.678.042.323.517.53
89Skąpe lubuskie4.396.893.732.517.52
90Szczerców łódzkie8.664.792.92117.37
91Lipnica Murowana małopolskie4.976.73.092.517.26
92Udanin dolnośląskie4.815.961.894.517.15
93Lipusz pomorskie2.566.633.83417.02
94Rościszewo mazowieckie2.786.022.15616.95
95Ciasna śląskie4.777.651.932.516.85
96Malanów wielkopolskie2.548.80.48516.83
97Kolnopodlaskie3.565.71.56616.82
98Czajków wielkopolskie3.625.044.01416.67
99Postomino zachodniopomorskie5.247.252.11216.61
100Grębocice dolnośląskie7.155.872.54116.57
101Wądroże Wielkie dolnośląskie4.997.081.962.516.53
102Radwanice dolnośląskie8.333.932.99116.25
103Jerzmanowa dolnośląskie8.264.891.95116.1
104Słupia łódzkie9.883.062.06116
105Sitkówka-Nowiny świętokrzyskie7.285.532.12115.93
106Żary lubuskie3.987.822.04215.84
107Darłowo zachodniopomorskie9.264.361.03115.65
108Rybno mazowieckie2.557.423.172.515.64
109Jabłoń lubelskie8.185.780.57115.53
110Tarnowo Podgórne wielkopolskie5.625.653.21115.48
111Bodzanów mazowieckie2.248.672.042.515.46
112Daszyna łódzkie8.365.690.25115.31
113Płońsk mazowieckie4.152.82.825.515.28
114Dębe Wielkie mazowieckie2.58.132.082.515.22
115Kamień podkarpackie6.23.844.14115.17
116Wijewo wielkopolskie9.853.580.73115.16
117Nowe Miasto Lubawskie warmińsko-mazurskie3.726.640.59414.95
118Malczycedolnośląskie7.543.92.43114.87
119Pawłowice śląskie7.324.322.2114.84
120Skarbimierz opolskie7.874.181.72114.77
121Wąpielsk kujawsko-pomorskie4.025.942.79214.75
122Aleksandrów lubelskie7.652.293.78114.72
123Babiak wielkopolskie2.068.042.62214.72
124Brodnica kujawsko-pomorskie3.165.792.75314.7
125Dobre kujawsko-pomorskie3.437.622.55114.59
126Jasienica Rosielna podkarpackie6.993.313.26114.56
127Długołęka dolnośląskie8.263.421.85114.53
128Czosnów mazowieckie8.084.360.99114.43
129Jeżów Sudecki dolnośląskie8.753.970.67114.39
130Szczytniki wielkopolskie3.036.020.844.514.39
131Nieporęt mazowieckie6.674.971.65114.29
132Żelazków wielkopolskie4.276.211.72214.2
133Słupno mazowieckie6.524.971.7114.19
134Zielonki małopolskie8.053.21.93114.18
135Stare Babice mazowieckie5.785.731.65114.16
136Bolesławiec dolnośląskie7.593.981.58114.15
137Dąbrowa Zielona śląskie7.44.351.39114.14
138Koszarawa śląskie4.814.194.06114.06
139Miękinia dolnośląskie6.385.890.78114.05
140Mielnik podlaskie4.227.531.28114.03
141Klucze małopolskie6.814.661.49113.97
142Dzierzkowice lubelskie83.321.6113.92
143Bytoń kujawsko-pomorskie2.617.812.5113.92
144Puchaczów lubelskie5.135.272.38113.78
145Dzierżoniów dolnośląskie7.694.190.85113.72
146Jawornik Polski podkarpackie6.893.72.13113.72
147Kołobrzeg zachodniopomorskie6.484.192.05113.72
148Rzgów wielkopolskie3.835.812.07213.71
149Stawiguda warmińsko-mazurskie6.244.432.02113.69
150Bolesław małopolskie6.044.981.66113.68
151Sztutowo pomorskie4.855.851.96113.66
152Pruszcz Gdański pomorskie7.033.32.28113.61
153Przeciszów małopolskie7.833.351.43113.61
154Tereszpol lubelskie5.025.162.41113.58
155Osiecznica dolnośląskie6.63.92.09113.58
156Nowosolna łódzkie8.833.620.11113.56
157Nowodwór lubelskie8.453.30.82113.56
158Sułoszowa małopolskie7.074.021.43113.52
159Wielka Nieszawka kujawsko-pomorskie5.864.462.16113.48
160Rudna dolnośląskie3.8662.62113.48
161Pomiechówek mazowieckie5.393.853.24113.47
162Siemiatycze podlaskie7.644.540.28113.45
163Stare Pole pomorskie5.954.651.84113.43
164Dziadkowice podlaskie8.652.950.84113.43
165Lubin dolnośląskie5.464.52.46113.42
166Wojsławice lubelskie7.873.940.61113.42
167Platerów mazowieckie6.483.072.83113.38
168Miedźno śląskie7.263.981.08113.33
169Oława dolnośląskie5.974.062.25113.28
170Radziejowice mazowieckie7.693.770.79113.25
171Solec-Zdrój świętokrzyskie6.543.322.31113.17
172Raszyn mazowieckie5.394.791.94113.12
173Mierzęcice śląskie6.154.071.89113.11
174Borów dolnośląskie5.964.271.82113.06
175Komorniki wielkopolskie6.363.871.77113
176Ksawerów łódzkie7.143.381.45112.97
177Kurów lubelskie7.143.731.09112.97
178Wysokie lubelskie7.552.981.42112.94
179Kodeń lubelskie6.633.371.91112.91
180Kroczyce śląskie7.093.671.15112.91
181Sułów lubelskie7.773.910.21112.9
182Chełm Śląski śląskie5.574.311.99112.87
183Terespol lubelskie7.233.131.51112.86
184Kosakowo pomorskie5.653.92.3112.85
185Iwanowice małopolskie6.15.090.63112.82
186Kołbaskowo zachodniopomorskie4.964.692.12112.77
187Czernica dolnośląskie5.724.391.64112.75
188Przyrów śląskie6.973.651.1112.72
189Żukowice dolnośląskie7.093.840.8112.72
190Sieciechów mazowieckie3.074.852.32.512.72
191Jaktorów mazowieckie5.794.361.53112.68
192Zakrzew lubelskie8.063.060.55112.68
193Solina podkarpackie5.493.872.27112.64
194Kamieniec Ząbkowicki dolnośląskie6.034.231.37112.63
195Podedwórze lubelskie7.733.760.13112.63
196Lutowiska podkarpackie6.353.741.53112.63
197Przykona wielkopolskie5.694.091.84112.62
198Czarnożyły łódzkie6.942.731.95112.62
199Chrząstowice opolskie5.584.031.98112.6
200Nowy Dwór podlaskie6.734.380.47112.58
201Łękawica śląskie6.353.521.71112.58
202Komprachcice opolskie3.945.482.17112.58
203Człuchów pomorskie1.844.82.443.512.58
204Suchy Dąb pomorskie7.513.070.99112.57
205Świecie nad Osą kujawsko-pomorskie2.14.862.13.512.56
206Księżpol lubelskie7.732.821112.56
207Kozy śląskie64.421.14112.55
208Węgierska Górka śląskie5.913.841.8112.55
209Jarczów lubelskie4.345.880.3212.52
210Gorzyce śląskie6.663.791.05112.5
211Rędziny śląskie7.193.780.53112.5
212Sławno zachodniopomorskie6.573.81.11112.47
213Mstów śląskie7.173.350.9112.43
214Perzów wielkopolskie4.45.871.12112.39
215Ustronie Morskie zachodniopomorskie2.756.711.91112.38
216Miedziana Góra świętokrzyskie5.883.761.72112.36
217Końskowola lubelskie5.933.531.83112.29
218Lewin Kłodzki dolnośląskie5.213.092.97112.28
219Bolesławiec łódzkie5.693.651.94112.28
220Andrespol łódzkie6.833.241.2112.27
221Tarnawatka lubelskie6.184.150.94112.27
222Kobylnica pomorskie4.115.181.96112.24
223Godziszów lubelskie7.932.620.68112.23
224Bierawa opolskie5.154.321.76112.23
225Marklowice śląskie4.84.481.95112.23
226Krościenko Wyżne podkarpackie5.333.252.64112.22
227Kocmyrzów-Luborzyca małopolskie7.093.470.64112.2
228Łodygowice śląskie5.533.412.24112.19
229Jemielnica opolskie6.13.581.51112.19
230Herby śląskie5.023.772.39112.18
231Lubartów lubelskie5.763.22.21112.17
232Olsztyn śląskie6.633.690.85112.17
233Trzyciąż małopolskie7.313.060.77112.14
234Świerklany śląskie6.253.371.49112.11
235Ornontowice śląskie5.593.891.61112.08
236Łubniany opolskie5.334.11.64112.07
237Lubsza opolskie5.344.11.61112.05
238Siedlce mazowieckie6.433.471.15112.05
239Niegowa śląskie6.083.611.35112.03
240Trzebownisko podkarpackie4.654.421.96112.03
241Kochanowice śląskie5.174.351.5112.02
242Lipowa śląskie5.363.452.19112.01
243Jabłonna lubelskie6.613.241.16112
244Gaworzyce dolnośląskie5.274.11.63112
245Rudziniec śląskie6.33.90.81112
246Kobyla Góra wielkopolskie6.053.871.05111.97
247Jabłonna mazowieckie5.593.981.39111.96
248Latowicz mazowieckie2.585.791.58211.95
249Krośnice dolnośląskie5.254.281.41111.95
250Zambrów podlaskie4.193.451.772.511.91
251Perlejewo podlaskie7.242.511.16111.91
252Kraśnik lubelskie5.854.041.01111.9
253Bochnia małopolskie4.944.311.65111.9
254Osie kujawsko-pomorskie5.63.851.45111.89
255Mszana śląskie4.974.361.56111.88
256Krasne mazowieckie4.825.070.98111.87
257Masłów świętokrzyskie5.353.921.59111.87
258Iłowo-Osada warmińsko-mazurskie5.423.811.63111.86
259Dobrzeń Wielki opolskie3.435.152.28111.86
260Deszczno lubuskie5.044.561.25111.85
261Pietrowice Wielkie śląskie6.444.170.23111.85
262Zawonia dolnośląskie7.143.50.19111.83
263Mogilany małopolskie6.853.120.85111.82
264Dopiewo wielkopolskie4.843.832.15111.81
265Puławy lubelskie6.073.860.89111.81
266Górzno mazowieckie6.583.560.67111.81
267Fajsławice lubelskie7.022.711.08111.8
268Kolbudy pomorskie3.495.22.11111.8
269Świerczów opolskie5.454.710.64111.79
270Komarówka Podlaska lubelskie5.753.681.35111.78
271Jastków lubelskie6.563.410.79111.76
272Jeziorzany lubelskie7.632.510.61111.75
273Biesiekierz zachodniopomorskie5.343.921.49111.75
274Podgórzyn dolnośląskie3.945.121.68111.74
275Telatyn lubelskie6.723.011111.73
276Sulików dolnośląskie6.413.550.75111.72
277Jaświły podlaskie6.792.930.99111.71
278Kornowac śląskie6.393.970.33111.7
279Lubrza opolskie4.885.680.11111.67
280Sarnaki mazowieckie5.593.961.11111.66
281Nawojowa małopolskie6.43.081.17111.65
282Baćkowice świętokrzyskie5.664.20.78111.64
283Lesznowola mazowieckie4.174.51.96111.63
284Jabłonka małopolskie5.932.971.71111.61
285Ujsoły śląskie5.483.671.45111.61
286Gorzków lubelskie6.872.541.18111.59
287Łuków lubelskie6.293.690.61111.59
288Korytnica mazowieckie7.143.030.42111.59
289Krypno podlaskie4.583.782.23111.58
290Potok Górny lubelskie6.052.781.75111.58
291Adamów lubelskie7.192.31.09111.58
292Baranów lubelskie5.923.820.84111.58
293Milanów lubelskie6.643.550.38111.58
294Secemin świętokrzyskie6.383.490.71111.57
295Korycin podlaskie4.335.930.3111.57
296Kłaj małopolskie5.943.630.99111.56
297Mściwojów dolnośląskie6.063.081.41111.56
298Bestwina śląskie5.713.890.95111.55
299Poraj śląskie5.224.430.9111.55
300Włodowice śląskie73.20.33111.54
301Doruchów wielkopolskie6.073.650.81111.53
302Dobroń łódzkie4.973.282.28111.52
303Wohyń lubelskie6.332.821.37111.52
304Zebrzydowice śląskie5.493.641.39111.51
305Warta Bolesławiecka dolnośląskie5.293.022.2111.51
306Strzegowo mazowieckie5.623.451.43111.5
307Parzęczew łódzkie5.433.341.72111.5
308Susiec lubelskie5.933.241.31111.49
309Ulhówek lubelskie6.363.460.66111.48
310Godów śląskie5.583.781.11111.47
311Czarna Dąbrówka pomorskie5.763.211.49111.46
312Stryszów małopolskie5.113.651.69111.46
313Piszczac lubelskie3.794.112.55111.45
314Wilkołaz lubelskie7.263.160.03111.44
315Czorsztyn małopolskie5.692.732.01111.44
316Firlej lubelskie6.082.881.47111.43
317Kościerzyna pomorskie5.893.441.08111.41
318Zagnańsk świętokrzyskie5.643.611.15111.4
319Krzemieniewo wielkopolskie5.313.481.6111.39
320Pleśna małopolskie5.883.620.89111.39
321Gościeradów lubelskie5.773.251.37111.38
322Izbicko opolskie5.293.831.26111.38
323Branice opolskie3.525.341.52111.38
324Żelechlinek łódzkie6.352.41.63111.37
325Lubochnia łódzkie3.445.361.58111.37
326Jadów mazowieckie6.153.031.19111.37
327Mykanów śląskie5.584.120.66111.36
328Słupia świętokrzyskie5.144.560.65111.34
329Chybie śląskie4.973.951.4111.32
330Koczała pomorskie1.675.12.022.511.29
331Krupski Młyn śląskie3.94.381.99111.27
332Szerzyny małopolskie5.8331.44111.27
333Łabunie lubelskie6.112.611.53111.25
334Niemce lubelskie5.653.650.94111.24
335Krzyżanowice śląskie5.674.30.23111.2
336Męcinka dolnośląskie4.93.841.44111.19
337Polska Cerekiew opolskie3.365.711.11111.18
338Kaczory wielkopolskie3.884.381.91111.18
339Kotla dolnośląskie15.291.393.511.17
340Łapsze Niżne małopolskie5.093.321.7111.11
341Świdnica dolnośląskie5.264.030.81111.1
342Poczesna śląskie5.433.461.2111.1
343Czernichów śląskie4.423.991.68111.09
344Dębowiec śląskie5.63.620.87111.09
345Tarnów Opolski opolskie4.054.571.47111.09
346Mikołajki Pomorskie pomorskie5.063.651.38111.09
347Gorlice małopolskie4.933.71.45111.08
348Kije świętokrzyskie5.53.441.14111.08
349Świdnica lubuskie2.965.092.01111.06
350Nowy Żmigród podkarpackie5.293.261.51111.06
351Lipce Reymontowskie łódzkie5.993.420.63111.05
352Bełżec lubelskie4.783.671.58111.03
353Kościan wielkopolskie5.243.311.47111.02
354Lelis mazowieckie5.922.791.31111.02
355Igołomia-Wawrzeńczyce małopolskie5.933.850.22111
356Trawniki lubelskie5.473.650.87111
357Padew Narodowa podkarpackie5.292.861.84111
358Przystajń śląskie5.513.451.03110.99
359Prażmów mazowieckie6.583.40.01110.99
360Brenna śląskie5.413.281.29110.98
361Łęka Opatowska wielkopolskie4.94.160.91110.98
362Czarna podkarpackie3.423.333.23110.98
363Suwałki podlaskie4.953.931.09110.98
364Świlcza podkarpackie3.974.071.93110.97
365Powidz wielkopolskie3.364.552.06110.97
366Ciepielów mazowieckie6.443.190.34110.97
367Jejkowice śląskie5.383.51.08110.97
368Stara Biała mazowieckie4.873.911.17110.96
369Moszczenica małopolskie5.413.331.19110.92
370Wielowieś śląskie4.883.971.07110.92
371Manowo zachodniopomorskie4.584.141.19110.92
372Miedźna śląskie3.784.271.86110.92
373Stężyca lubelskie5.73.590.63110.91
374Ciepłowody dolnośląskie4.994.360.56110.91
375Leżajsk podkarpackie4.583.771.55110.89
376Kondratowice dolnośląskie4.314.371.21110.89
377Rajcza śląskie4.933.611.34110.89
378Ostrów Mazowiecka mazowieckie6.032.970.88110.88
379Szczecinek zachodniopomorskie5.582.951.33110.87
380Chodzież wielkopolskie6.311.991.57110.86
381Jerzmanowice-Przeginia małopolskie5.953.280.62110.85
382Niechlów dolnośląskie4.834.40.62110.85
383Rzezawa małopolskie4.473.891.49110.84
384Garbów lubelskie6.432.750.66110.84
385Grybów małopolskie5.92.950.99110.84
386Podegrodzie małopolskie5.473.740.63110.83
387Łagów lubuskie3.773.722.33110.83
388Lelów śląskie5.084.180.55110.82
389Lipnica Wielka małopolskie5.12.961.74110.8
390Brzeźnica małopolskie5.224.210.37110.8
391Rudnik śląskie4.274.860.67110.8
392Wieliszew mazowieckie3.714.381.71110.8
393Rokietnica wielkopolskie4.24.11.49110.79
394Pilchowice śląskie5.153.970.67110.79
395Milówka śląskie4.823.531.44110.79
396Ustka pomorskie4.583.641.57110.79
397Trzciana małopolskie5.583.390.81110.78
398Panki śląskie5.073.730.98110.78
399Brańszczyk mazowieckie5.513.141.12110.78
400Przechlewo pomorskie4.193.991.59110.77
401Mszana Dolna małopolskie5.662.961.14110.77
402Popów śląskie2.715.341.72110.77
403Kołbiel mazowieckie5.843.070.85110.76
404Brzeżno zachodniopomorskie5.822.691.24110.75
405Siepraw małopolskie5.5331.21110.75
406Białowieża podlaskie3.345.021.39110.74
407Rossosz lubelskie4.793.841.12110.74
408Jarocin podkarpackie4.313.461.96110.74
409Ochotnica Dolna małopolskie5.133.191.39110.72
410Głuchów łódzkie5.234.010.48110.71
411Krzyżanów łódzkie6.732.740.23110.7
412Radziechowy-Wieprz śląskie4.193.61.91110.7
413Załuski mazowieckie4.512.932.25110.69
414Sienno mazowieckie5.773.420.51110.69
415Karczmiska lubelskie4.384.820.49110.69
416Janowiec lubelskie5.263.830.59110.69
417Gdów małopolskie5.563.470.65110.68
418Domaszowice opolskie5.083.70.9110.68
419Zembrzyce małopolskie4.843.641.2110.67
420Laskowa małopolskie5.353.440.89110.67
421Milejów lubelskie5.23.231.24110.67
422Jarosław podkarpackie4.872.791.99110.65
423Lubomino warmińsko-mazurskie5.543.320.78110.65
424Łącko małopolskie5.663.020.95110.64
425Dłutów łódzkie5.693.410.53110.63
426Krasocin świętokrzyskie4.383.931.3110.62
427Gniewino pomorskie3.863.991.76110.61
428Sławoborze zachodniopomorskie4.962.791.86110.61
429Nowa Wieś Wielka kujawsko-pomorskie3.973.871.77110.61
430Sękowa małopolskie5.231.41110.6
431Złotów wielkopolskie5.462.951.18110.59
432Bielawy łódzkie4.974.510.11110.59
433Wręczyca Wielka śląskie5.263.610.72110.59
434Rytro małopolskie5.182.971.43110.58
435Jordanów małopolskie5.373.360.84110.58
436Zawoja małopolskie6.242.990.34110.57
437Jeleśnia śląskie5.23.570.8110.57
438Wierzchowo zachodniopomorskie44.261.29110.55
439Brzeźnio łódzkie5.343.390.82110.55
440Gaszowice śląskie4.973.610.97110.55
441Dębnica Kaszubska pomorskie3.584.131.82110.54
442Kłomnice śląskie5.383.30.85110.54
443Świeszyno zachodniopomorskie4.683.071.77110.53
444Osjaków łódzkie5.053.670.8110.52
445Jaworze śląskie4.053.731.74110.52
446Łubowo wielkopolskie4.263.331.92110.52
447Czemierniki lubelskie5.063.291.15110.5
448Nur mazowieckie5.322.71.47110.49
449Mucharz małopolskie4.382.982.13110.49
450Marcinowice dolnośląskie4.933.670.88110.49
451Bogoria świętokrzyskie4.773.691.02110.48
452Żabia Wola mazowieckie5.753.420.29110.46
453Ostrów podkarpackie4.193.351.92110.46
454Łubnice łódzkie3.084.841.52110.45
455Wąwolnica lubelskie5.413.320.71110.45
456Starogard Gdański pomorskie5.053.221.18110.44
457Sobków świętokrzyskie4.953.520.97110.44
458Istebna śląskie6.152.620.67110.44
459Lipinki małopolskie5.113.051.28110.44
460Łowicz łódzkie5.753.130.55110.43
461Górno świętokrzyskie4.873.70.86110.43
462Wierzbica lubelskie5.323.041.07110.42
463Wapno wielkopolskie0.627.051.73110.4
464Zakrzówek lubelskie4.943.21.26110.4
465Święciechowa wielkopolskie3.823.991.59110.4
466Dziemiany pomorskie4.13.551.73110.38
467Dąbrowice łódzkie4.334.840.21110.38
468Krokowa pomorskie3.563.851.95110.37
469Jasienica śląskie4.44.640.33110.37
470Troszyn mazowieckie4.894.080.39110.36
471Granowo wielkopolskie3.364.11.91110.36
472Lubrza lubuskie5.522.361.48110.36
473Dzwola lubelskie4.413.631.32110.36
474Kłodzko dolnośląskie3.864.341.16110.35
475Zbrosławice śląskie4.923.710.72110.35
476Długosiodło mazowieckie5.243.180.91110.34
477Kostomłoty dolnośląskie4.893.11.35110.34
478Stary Lubotyń mazowieckie6.092.30.93110.32
479Budzów małopolskie5.723.390.21110.32
480Siennica mazowieckie5.243.560.52110.32
481Polanka Wielka małopolskie4.733.880.71110.32
482Goleszówśląskie5.593.360.36110.31
483Dywity warmińsko-mazurskie3.624.351.33110.3
484Pabianice łódzkie6.082.590.63110.29
485Janów śląskie4.343.81.15110.29
486Łukowica małopolskie5.552.990.75110.29
487Dębno małopolskie4.663.431.2110.28
488Parysów mazowieckie5.43.450.44110.28
489Mietków dolnośląskie4.094.161.03110.28
490Jeleniewo podlaskie4.513.291.47110.27
491Spiczyn lubelskie5.643.330.3110.27
492Słupca wielkopolskie5.143.270.85110.26
493Kampinos mazowieckie4.523.681.06110.26
494Charsznica małopolskie5.223.090.94110.25
495Sidra podlaskie4.884.080.28110.25
496Krasnystaw lubelskie5.153.790.3110.24
497Drwinia małopolskie4.953.870.41110.23
498Szelków mazowieckie5.723.280.23110.23
499Sterdyń mazowieckie5.013.770.45110.23
500Czudec podkarpackie3.894.331.01110.22
501Janów Podlaski lubelskie4.174.190.86110.22
502Kunice dolnośląskie3.094.241.89110.22
503Wola Krzysztoporska łódzkie4.122.842.26110.21
504Lubaczów podkarpackie3.534.011.67110.21
505Dobromierz dolnośląskie5.912.910.39110.21
506Markuszów lubelskie4.753.60.85110.21
507Kąkolewnica lubelskie5.153.410.65110.21
508Rzekuń mazowieckie5.952.740.51110.2
509Niedźwiedź małopolskie4.943.550.71110.2
510Grzegorzew wielkopolskie4.833.710.66110.2
511Głogów dolnośląskie4.643.31.25110.19
512Jeżów łódzkie4.673.90.61110.18
513Niegosławice lubuskie3.154.91.13110.18
514Kamienna Góra dolnośląskie5.083.270.82110.18
515Obsza lubelskie4.73.031.44110.17
516Słopnice małopolskie4.853.320.99110.17
517Baruchowo kujawsko-pomorskie4.194.410.57110.17
518Kuślin wielkopolskie4.724.010.44110.16
519Frysztak podkarpackie4.213.861.08110.16
520Czerwińsk nad Wisłą mazowieckie5.13.910.14110.15
521Olszanka opolskie2.484.781.88110.14
522Dębowiec podkarpackie4.863.320.96110.13
523Olszanka mazowieckie5.114.020110.13
524Szastarka lubelskie5.483.410.23110.13
525Tarnowiec podkarpackie4.033.91.19110.13
526Łambinowice opolskie3.295.030.8110.12
527Tomice małopolskie4.953.350.81110.11
528Tomaszów Mazowiecki łódzkie3.334.271.51110.11
529Siekierczyn dolnośląskie4.043.51.56110.1
530Białaczów łódzkie5.052.411.63110.1
531Lubiewo kujawsko-pomorskie3.414.571.12110.1
532Tarnów małopolskie4.3631.74110.09
533Przerośl podlaskie3.774.440.89110.09
534Suszec śląskie3.774.091.24110.09
535Dydnia podkarpackie3.593.352.15110.09
536Spytkowice małopolskie4.543.730.81110.08
537Władysławów wielkopolskie5.263.250.57110.08
538Połajewo wielkopolskie4.483.640.96110.08
539Tymbark małopolskie4.953.410.72110.07
540Rudnik lubelskie5.033.950.08110.06
541Bojanów podkarpackie4.393.61.07110.06
542Drelów lubelskie4.572.961.52110.05
543Lipie śląskie4.713.850.49110.05
544Opatów śląskie4.883.230.94110.05
545Wojaszówka podkarpackie3.594.041.42110.04
546Przasnysz mazowieckie5.692.60.74110.04
547Brańsk podlaskie6.112.810.11110.03
548Kościeliskomałopolskie3.823.781.42110.03
549Paradyż łódzkie5.232.471.31110.02
550Malechowo zachodniopomorskie4.53.680.84110.02
551Płaska podlaskie5.833.180110.01
552Osieck mazowieckie5.442.70.87110.01
553Łańcut podkarpackie3.393.731.88110
554Gierałtowice śląskie2.84.251.94110
555Lubień małopolskie4.683.380.9319.99
556Zakrzewo wielkopolskie3.294.171.5219.98
557Ułęż lubelskie5.462.441.0719.98
558Adamówka podkarpackie3.462.752.7619.97
559Lipnica pomorskie3.783.781.419.96
560Nowa Sól lubuskie4.253.551.1619.95
561Pokój opolskie3.444.481.0319.95
562Krzczonów lubelskie4.023.51.4219.95
563Goraj lubelskie4.713.131.119.94
564Batorz lubelskie5.842.480.6219.94
565Lgota Wielka łódzkie4.223.441.2819.94
566Łączna świętokrzyskie4.163.970.819.93
567Stromiec mazowieckie5.782.470.6819.93
568Stare Czarnowo zachodniopomorskie3.384.061.4919.93
569Tuczna lubelskie3.14.561.2719.92
570Gietrzwałd warmińsko-mazurskie2.634.441.8619.92
571Biłgoraj lubelskie4.53.171.2419.91
572Gilowice śląskie3.932.892.119.91
573Blizanów wielkopolskie4.533.38119.91
574Ostrowite wielkopolskie5.172.830.919.91
575Ropa małopolskie4.464.050.3919.9
576Włoszakowice wielkopolskie3.493.651.7619.9
577Krasne podkarpackie2.494.511.8919.89
578Budziszewice łódzkie4.244.330.3119.88
579Kazimierz Biskupi wielkopolskie3.363.941.5819.88
580Osiek małopolskie4.833.190.8519.88
581Bukowiec kujawsko-pomorskie3.654.310.919.87
582Łęczyca łódzkie6.322.520.0219.86
583Kiełczygłów łódzkie4.564.3019.86
584Czerniewice łódzkie5.083.130.6419.85
585Rudniki opolskie4.173.321.3519.85
586Kutno łódzkie5.4130.4419.85
587Łopiennik Górny lubelskie5.972.850.0219.85
588Czerwonka mazowieckie5.822.960.0619.84
589Serokomla lubelskie4.883.370.5819.83
590Kobylanka zachodniopomorskie4.253.271.319.83
591Wiśniewo mazowieckie6.112.590.1319.83
592Dolice zachodniopomorskie3.582.772.4719.82
593Nędza śląskie4.913.490.4219.82
594Nowa Ruda dolnośląskie3.244.990.5819.82
595Rogów łódzkie4.913.760.1519.81
596Skoroszyce opolskie4.13.970.7419.81
597Bobowo pomorskie3.894.10.8119.8
598Przewornodolnośląskie4.44.140.2619.8
599Turawa opolskie2.794.251.7719.8
600Oleśnica dolnośląskie4.383.630.7919.8
601Mircze lubelskie5.522.910.3619.79
602Raba Wyżna małopolskie5.053.280.4519.79
603Lubań dolnośląskie4.73.830.2619.79
604Kiernozia łódzkie5.043.230.5119.79
605Rzeczenica pomorskie2.513.922.3519.78
606Duszniki wielkopolskie3.693.761.3219.78
607Pcim małopolskie4.892.960.9219.77
608Sawin lubelskie4.233.920.6119.77
609Gać podkarpackie3.693.31.7719.75
610Majdan Królewski podkarpackie4.272.621.8519.74
611Pszczew lubuskie3.383.881.4819.74
612Stryszawa małopolskie4.613.360.7619.73
613Nowe Ostrowy łódzkie4.243.880.6219.73
614Tryńcza podkarpackie3.842.961.9219.72
615Nagłowice świętokrzyskie4.883.580.2519.71
616Stolno kujawsko-pomorskie4.722.661.3219.71
617Grodzisko Dolne podkarpackie3.733.41.5619.7
618Krzeszów podkarpackie4.163.331.2119.7
619Krynice lubelskie5.173.020.5119.7
620Borowie mazowieckie3.53.961.2319.7
621Orla podlaskie4.773.460.4619.69
622Sitno lubelskie4.883.630.1719.68
623Kiszkowo wielkopolskie3.763.241.6819.68
624Łabowa małopolskie5.222.421.0419.68
625Kamień lubelskie5.052.890.7519.68
626Bralin wielkopolskie3.134.261.2919.68
627Działdowo warmińsko-mazurskie4.942.850.8819.67
628Lasowice Wielkie opolskie3.244.011.4219.67
629Śliwice kujawsko-pomorskie4.183.221.2719.67
630Chełm lubelskie5.462.430.7819.67
631Koszęcin śląskie3.233.751.6919.67
632Ujazd łódzkie3.893.860.9219.67
633Wartkowice łódzkie4.873.450.3419.66
634Jasionówka podlaskie3.44.810.4419.65
635Wietrzychowice małopolskie3.14.780.7719.65
636Brzozie kujawsko-pomorskie5.542.460.6419.63
637Borzechów lubelskie5.992.620.0219.63
638Turobin lubelskie3.953.421.2619.63
639Dobrzyniewo Duże podlaskie3.943.531.1519.63
640Siemień lubelskie5.052.890.6919.62
641Kruszyna śląskie4.113.690.8219.62
642Grzmiąca zachodniopomorskie4.093.241.2919.61
643Łyszkowice łódzkie3.553.911.1519.61
644Mirów mazowieckie4.963.070.5819.61
645Pawłowiczki opolskie2.924.011.6719.6
646Raków świętokrzyskie4.783.160.6519.59
647Dobroszyce dolnośląskie2.534.31.7719.59
648Przybiernów zachodniopomorskie3.464.490.6319.59
649Paszowice dolnośląskie3.33.351.9419.59
650Rybczewice lubelskie4.243.211.1419.59
651Krzykosy wielkopolskie4.613.590.3919.59
652Biała łódzkie5.013.550.0219.58
653Kraszewice wielkopolskie2.984.371.2219.57
654Raniżów podkarpackie3.643.571.3619.57
655Bałtów świętokrzyskie3.064.221.2719.56
656Garwolin mazowieckie3.713.451.3919.55
657Santok lubuskie2.744.271.5419.55
658Koneck kujawsko-pomorskie2.173.620.7539.54
659Dubienka lubelskie5.412.710.4119.54
660Horodło lubelskie4.343.620.5719.53
661Werbkowice lubelskie3.524.150.8519.52
662Słońsk lubuskie33.761.7619.51
663Przytoczna lubuskie2.934.58119.51
664Starcza śląskie2.833.841.8419.51
665Łoniów świętokrzyskie3.293.491.7219.51
666Rzepiennik Strzyżewski małopolskie4.73.010.7919.5
667Stężyca pomorskie3.783.711.0119.5
668Lyski śląskie4.223.860.4219.5
669Przemęt wielkopolskie3.513.611.3719.49
670Leśna Podlaska lubelskie3.593.641.2519.48
671Stupsk mazowieckie5.092.820.5719.48
672Milejewo warmińsko-mazurskie4.523.590.3619.48
673Rozdrażew wielkopolskie3.33.711.4719.48
674Sosnówka lubelskie5.022.810.6519.47
675Boronów śląskie2.973.462.0419.47
676Stara Kamienica dolnośląskie3.783.810.8819.47
677Jonkowo warmińsko-mazurskie3.663.561.2319.46
678Bystra-Sidzina małopolskie4.144.260.0619.46
679Godziesze Wielkie wielkopolskie4.13.810.5419.46
680Jodłownik małopolskie5.133.010.3219.46
681Biskupice małopolskie5.063.260.1319.45
682Bobrowice lubuskie3.453.931.0619.44
683Lanckorona małopolskie4.693.310.4419.44
684Trzeszczany lubelskie4.513.170.7619.44
685Grębów podkarpackie33.921.5119.43
686Bartniczkakujawsko-pomorskie3.733.31.3819.42
687Żmudź lubelskie4.962.840.6119.42
688Suchożebry mazowieckie3.713.790.9119.41
689Zabór lubuskie4.433.160.8219.4
690Mokrsko łódzkie4.153.550.6819.38
691Kłoczew lubelskie5.722.510.1519.38
692Pawłów świętokrzyskie4.442.721.2119.37
693Serniki lubelskie4.632.61.1419.37
694Zatory mazowieckie4.82.830.7519.37
695Miejsce Piastowe podkarpackie2.983.362.0119.35
696Markusy warmińsko-mazurskie5.143.120.0819.35
697Radziłów podlaskie3.963.510.8819.35
698Hyżnepodkarpackie3.682.961.719.35
699Kamionka lubelskie4.682.960.6919.33
700Fałków świętokrzyskie4.052.441.8419.33
701Białobrzegi podkarpackie2.923.581.8419.33
702Sokoły podlaskie3.953.870.5119.33
703Czarny Dunajec małopolskie4.813.10.4119.33
704Iłów mazowieckie3.983.420.9219.32
705Konopnica lubelskie4.643.080.619.32
706Korzenna małopolskie4.982.960.3719.31
707Laszki podkarpackie3.742.971.619.31
708Dzikowiec podkarpackie3.333.61.3719.3
709Miłkowice dolnośląskie4.012.731.5519.3
710Brzeziny łódzkie4.532.711.0619.29
711Hańsk lubelskie3.544.020.7219.29
712Łanięta łódzkie4.283.070.9319.29
713Szydłowo wielkopolskie3.283.741.2719.28
714Wilków lubelskie4.733.40.1519.28
715Szemud pomorskie4.093.230.9519.28
716Garbatka-Letnisko mazowieckie3.143.741.3919.27
717Tokarnia małopolskie4.353.220.719.27
718Skołyszyn podkarpackie3.392.961.919.25
719Gromnik małopolskie4.692.990.5719.25
720Szydłowo mazowieckie5.382.840.0219.24
721Grabowiec lubelskie4.593.65019.24
722Puszcza Mariańska mazowieckie4.453.220.5719.23
723Sejny podlaskie5.133.090.0119.23
724Jabłonna Lacka mazowieckie3.943.790.519.23
725Grodzisk podlaskie3.973.70.5419.21
726Bielany mazowieckie3.334.780.1119.21
727Dobre mazowieckie3.434.290.519.21
728Leszno mazowieckie3.623.850.7319.2
729Damasławek wielkopolskie3.153.621.4319.2
730Wielopole Skrzyńskie podkarpackie4.843.30.0719.2
731Szczurowa małopolskie4.493.140.5619.19
732Zębowice opolskie3.524.240.4119.18
733Turośń Kościelna podlaskie3.653.810.7119.17
734Książ Wielki małopolskie3.453.730.9919.16
735Dołhobyczów lubelskie4.032.881.2519.16
736Ozorków łódzkie4.592.980.5919.16
737Głowno łódzkie4.833.30.0219.15
738Gródek nad Dunajcem małopolskie4.332.681.1319.14
739Tczew pomorskie3.472.721.9519.14
740Spytkowice małopolskie4.062.871.219.14
741Wodzierady łódzkie4.893.220.0219.13
742Żurawica podkarpackie3.173.221.7419.13
743Smyków świętokrzyskie4.183.110.8219.12
744Stare Kurowo lubuskie3.363.950.7819.09
745Nowa Karczma pomorskie3.83.111.1819.09
746Nowa Brzeźnica łódzkie4.683.360.0519.08
747Tworóg śląskie2.924.121.0319.07
748Przytuły podlaskie4.283.79019.06
749Rychliki warmińsko-mazurskie3.973.560.5219.06
750Oksa świętokrzyskie5.172.850.0319.06
751Cmolas podkarpackie3.33.21.5419.05
752Skórzec mazowieckie3.523.11.419.02
753Pątnów łódzkie4.253.720.0519.02
754Czarna podkarpackie1.944.341.7419.02
755Borzytuchom pomorskie2.643.771.6119.01
756Kaliska pomorskie2.973.761.2719
757Włodawa lubelskie2.383.921.6918.99
758Kołczygłowy pomorskie3.233.461.2918.98
759Lądek wielkopolskie3.633.211.1418.98
760Wilków opolskie2.754.011.2318.98
761Giżycko warmińsko-mazurskie3.063.161.7618.98
762Rząśnik mazowieckie4.432.660.8918.97
763Potworówmazowieckie4.762.510.718.97
764Lubiszyn lubuskie3.43.471.118.96
765Zaleszany podkarpackie3.183.391.3918.96
766Piątek łódzkie3.134.190.6418.96
767Wąsosz podlaskie4.152.271.5418.95
768Bielsk Podlaski podlaskie2.884.740.3218.95
769Wierzbinek wielkopolskie4.263.570.1318.95
770Wejherowo pomorskie3.32.582.0618.95
771Porąbka śląskie4.13.230.6118.94
772Potok Wielki lubelskie42.751.1918.94
773Łużna małopolskie4.483.220.2318.94
774Jaśliska podkarpackie3.93.910.1318.94
775Łukta warmińsko-mazurskie2.134.181.6218.93
776Czeremcha podlaskie2.534.141.2518.93
777Pawonków śląskie2.914.370.6518.92
778Sośno kujawsko-pomorskie3.283.581.0518.92
779Krasiczyn podkarpackie3.672.631.6118.91
780Stanin lubelskie3.164.120.6318.91
781Turek wielkopolskie4.443.270.218.91
782Rusinów mazowieckie3.763.70.4418.91
783Papowo Biskupie kujawsko-pomorskie2.863.012.0418.9
784Jeżowe podkarpackie2.483.771.6518.9
785Janowice Wielkie dolnośląskie3.293.620.9918.9
786Kuźnica podlaskie3.983.170.7418.89
787Wiskitki mazowieckie4.732.810.3418.88
788Haczów podkarpackie2.873.131.8718.87
789Ryczywół wielkopolskie2.934.030.918.86
790Stoczek Łukowski lubelskie4.023.30.5318.86
791Kamienica Polska śląskie2.783.721.3518.85
792Chmielnik podkarpackie3.472.651.7218.83
793Rejowiec Fabryczny lubelskie4.412.890.5218.83
794Boniewo kujawsko-pomorskie4.62.610.6118.82
795Jordanów Śląski dolnośląskie3.393.281.1518.82
796Sochocin mazowieckie3.943.420.4518.81
797Markowa podkarpackie2.873.721.2118.81
798Białośliwie wielkopolskie2.83.611.418.8
799Komarów-Osada lubelskie4.822.880.118.8
800Potęgowo pomorskie2.383.991.4318.8
801Wojcieszków lubelskie4.452.960.3818.79
802Brody lubuskie3.043.820.9218.78
803Damnica pomorskie2.054.051.6818.78
804Zarzecze podkarpackie2.363.312.118.77
805Samborzec świętokrzyskie3.293.950.5218.76
806Sadlinki pomorskie3.963.230.5618.76
807Żołynia podkarpackie2.423.451.8918.75
808Łososina Dolna małopolskie4.242.940.5718.75
809Policzna mazowieckie3.423.061.2718.75
810Pszczółki pomorskie3.132.861.7518.75
811Luzino pomorskie3.573.280.8918.74
812Leśniowice lubelskie3.453.560.7318.74
813Rachanie lubelskie3.83.840.0918.73
814Gostycyn kujawsko-pomorskie2.373.841.5118.73
815Drawsko wielkopolskie2.034.031.6618.73
816Grabów łódzkie4.622.690.4118.72
817Czernice Borowe mazowieckie4.282.930.5118.71
818Zawady podlaskie4.842.86018.7
819Bojszowy śląskie2.483.541.6918.7
820Złota świętokrzyskie2.973.381.3518.7
821Tuchomie pomorskie2.823.231.6518.7
822Zduńska Wola łódzkie3.383.171.1418.7
823Mokobody mazowieckie3.293.620.7918.7
824Biskupiec warmińsko-mazurskie2.793.491.4118.69
825Białe Błota kujawsko-pomorskie3.223.321.1418.68
826Złotniki Kujawskie kujawsko-pomorskie2.953.231.4918.68
827Przemyśl podkarpackie2.753.970.9518.67
828Żórawina dolnośląskie3.073.80.7918.66
829Biała Podlaska lubelskie3.772.871.0218.66
830Buczek łódzkie3.543.390.7218.65
831Dmosin łódzkie4.662.760.2218.65
832Pielgrzymka dolnośląskie2.544.350.7518.64
833Baligród podkarpackie2.064.890.6818.64
834Grodziec wielkopolskie3.843.180.6118.64
835Somianka mazowieckie3.423.420.818.64
836Chorkówka podkarpackie2.993.221.4318.64
837Rokiciny łódzkie2.773.930.9218.63
838Subkowy pomorskie2.623.681.3318.62
839Promna mazowieckie4.662.96018.62
840Radków świętokrzyskie3.583.090.9518.62
841Wilczyce świętokrzyskie4.23.410.0118.62
842Krzywcza podkarpackie3.123.720.7818.62
843Przeworsk podkarpackie2.283.551.7918.61
844Waśniów świętokrzyskie4.343.050.2218.61
845Dąbrowa kujawsko-pomorskie2.463.371.7818.61
846Cyców lubelskie3.483.650.4818.6
847Przygodzice wielkopolskie3.433.430.7318.6
848Kurzętnik warmińsko-mazurskie2.713.90.9818.6
849Czarnocin łódzkie2.83.78118.59
850Gródek podlaskie2.24.40.9918.59
851Banie Mazurskie warmińsko-mazurskie2.284.820.4918.59
852Sokolniki łódzkie2.873.870.8518.59
853Rąbino zachodniopomorskie2.643.191.7618.59
854Trzebielino pomorskie2.943.011.6418.58
855Radymno podkarpackie3.693.090.7918.57
856Płoniawy-Bramura mazowieckie4.252.850.4518.56
857Uścimów lubelskie3.033.181.3418.55
858Uście Gorlickie małopolskie2.114.221.2318.55
859Murów opolskie2.44.420.7318.55
860Tuszów Narodowy podkarpackie2.684.190.6718.54
861Chojnów dolnośląskie3.33.560.6818.54
862Miączyn lubelskie4.582.850.118.54
863Ludwin lubelskie3.743.140.6418.53
864Stoszowice dolnośląskie3.273.191.0718.53
865Kozielice zachodniopomorskie3.412.941.1818.53
866Lubomia śląskie3.553.780.218.53
867Kuczbork-Osada mazowieckie2.633.461.4318.52
868Hrubieszów lubelskie3.873.490.1718.52
869Horyniec-Zdrój podkarpackie2.762.951.8118.52
870Boleszkowice zachodniopomorskie2.613.891.0218.51
871Bielsk mazowieckie3.313.670.5418.51
872Szreńsk mazowieckie4.332.620.5618.51
873Przelewice zachodniopomorskie1.763.162.5718.5
874Celestynów mazowieckie3.722.830.9518.49
875Książki kujawsko-pomorskie2.713.870.9118.49
876Trąbki Wielkie pomorskie3.093.311.0918.49
877Trzebiel lubuskie2.984.310.1918.49
878Sicienko kujawsko-pomorskie3.42.811.2818.48
879Przywidz pomorskie3.252.711.5218.48
880Osiek Jasielski podkarpackie2.613.571.318.48
881Wadowice Górne podkarpackie3.213.640.6218.47
882Łagiewniki dolnośląskie3.363.120.9918.47
883Kamienica małopolskie3.333.091.0418.46
884Lipno wielkopolskie2.643.571.2518.46
885Kotlin wielkopolskie2.723.341.3918.45
886Rawa Mazowiecka łódzkie4.522.740.1818.44
887Siedlec wielkopolskie2.563.81.0818.44
888Borki lubelskie3.182.751.5118.44
889Ostrów Wielkopolski wielkopolskie2.533.811.0918.43
890Wierzchlas łódzkie3.253.480.718.43
891Tarnówka wielkopolskie1.744.091.618.43
892Obrazów świętokrzyskie4.312.80.3218.43
893Krasnopol podlaskie4.642.750.0418.42
894Pruszcz kujawsko-pomorskie2.833.581.0218.42
895Pniewy mazowieckie4.742.670.0118.41
896Cegłów mazowieckie2.993.670.7518.41
897Domaniewice łódzkie3.333.640.4518.41
898Nowa Słupia świętokrzyskie1.814.810.7918.41
899Zaniemyśl wielkopolskie2.643.21.5618.4
900Liniewo pomorskie33.361.0418.4
901Sosnowica lubelskie3.143.650.618.4
902Somonino pomorskie2.813.051.5318.39
903Marciszów dolnośląskie3.373.030.9918.39
904Klimontów świętokrzyskie3.153.520.7118.39
905Łęczyce pomorskie2.53.351.5418.39
906Poronin małopolskie3.223.071.0918.38
907Wodzisław świętokrzyskie3.663.340.3818.38
908Korczyna podkarpackie3.242.981.1618.38
909Bejsce świętokrzyskie4.293.080.0118.37
910Obrzycko wielkopolskie4.011.921.4418.37
911Stara Kiszewa pomorskie3.042.991.3318.36
912Konopnica łódzkie4.042.830.4818.36
913Golub-Dobrzyń kujawsko-pomorskie2.113.631.6218.36
914Lubanie kujawsko-pomorskie2.653.860.8418.35
915Lubasz wielkopolskie2.513.731.1118.35
916Skierniewice łódzkie4.422.890.0318.34
917Miłoradz pomorskie2.413.411.5218.34
918Leoncin mazowieckie4.12.880.3618.34
919Moszczenica łódzkie2.873.251.2218.34
920Rokietnica podkarpackie2.842.382.0918.32
921Jedlnia-Letnisko mazowieckie3.272.931.1218.31
922Nowe Piekuty podlaskie3.823.470.0118.3
923Siedlisko lubuskie2.593.591.1218.3
924Łapanów małopolskie3.63.160.5518.3
925Sobolew mazowieckie3.453.140.718.29
926Mielec podkarpackie2.573.321.418.29
927Grabica łódzkie3.982.820.4918.29
928Pakosławice opolskie2.494.590.218.28
929Walim dolnośląskie3.432.441.418.28
930Ładzice łódzkie3.023.330.9318.28
931Parchowo pomorskie2.253.831.218.28
932Narewka podlaskie2.893.38118.28
933Jastrzębia mazowieckie3.430.8718.28
934Gizałki wielkopolskie3.212.981.0818.27
935Pysznica podkarpackie2.873.540.8618.27
936Szczaniec lubuskie2.573.391.318.27
937Chłopice podkarpackie1.73.631.9418.26
938Dygowo zachodniopomorskie2.373.241.6518.26
939Białogard zachodniopomorskie3.122.61.5318.25
940Dębowa Kłoda lubelskie2.492.712.0618.25
941Kozłów małopolskie3.034.180.0418.25
942Przodkowo pomorskie2.593.461.1918.25
943Konarzyny pomorskie2.053.551.6418.25
944Klwów mazowieckie4.612.430.1918.24
945Górzycalubuskie2.023.221.9918.24
946Zagrodno dolnośląskie3.213.370.6518.24
947Urszulin lubelskie3.33.430.518.23
948Gniezno wielkopolskie2.863.70.6618.23
949Siemkowice łódzkie4.213.010.0118.22
950Dziadowa Kłoda dolnośląskie2.44.090.7318.22
951Kamieniec wielkopolskie3.013.430.7618.21
952Wieprz małopolskie2.883.890.4418.21
953Łaziska lubelskie4.552.65018.2
954Krościenko nad Dunajcem małopolskie3.252.451.4918.2
955Sadowie świętokrzyskie4.412.490.318.2
956Orły podkarpackie2.273.011.9118.2
957Bolimów łódzkie3.123.420.6618.2
958Żagań lubuskie2.173.161.8518.19
959Rychtal wielkopolskie2.013.661.5218.19
960Stare Bogaczowice dolnośląskie2.83.50.8818.19
961Stubno podkarpackie2.892.731.5718.19
962Ostróda warmińsko-mazurskie2.143.711.3318.18
963Widuchowa zachodniopomorskie3.442.880.8518.17
964Lubenia podkarpackie2.6831.4918.16
965Bircza podkarpackie2.733.43118.16
966Rudka podlaskie3.22.471.4918.16
967Grajewo podlaskie3.523.010.6218.16
968Dąbrowa opolskie1.793.881.4918.15
969Rokitno lubelskie3.552.620.9818.14
970Witonia łódzkie3.713.42018.14
971Pawłosiów podkarpackie2.053.291.7918.13
972Brudzew wielkopolskie2.763.640.7318.13
973Wińsko dolnośląskie2.594.010.5318.12
974Koźminek wielkopolskie2.793.450.8718.12
975Gozdowo mazowieckie1.943.691.4918.12
976Studzienice pomorskie1.883.891.3518.12
977Jednorożec mazowieckie3.033.390.6918.11
978Hajnówka podlaskie1.944.16118.1
979Osiek pomorskie3.72.860.5418.1
980Zamość lubelskie3.132.931.0418.1
981Wola Uhruska lubelskie2.723.560.8218.1
982Dębowa Łąkakujawsko-pomorskie3.752.510.8318.1
983Narew podlaskie1.215.380.5118.1
984Krempna podkarpackie1.173.242.6818.09
985Wilczyn wielkopolskie2.313.431.3418.08
986Besko podkarpackie2.432.781.8718.08
987Rozogi warmińsko-mazurskie2.274.10.7118.07
988Zbiczno kujawsko-pomorskie2.363.860.8518.07
989Wicko pomorskie1.644.590.8318.07
990Pępowo wielkopolskie3.162.990.9118.07
991Srokowo warmińsko-mazurskie2.912.861.2918.06
992Goworowo mazowieckie3.72.970.3918.06
993Rakszawa podkarpackie2.263.581.2118.05
994Tomaszów Lubelski lubelskie3.713.260.0818.05
995Łopuszno świętokrzyskie3.33.460.2918.05
996Jeżewo kujawsko-pomorskie2.742.621.6818.04
997Michów lubelskie3.173.160.7118.04
998Wiśniew mazowieckie3.573.110.3418.03
999Będzino zachodniopomorskie1.94.081.0518.03
1000Jeziora Wielkie kujawsko-pomorskie2.343.341.3418.02
1001Cisna podkarpackie2.323.531.1718.02
1002Drzycim kujawsko-pomorskie2.223.79118.02
1003Czastary łódzkie2.033.91.0818.02
1004Pionki mazowieckie2.92.771.3518.01
1005Bogdaniec lubuskie2.223.421.3718.01
1006Czarnków wielkopolskie2.543.750.7118.01
1007Miłki warmińsko-mazurskie2.223.80.9918.01
1008Braniewo warmińsko-mazurskie2.273.760.9718.01
1009Kamiennik opolskie2.073.571.3718.01
1010Karsin pomorskie2.023.451.5418.01
1011Roźwienica podkarpackie2.093.121.7918.01
1012Oświęcim małopolskie2.983.370.6518.01
1013Widawa łódzkie3.153.450.3918
1014Brody świętokrzyskie2.243.191.5617.99
1015Żarnów łódzkie3.952.410.6317.99
1016Dominowo wielkopolskie2.962.661.3717.99
1017Michałów świętokrzyskie3.722.980.2917.99
1018Medyka podkarpackie2.042.912.0317.99
1019Zakrzew mazowieckie3.223.10.6617.99
1020Piekoszów świętokrzyskie2.243.74117.98
1021Trzebieszów lubelskie2.831.1817.98
1022Domanice mazowieckie3.272.740.9717.98
1023Choceń kujawsko-pomorskie3.372.351.2517.97
1024Słaboszów małopolskie3.93.010.0617.97
1025Chmielno pomorskie1.773.911.2917.97
1026Wróblew łódzkie3.123.660.1917.97
1027Kaźmierz wielkopolskie2.183.631.1617.97
1028Skierbieszów lubelskie3.213.440.3217.97
1029Banie zachodniopomorskie2.623.031.3217.97
1030Adamów lubelskie2.423.830.717.96
1031Bodzechów świętokrzyskie2.913.110.9317.95
1032Złotoryja dolnośląskie2.063.051.8417.95
1033Lututów łódzkie2.83.680.4817.95
1034Jastrząb mazowieckie2.473.181.2917.93
1035Wiśniowa podkarpackie2.743.610.5817.93
1036Janów podlaskie1.74.850.3717.92
1037Piaski wielkopolskie2.573.231.1117.91
1038Kobylin-Borzymy podlaskie3.912.920.0817.91
1039Strzałkowo wielkopolskie2.13.71.1117.91
1040Radecznica lubelskie3.712.480.7117.91
1041Świerklaniec śląskie2.173.621.1217.91
1042Miastkowo podlaskie2.264.510.1217.89
1043Brójce łódzkie3.513.270.117.88
1044Świdwin zachodniopomorskie2.83.140.9417.88
1045Cisek opolskie2.424.120.3317.87
1046Bliżyn świętokrzyskie3.342.820.717.87
1047Kawęczyn wielkopolskie2.873.470.5317.87
1048Nieborów łódzkie3.133.710.0317.87
1049Paprotnia mazowieckie2.623.191.0517.86
1050Smołdzino pomorskie2.53.740.6217.86
1051Sierakowice pomorskie2.522.921.4117.85
1052Liw mazowieckie2.313.980.5517.85
1053Karnice zachodniopomorskie1.663.861.3217.84
1054Niechanowo wielkopolskie1.983.86117.84
1055Koniusza małopolskie2.723.180.9417.84
1056Czarna podkarpackie3.33.090.4517.84
1057Domaniów dolnośląskie2.733.980.1317.83
1058Baranów mazowieckie1.834.70.3117.83
1059Mysłakowice dolnośląskie2.333.111.3917.83
1060Bobrowo kujawsko-pomorskie3.232.740.8517.83
1061Stare Miasto wielkopolskie2.553.560.7117.83
1062Miasteczko Krajeńskie wielkopolskie1.913.441.4717.82
1063Jedwabno warmińsko-mazurskie1.993.491.3417.81
1064Maków łódzkie3.443.140.2417.81
1065Nurzec-Stacja podlaskie2.823.520.4717.81
1066Czernichów małopolskie2.233.451.1317.81
1067Skarżysko Kościelne świętokrzyskie2.043.491.2717.79
1068Międzyrzec Podlaski lubelskie2.842.980.9717.79
1069Linia pomorskie1.754.10.9517.79
1070Biały Dunajec małopolskie3.182.750.8517.79
1071Wierzbica mazowieckie2.413.580.817.79
1072Niebylec podkarpackie3.033.370.3917.79
1073Chrostkowo kujawsko-pomorskie3.513.170.1117.78
1074Choczewo pomorskie2.483.340.9517.78
1075Nowa Sucha mazowieckie3.442.660.6717.78
1076Pęczniew łódzkie3.622.930.2317.77
1077Kuryłówka podkarpackie2.383.011.3817.77
1078Stara Błotnica mazowieckie3.552.830.3917.77
1079Chlewiska mazowieckie2.143.63117.77
1080Bargłów Kościelny podlaskie3.792.470.517.76
1081Osiek Mały wielkopolskie2.862.940.9617.76
1082Iwkowa małopolskie2.793.130.8317.76
1083Chynów mazowieckie2.982.950.8317.76
1084Góra Świętej Małgorzaty łódzkie2.773.30.6917.75
1085Lubicz kujawsko-pomorskie2.7431.0217.75
1086Kazanów mazowieckie3.422.80.5317.74
1087Krzeszyce lubuskie2.423.630.6917.73
1088Tuplice lubuskie1.543.911.2817.73
1089Maszewo lubuskie3.223.090.4317.73
1090Kolsko lubuskie1.954.190.5817.72
1091Iwierzyce podkarpackie2.592.951.1717.72
1092Strzeleczki opolskie2.133.940.6417.72
1093Stara Dąbrowa zachodniopomorskie2.772.861.0817.71
1094Nowa Wieś Lęborska pomorskie1.664.190.8517.71
1095Zławieś Wielka kujawsko-pomorskie2.133.351.2217.71
1096Wieniawa mazowieckie2.813.530.3717.7
1097Dąbrowa Chełmińska kujawsko-pomorskie2.73.270.7217.69
1098Raciążek kujawsko-pomorskie2.383.490.8217.69
1099Krzęcin zachodniopomorskie2.383.161.1417.69
1100Czermin wielkopolskie2.34.020.3517.68
1101Zabrodzie mazowieckie2.923.10.6617.68
1102Świętajno warmińsko-mazurskie1.683.471.5317.67
1103Opinogóra Górna mazowieckie3.42.710.5517.67
1104Ruda Maleniecka świętokrzyskie2.743.410.5117.66
1105Przewóz lubuskie2.064.170.4317.66
1106Augustów podlaskie3.372.870.4117.65
1107Świętajno warmińsko-mazurskie2.653.020.9717.65
1108Magnuszew mazowieckie2.263.490.917.65
1109Lipnik świętokrzyskie2.483.490.6717.65
1110Lisewo kujawsko-pomorskie2.143.710.7817.64
1111Miastków Kościelny mazowieckie2.753.270.6117.63
1112Osięciny kujawsko-pomorskie2.393.40.8517.63
1113Nowy Targ małopolskie2.652.671.317.62
1114Unisław kujawsko-pomorskie2.413.131.0917.62
1115Zgierz łódzkie3.53.020.117.62
1116Kolno warmińsko-mazurskie1.714.120.7817.61
1117Belsk Duży mazowieckie3.113.110.3917.61
1118Galewice łódzkie2.783.10.7217.61
1119Burzenin łódzkie2.14.230.2717.6
1120Strachówkamazowieckie3.562.490.5517.6
1121Orchowo wielkopolskie1.444.131.0317.6
1122Purda warmińsko-mazurskie1.54.170.9317.6
1123Ślemień śląskie1.943.90.7617.6
1124Kowal kujawsko-pomorskie1.744.240.6117.6
1125Dwikozy świętokrzyskie1.744.610.2517.6
1126Nowinka podlaskie2.792.651.1617.6
1127Stara Kornica mazowieckie2.713.080.8217.6
1128Elbląg warmińsko-mazurskie3.092.930.5717.59
1129Żytno łódzkie2.563.690.3417.59
1130Stargard zachodniopomorskie2.143.121.3317.59
1131Klukowo podlaskie3.732.750.117.58
1132Miedzna mazowieckie2.253.50.8317.58
1133Jedlińsk mazowieckie2.393.730.4617.58
1134Łomża podlaskie2.773.30.5117.58
1135Brzyska podkarpackie2.363.750.4517.57
1136Świekatowo kujawsko-pomorskie2.3531.2117.57
1137Radziejów kujawsko-pomorskie2.423.810.3317.57
1138Główczyce pomorskie2.13.251.2217.56
1139Bledzew lubuskie2.113.550.917.56
1140Kraśniczyn lubelskie2.573.080.917.55
1141Olszanica podkarpackie2.83.50.2417.54
1142Małdyty warmińsko-mazurskie2.433.390.7217.54
1143Nowogródek Pomorski zachodniopomorskie2.383.480.6817.54
1144Gorzkowice łódzkie1.483.991.0717.54
1145Radłów opolskie2.263.970.2917.53
1146Dubiecko podkarpackie2.53.110.9217.53
1147Pozezdrze warmińsko-mazurskie2.552.951.0317.53
1148Rogowo kujawsko-pomorskie2.153.31.0817.53
1149Abramów lubelskie2.663.410.4517.52
1150Czerwin mazowieckie2.753.580.1917.52
1151Dalików łódzkie3.422.760.3417.52
1152Wiązownica podkarpackie2.262.811.4517.51
1153Odrzywół mazowieckie2.433.40.6717.51
1154Sadowne mazowieckie2.184.030.317.51
1155Raczkipodlaskie2.752.970.7817.5
1156Sulęczyno pomorskie1.693.671.1417.5
1157Wizna podlaskie3.362.580.5617.49
1158Fredropol podkarpackie1.933.730.8317.49
1159Zapolice łódzkie2.592.940.9617.48
1160Ełk warmińsko-mazurskie1.613.281.5817.48
1161Krzywda lubelskie2.263.620.617.48
1162Kołaki Kościelne podlaskie2.712.880.8817.47
1163Godkowo warmińsko-mazurskie2.883.150.4417.47
1164Pakosław wielkopolskie1.463.611.4117.47
1165Chojnice pomorskie1.862.821.7917.46
1166Dragacz kujawsko-pomorskie2.043.371.0417.46
1167Kijewo Królewskie kujawsko-pomorskie2.832.541.0917.46
1168Pęcław dolnośląskie2.093.390.9717.46
1169Śniadowo podlaskie2.913.080.4617.45
1170Lipka wielkopolskie1.643.90.9117.45
1171Fabianki kujawsko-pomorskie2.492.921.0317.44
1172Czernikowo kujawsko-pomorskie2.722.830.917.44
1173Cewice pomorskie1.153.661.6217.44
1174Rzeczniów mazowieckie2.093.810.5417.43
1175Kluczewsko świętokrzyskie1.913.431.117.43
1176Włocławek kujawsko-pomorskie2.633.170.6217.42
1177Kwidzyn pomorskie1.692.961.7717.42
1178Bedlno łódzkie3.163.190.0717.42
1179Zakrzewo kujawsko-pomorskie1.033.891.4917.41
1180Obryte mazowieckie2.23.091.1217.4
1181Maciejowice mazowieckie2.663.340.417.4
1182Jasło podkarpackie1.932.811.6617.4
1183Żółkiewka lubelskie3.472.510.4117.4
1184Sanok podkarpackie1.992.841.5617.4
1185Wodynie mazowieckie2.293.390.7117.4
1186Radomin kujawsko-pomorskie1.693.710.9917.39
1187Sokołów Podlaski mazowieckie2.523.720.1517.39
1188Oleśnica świętokrzyskie2.263.270.8617.39
1189Gomunice łódzkie2.013.650.7217.38
1190Kotuń mazowieckie2.832.980.5717.38
1191Dorohusk lubelskie3.22.810.3717.38
1192Zbójna podlaskie3.052.980.3517.37
1193Ostrówek lubelskie2.792.710.8617.37
1194Świątki warmińsko-mazurskie1.294.140.9417.37
1195Tczów mazowieckie2.392.931.0417.37
1196Lichnowy pomorskie1.782.881.717.37
1197Pacanów świętokrzyskie2.383.530.4517.37
1198Gniewoszów mazowieckie2.353.760.2517.36
1199Trzcianne podlaskie2.972.80.5917.36
1200Krzynowłoga Mała mazowieckie3.732.570.0517.35
1201Babice małopolskie2.583.510.2517.35
1202Kozłowo warmińsko-mazurskie2.093.490.7717.35
1203Wągrowiec wielkopolskie2.093.430.8317.35
1204Siemyśl zachodniopomorskie1.942.811.5917.34
1205Olszówka wielkopolskie3.482.430.4217.34
1206Karniewo mazowieckie2.83.50.0317.33
1207Liszki małopolskie1.962.991.3717.33
1208Nowe Miasto mazowieckie2.53.770.0517.32
1209Inowłódz łódzkie2.373.60.3517.32
1210Wieliczki warmińsko-mazurskie2.313.650.3417.31
1211Kruklanki warmińsko-mazurskie1.682.671.9517.31
1212Nielisz lubelskie3.143.150.0217.31
1213Piątnica podlaskie2.842.970.517.3
1214Kluki łódzkie2.523.330.4617.3
1215Zblewo pomorskie1.993.350.9617.3
1216Boguty-Pianki mazowieckie2.463.110.7317.3
1217Pałecznica małopolskie2.882.910.5117.3
1218Kalinowo warmińsko-mazurskie2.252.761.2817.29
1219Sadki kujawsko-pomorskie2.443.160.6817.29
1220Lubawa warmińsko-mazurskie2.842.780.6617.29
1221Poświętne podlaskie2.352.881.0617.29
1222Wydminy warmińsko-mazurskie2.373.120.7917.28
1223Korczew mazowieckie2.923.320.0317.28
1224Przytyk mazowieckie2.023.260.9917.27
1225Piecki warmińsko-mazurskie1.693.251.3217.26
1226Wyryki lubelskie2.372.871.0117.26
1227Sobienie-Jeziory mazowieckie2.942.930.3917.26
1228Kowale Oleckie warmińsko-mazurskie2.133.320.8117.26
1229Płośnica warmińsko-mazurskie2.712.660.8817.25
1230Borowa podkarpackie2.483.150.6217.24
1231Słubice mazowieckie2.473.110.6617.24
1232Kadzidło mazowieckie2.243.330.6717.24
1233Mieścisko wielkopolskie1.93.031.317.23
1234Stanisławów mazowieckie2.263.230.7417.23
1235Sochaczew mazowieckie3.462.720.0517.23
1236Sławatycze lubelskie1.753.610.8817.23
1237Chotcza mazowieckie3.272.570.3917.23
1238Sędziejowice łódzkie2.423.280.5317.22
1239Wielbark warmińsko-mazurskie2.632.90.6917.22
1240Limanowa małopolskie3.062.690.4717.22
1241Oporów łódzkie3.622.50.117.22
1242Lisia Góra małopolskie1.23.671.3517.22
1243Sońsk mazowieckie2.283.390.5417.22
1244Siennica Różana lubelskie2.922.880.4117.21
1245Kościelec wielkopolskie2.573.20.4317.21
1246Ceków-Kolonia wielkopolskie1.723.451.0317.2
1247Dąbie lubuskie3.232.520.4517.2
1248Lutomiersk łódzkie3.372.770.0517.19
1249Rybno warmińsko-mazurskie1.893.141.1717.19
1250Zadzim łódzkie2.563.20.4317.19
1251Wałcz zachodniopomorskie1.913.340.9417.19
1252Wolanów mazowieckie2.423.430.3317.18
1253Borkowice mazowieckie2.523.270.3717.17
1254Łomazy lubelskie3.122.60.4517.17
1255Chełmża kujawsko-pomorskie2.862.550.7617.17
1256Gózd mazowieckie2.622.670.8717.16
1257Domaradz podkarpackie2.3630.817.16
1258Janowo warmińsko-mazurskie1.372.752.0317.15
1259Szydłów świętokrzyskie3.012.80.3317.15
1260Czarnocin świętokrzyskie2.923.070.1517.14
1261Gruta kujawsko-pomorskie2.023.280.8417.14
1262Dźwierzuty warmińsko-mazurskie2.082.881.1817.14
1263Goszczanów łódzkie2.323.470.3617.14
1264Tarłów świętokrzyskie1.783.910.4517.14
1265Dubeninki warmińsko-mazurskie2.23.040.917.14
1266Radgoszcz małopolskie1.413.840.8817.13
1267Lisków wielkopolskie2.542.980.617.13
1268Chrzypsko Wielkie wielkopolskie1.883.760.4917.12
1269Zalesie lubelskie2.230.9117.12
1270Siemiątkowo mazowieckie2.563.550.0117.12
1271Bakałarzewo podlaskie2.482.371.2617.11
1272Ruda-Huta lubelskie2.532.551.0317.11
1273Radzyń Podlaski lubelskie2.193.030.8917.11
1274Szulborze Wielkie mazowieckie3.72.380.0217.1
1275Kołaczkowo wielkopolskie2.432.960.7217.1
1276Stary Dzików podkarpackie1.572.661.8617.1
1277Inowrocław kujawsko-pomorskie1.5740.5317.1
1278Repki mazowieckie2.283.550.2717.09
1279Strzelce Wielkie łódzkie1.654.070.3717.09
1280Radzanowo mazowieckie2.123.640.3317.09
1281Ostrowice zachodniopomorskie1.82.751.5317.09
1282Chodel lubelskie2.543.170.3717.08
1283Smętowo Graniczne pomorskie1.923.240.9117.08
1284Głowaczów mazowieckie2.313.280.4817.07
1285Wielkie Oczy podkarpackie2.233.820.0217.07
1286Niedźwiada lubelskie3.22.540.3217.07
1287Wola Mysłowska lubelskie2.682.830.5617.07
1288Puńsk podlaskie1.53.920.6417.06
1289Szczytno warmińsko-mazurskie1.913.210.9417.06
1290Białopole lubelskie2.42.581.0917.06
1291Obrowo kujawsko-pomorskie0.853.761.4317.05
1292Mycielin wielkopolskie2.093.720.2417.04
1293Kwilcz wielkopolskie1.53.21.3317.04
1294Rytwiany świętokrzyskie1.563.80.6717.04
1295Winnica mazowieckie2.083.190.7717.04
1296Dąbrówka mazowieckie2.1330.9117.04
1297Sabnie mazowieckie2.493.490.0517.03
1298Sieradz łódzkie1.463.491.0717.02
1299Brodnica wielkopolskie1.363.261.417.02
1300Ręczno łódzkie2.682.960.3717.01
1301Będków łódzkie1.713.890.4117.01
1302Wilczęta warmińsko-mazurskie1.133.161.7117.01
1303Kobiele Wielkie łódzkie3.282.490.2317
1304Malbork pomorskie3.32.070.6317
1305Bierzwnik zachodniopomorskie1.423.271.316.98
1306Puck pomorskie2.471.761.7516.98
1307Janowiec Kościelny warmińsko-mazurskie2.962.610.416.98
1308Dobryszyce łódzkie1.683.570.7116.97
1309Stary Targ pomorskie2.033.510.4316.97
1310Mieleszyn wielkopolskie1.882.851.2316.96
1311Brzuze kujawsko-pomorskie2.82.60.5616.96
1312Mniów świętokrzyskie2.432.730.816.95
1313Gowarczów świętokrzyskie2.642.730.5816.95
1314Lubichowo pomorskie2.362.930.6616.95
1315Koło wielkopolskie1.953.630.3716.94
1316Kęsowo kujawsko-pomorskie1.262.921.7616.94
1317Godzianów łódzkie2.113.82016.93
1318Wojciechowice świętokrzyskie1.493.950.4916.93
1319Nowe Miasto nad Wartą wielkopolskie1.413.151.3616.93
1320Świnice Warckie łódzkie2.812.80.3116.93
1321Lubowidzmazowieckie1.773.390.7616.92
1322Skomlin łódzkie1.43.511.0116.92
1323Rusiec łódzkie1.693.960.2516.9
1324Klonowa łódzkie2.243.590.0616.89
1325Dobrcz kujawsko-pomorskie2.033.220.6416.89
1326Ryjewo pomorskie1.793.230.8716.89
1327Rzewnie mazowieckie2.673.20.0216.89
1328Przesmyki mazowieckie2.213.68016.89
1329Sośnie wielkopolskie2.223.40.2616.88
1330Tłuchowo kujawsko-pomorskie2.153.160.5716.88
1331Grudziądz kujawsko-pomorskie2.143.060.6816.88
1332Lipinki Łużyckie lubuskie2.163.430.2816.88
1333Gubin lubuskie2.832.80.2516.88
1334Baboszewo mazowieckie2.093.240.5516.88
1335Izbica lubelskie1.753.520.6116.88
1336Bielice zachodniopomorskie2.092.591.1816.86
1337Chodów wielkopolskie2.792.770.316.86
1338Osina zachodniopomorskie2.192.521.1516.86
1339Nowy Duninów mazowieckie2.252.690.9216.85
1340Gardeja pomorskie1.882.811.1616.85
1341Radowo Małe zachodniopomorskie1.652.841.3516.84
1342Kramsk wielkopolskie2.413.150.2816.84
1343Gostynin mazowieckie2.762.750.3316.84
1344Brzeziny wielkopolskie1.343.890.6116.84
1345Wojciechów lubelskie2.622.950.2616.83
1346Jasieniec mazowieckie2.163.160.516.83
1347Sztabin podlaskie2.373.050.416.83
1348Grudusk mazowieckie1.433.470.9216.83
1349Łąck mazowieckie1.373.441.0116.82
1350Krasnosielc mazowieckie2.932.890.0116.82
1351Bądkowo kujawsko-pomorskie2.512.620.6916.82
1352Zbójno kujawsko-pomorskie2.032.870.9216.82
1353Trzebiechów lubuskie1.863.590.3616.81
1354Kocierzew Południowy łódzkie2.253.54016.8
1355Boćki podlaskie2.263.030.516.8
1356Chąśno łódzkie2.762.660.3816.8
1357Szumowo podlaskie2.43.370.0216.8
1358Czermin podkarpackie1.813.230.7616.79
1359Lniano kujawsko-pomorskie1.852.521.4216.79
1360Skrwilno kujawsko-pomorskie1.993.230.5716.79
1361Aleksandrów Kujawski kujawsko-pomorskie1.992.761.0416.79
1362Skórcz pomorskie2.532.60.6516.78
1363Rutki podlaskie2.282.680.8316.78
1364Staroźreby mazowieckie1.593.580.6116.78
1365Pacyna mazowieckie23.330.4516.78
1366Bobrowniki kujawsko-pomorskie1.343.810.6316.77
1367Gielniów mazowieckie1.873.050.8516.77
1368Wyszki podlaskie2.482.910.3816.76
1369Czyże podlaskie2.013.430.3316.76
1370Brudzeń Duży mazowieckie2.063.220.4716.75
1371Nowy Korczyn świętokrzyskie1.992.980.7716.74
1372Słupia (Konecka) świętokrzyskie1.863.850.0316.74
1373Ryńsk kujawsko-pomorskie2.82.530.416.73
1374Rutka-Tartak podlaskie3.012.150.5716.73
1375Dąbrowa Biskupia kujawsko-pomorskie2.113.090.5316.73
1376Orońsko mazowieckie2.023.130.5716.72
1377Sypniewo mazowieckie2.323.380.0216.72
1378Wieczfnia Kościelna mazowieckie2.622.650.4516.72
1379Jodłowa podkarpackie1.962.860.8916.71
1380Szaflary małopolskie2.22.740.7816.71
1381Świerzno zachodniopomorskie1.133.071.516.7
1382Raciąż mazowieckie3.661.670.3716.7
1383Topólka kujawsko-pomorskie2.752.95016.7
1384Łubianka kujawsko-pomorskie1.612.91.1916.7
1385Aleksandrów łódzkie2.53.060.1416.69
1386Trojanów mazowieckie2.942.710.0316.69
1387Miedzichowo wielkopolskie1.962.581.1416.68
1388Radzanów mazowieckie1.763.560.3616.67
1389Iwaniska świętokrzyskie2.192.920.5616.67
1390Komańcza podkarpackie0.793.88116.67
1391Lipno kujawsko-pomorskie2.582.810.2516.65
1392Trzydnik Duży lubelskie1.733.850.0616.64
1393Zarszyn podkarpackie1.222.771.6416.63
1394Ruja dolnośląskie1.542.471.6216.62
1395Dubicze Cerkiewne podlaskie1.843.160.6116.62
1396Łaskarzew mazowieckie2.073.180.3616.61
1397Gąsawa kujawsko-pomorskie1.063.580.9716.61
1398Stare Juchy warmińsko-mazurskie1.853.020.7416.61
1399Barciany warmińsko-mazurskie1.13.371.1316.61
1400Zduny łódzkie2.182.790.6316.6
1401Żarnowiec śląskie2.073.310.2116.59
1402Ostaszewo pomorskie1.413.950.2416.59
1403Huszlew mazowieckie1.953.130.5216.59
1404Goszczyn mazowieckie2.672.650.2716.59
1405Cieszków dolnośląskie1.513.140.9416.58
1406Prostki warmińsko-mazurskie22.950.6316.58
1407Regimin mazowieckie2.592.630.3616.57
1408Ojrzeń mazowieckie2.393.130.0516.57
1409Kulesze Kościelne podlaskie2.572.850.1416.57
1410Andrzejewo mazowieckie2.223.020.3216.56
1411Młodzieszyn mazowieckie2.422.750.3916.56
1412Sławno łódzkie1.842.681.0316.56
1413Waganiec kujawsko-pomorskie1.543.280.7416.55
1414Harasiuki podkarpackie1.973.320.2416.53
1415Poświętne łódzkie2.1530.3816.53
1416Zbuczyn mazowieckie1.963.130.4416.53
1417Wysokie Mazowieckie podlaskie3.362.150.0216.53
1418Rojewo kujawsko-pomorskie1.993.110.4216.52
1419Brochów mazowieckie2.072.540.916.51
1420Strzelce łódzkie2.392.730.3716.49
1421Marianowo zachodniopomorskie1.630.8816.49
1422Olesno małopolskie1.73.130.6416.46
1423Warlubie kujawsko-pomorskie2.062.550.8516.46
1424Gołymin-Ośrodek mazowieckie2.173.260.0116.44
1425Zwierzyn lubuskie2.063.36016.42
1426Brąszewice łódzkie1.743.270.4116.42
1427Wilga mazowieckie2.053.080.2816.41
1428Młynarze mazowieckie1.743.66016.41
1429Szudziałowo podlaskie1.553.360.4716.38
1430Mełgiew lubelskie2.662.550.1716.38
1431Cielądz łódzkie1.723.240.416.36
1432Mała Wieś mazowieckie1.353.380.6316.36
1433Krotoszyce dolnośląskie0.892.891.5816.36
1434Sadkowice łódzkie1.663.50.1816.34
1435Turośl podlaskie2.312.730.2916.33
1436Bojadła lubuskie1.263.290.7716.32
1437Rzeczyca łódzkie1.912.70.716.31
1438Gzy mazowieckie2.073.230.0116.31
1439Rogowo kujawsko-pomorskie1.972.640.6916.31
1440Skulsk wielkopolskie1.533.190.5416.27
1441Świedziebnia kujawsko-pomorskie2.012.790.4716.26
1442Górowo Iławeckie warmińsko-mazurskie3.21.350.7116.26
1443Morzeszczyn pomorskie1.362.651.2416.25
1444Gidle łódzkie1.013.590.6416.24
1445Bukowsko podkarpackie1.23.870.1716.24
1446Bolesław małopolskie1.363.350.5316.24
1447Rozprza łódzkie1.683.080.4816.24
1448Kowiesy łódzkie2.382.840.0116.23
1449Kodrąb łódzkie2.272.470.4916.23
1450Bukowina Tatrzańska małopolskie1.32.91.0316.23
1451Budry warmińsko-mazurskie1.992.780.4416.22
1452Sorkwity warmińsko-mazurskie1.033.440.7316.2
1453Lutocin mazowieckie2.212.560.4116.19
1454Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie2.082.90.216.19
1455Naruszewo mazowieckie2.082.730.3716.17
1456Regnów łódzkie2.412.76016.17
1457Kowala mazowieckie2.52.630.0416.17
1458Radomsko łódzkie1.652.790.7316.16
1459Mrągowo warmińsko-mazurskie1.462.850.8416.16
1460Raciechowice małopolskie0.64.080.4716.16
1461Tuczępy świętokrzyskie0.993.770.3916.15
1462Lelkowo warmińsko-mazurskie1.213.210.7216.14
1463Drużbice łódzkie1.843.010.2716.12
1464Jakubów mazowieckie2.012.870.2416.12
1465Wielgomłyny łódzkie1.862.780.4816.11
1466Bytnica lubuskie0.473.630.9916.09
1467Rogóźno kujawsko-pomorskie1.522.740.8316.09
1468Nozdrzec podkarpackie1.882.890.3216.09
1469Bełchatów łódzkie0.973.450.6616.08
1470Imielno świętokrzyskie2.882.18016.07
1471Grabów nad Pilicą mazowieckie1.52.890.6816.07
1472Rypin kujawsko-pomorskie2.242.490.3416.07
1473Kiwity warmińsko-mazurskie1.453.410.216.05
1474Stary Zamość lubelskie2.22.720.1116.03
1475Ostrówek łódzkie1.433.380.2116.02
1476Dąbrówno warmińsko-mazurskie0.822.961.2116
1477Osiek kujawsko-pomorskie2.072.180.7515.99
1478Szczutowomazowieckie1.842.410.7415.99
1479Gręboszów małopolskie1.563.220.1915.97
1480Przyłęk mazowieckie2.172.790.0115.96
1481Masłowice łódzkie1.913.020.0315.96
1482Ceranów mazowieckie1.53.410.0415.96
1483Szypliszki podlaskie1.542.910.4715.91
1484Grabowo podlaskie1.492.560.8615.91
1485Szczawin Kościelny mazowieckie1.293.230.3615.89
1486Radziemice małopolskie1.582.980.3315.89
1487Bartoszyce warmińsko-mazurskie1.272.770.8415.88
1488Wymiarki lubuskie2.282.450.1415.87
1489Grębków mazowieckie1.423.44015.87
1490Stary Brus lubelskie1.192.80.8515.85
1491Grunwald warmińsko-mazurskie1.062.970.8115.84
1492Krzymów wielkopolskie1.52.860.4815.84
1493Pierzchnica świętokrzyskie1.412.860.5615.83
1494Sieroszewice wielkopolskie1.263.010.5515.82
1495Stoczek mazowieckie0.583.60.6115.79
1496Mniszków łódzkie1.052.910.815.76
1497Chełmno kujawsko-pomorskie2.032.480.2415.75
1498Dynów podkarpackie1.732.890.1215.74
1499Lipowiec Kościelny mazowieckie1.992.690.0515.73
1500Łęki Szlacheckie łódzkie2.032.7015.73
1501Mędrzechów małopolskie1.123.6015.72
1502Brzeźnica lubuskie2.072.430.2215.72
1503Kętrzyn warmińsko-mazurskie1.092.870.7615.72
1504Radzanów mazowieckie1.992.490.2315.71
1505Giby podlaskie1.732.910.0715.71
1506Mały Płock podlaskie1.443.080.1715.68
1507Nowy Kawęczyn łódzkie1.762.590.3215.68
1508Łubnice świętokrzyskie1.872.81015.68
1509Rymań zachodniopomorskie0.642.971.0615.67
1510Stary Dzierzgoń pomorskie1.372.850.4215.64
1511Wielgie kujawsko-pomorskie0.952.990.6915.63
1512Płoskinia warmińsko-mazurskie0.53.470.6715.63
1513Milejczyce podlaskie1.992.620.0315.63
1514Poświętne mazowieckie1.852.750.0315.63
1515Warnice zachodniopomorskie0.652.741.2315.62
1516Wierzbnomazowieckie1.672.920.0115.6
1517Irządze śląskie1.912.660.0115.58
1518Dzierzążnia mazowieckie2.022.55015.57
1519Grodziczno warmińsko-mazurskie2.142.390.0315.56
1520Dzierzgowo mazowieckie2.052.5015.55
1521Zawidz mazowieckie0.772.990.7715.52
1522Bulkowo mazowieckie1.232.960.3415.52
1523Czarnia mazowieckie22.460.0615.51
1524Racławice małopolskie1.852.610.0215.49
1525Osieczna pomorskie1.283.2015.48
1526Filipów podlaskie0.772.720.9715.47
1527Kikół kujawsko-pomorskie0.772.830.8515.45
1528Opatowiec świętokrzyskie1.252.870.3115.43
1529Mochowo mazowieckie1.182.670.5915.43
1530Solec nad Wisłą mazowieckie1.013.260.1315.4
1531Platerówka dolnośląskie0.792.990.615.38
1532Ciechocin kujawsko-pomorskie0.92.940.5315.37
1533Borzęcin małopolskie0.673.680.0215.37
1534Jemielnodolnośląskie1.263.060.0415.36
1535Wiżajny podlaskie1.352.370.6415.36
1536Brojce zachodniopomorskie1.12.480.7315.31
1537Moskorzew świętokrzyskie22.270.0315.29
1538Świercze mazowieckie1.192.80.315.28
1539Radomyśl nad Sanem podkarpackie0.673.250.3215.23
1540Gawłuszowice podkarpackie1.452.520.0615.03
1541Tyrawa Wołoska podkarpackie0.812.730.4314.96
1542Uchanie lubelskie0.772.820.3714.96
1543Chrzanów lubelskie1.622.30.0114.93
1544Pokrzywnica mazowieckie0.763.130.0314.93
1545Sierpc mazowieckie0.892.850.1814.92
1546Błędów mazowieckie0.652.90.3614.91
1547Gnojno świętokrzyskie0.372.660.1714.2
1548Joniec mazowieckie0.682.130.0113.82

Tags:

Mogą Ci się również spodobać

Województwo bardzo koszykarskie

Dwie drużyny walczą o złoty medal, a trzecia niedawno awansowała do ekstraklasy. Kujawsko-Pomorskie to ...

Stacja Stadion Narodowy została uruchomiona w marcu 2015 roku

Transport zbiorowy zyskuje na popularności

Ogromne inwestycje w komunikację miejską przynoszą efekty. Rośnie standard podróży autobusami czy tramwajami, więc ...

Czarne płuca krążą po Polsce

Wystarczyły dwa tygodnie, by pyły z powietrza w Oświęcimiu pokryły czarnym nalotem model ludzkich ...

Zabiorą samorząd do Sejmu

Na Wiejskiej pojawi się rekordowa liczba polityków ze szczebla lokalnego. Deklarują, że zadbają o ...

Lotnisko Poznań Ławica rośnie szybciej od planów

Lotnisko w Poznaniu obsłużyło od stycznia do lipca 2019 r. 1 325 269 pasażerów. ...

Cała Polska szuka specjalistów od IT

Eksperci od nowych technologii mogą liczyć na wynagrodzenie znacząco przewyższające krajową średnią. W których ...