Wyniki Rankingu Samorządów „Rzeczpospolitej” 2019

Gminy miejskie i miejsko-wiejskie

Pozycja w rankinguNazwa gminyWojewództwoPunktacja w kategorii: Trwałość ekonomiczno-finansowaPunktacja w kategorii: Trwałość społecznePunktacja w kategorii: Trwałość środowiskowa Punktacja w kategorii: Jakość zarządania i współpracaPunktacja łączna
1Morawica świętokrzyskie9.4112.686.797.536.38
2Podkowa Leśna mazowieckie10.2810.046.67733.99
3Puławy lubelskie6.5711.26.5832.27
4Grodzisk Mazowiecki mazowieckie7.667.967.658.531.77
5Puszczykowo wielkopolskie8.328.588.016.531.41
6Starogard Gdański pomorskie6.68.776.22829.59
7Legionowo mazowieckie6.3710.426.5629.29
8Brzeg Dolny dolnośląskie5.339.666.25829.25
9Bolesławiec dolnośląskie5.439.247.4729.07
10Ożarów Mazowiecki mazowieckie6.399.55.437.528.83
11Siechnice dolnośląskie6.5810.286.425.528.78
12Brzeg opolskie5.548.557.15728.25
13Pruszcz Gdański pomorskie6.778.196.296.527.75
14Mszczonów mazowieckie4.5710.036.01727.62
15Zgorzelec dolnośląskie5.398.976727.36
16Kołobrzeg zachodniopomorskie5.189.16.07727.34
17Nowy Targ małopolskie6.847.675.237.527.24
18Kędzierzyn-Koźle opolskie6.078.994.647.527.21
19Bieruń śląskie6.058.855.666.527.06
20Rzgów łódzkie8.797.375.315.526.97
21Stronie Śląskie dolnośląskie7.288.496.92426.69
22Kostrzyn nad Odrą lubuskie3.489.525.967.526.45
23Błonie mazowieckie6.869.565.244.526.16
24Śrem wielkopolskie3.598.045.48926.11
25Aleksandrów Łódzki łódzkie5.058.696.675.525.91
26Gorlice małopolskie5.848.895.65.525.83
27Radlin śląskie5.726.695.32825.73
28Wysokie Mazowieckie podlaskie8.457.87.31225.57
29Brzeszcze małopolskie10.255.27.582.525.53
30Sianów zachodniopomorskie6.858.863.7625.41
31Choroszcz podlaskie107.891.915.525.3
32Blachownia śląskie4.3310.55.15524.98
33Imielin śląskie8.145.836.94424.91
34Wieruszów łódzkie3.477.18.28624.84
35Kościerzyna pomorskie3.3712.024.934.524.82
36Mielno zachodniopomorskie4.8911.344.524.69
37Dobczyce małopolskie8.326.185.584.524.58
38Siewierz śląskie5.49.494.115.524.5
39Lębork pomorskie3.398.716.24624.34
40Inowrocław kujawsko-pomorskie5.377.35.62624.29
41Radomyśl Wielki podkarpackie4.736.466.396.524.08
42Dobrzyca wielkopolskie9.117.592.36524.06
43Świeradów-Zdrój dolnośląskie8.917.116.9123.91
44Lubliniec śląskie5.387.883.57723.83
45Pasłęk warmińsko-mazurskie3.0875.168.523.74
46Człuchów pomorskie5.858.165.14.523.6
47Krotoszyn wielkopolskie4.239.784.015.523.52
48Oława dolnośląskie7.196.984.3523.47
49Mrozy mazowieckie7.346.842.86.523.47
50Czempiń wielkopolskie6.846.726.383.523.45
51Czeladź śląskie5.856.067.46423.37
52Wyszków mazowieckie6.79.633.463.523.29
53Nowe Skalmierzyce wielkopolskie4.557.965.68523.19
54Tomaszów Mazowiecki łódzkie3.78.26.21523.11
55Janów Lubelski lubelskie5.286.964.76622.99
56Frampol lubelskie5.417.614.95522.97
57Brwinów mazowieckie6.127.54.844.522.97
58Iłowa lubuskie7.287.53.12522.9
59Ciechocinek kujawsko-pomorskie3.329.164.885.522.86
60Muszyna małopolskie4.395.918.054.522.85
61Dzierżoniów dolnośląskie4.169.852.82622.83
62Strzelin dolnośląskie5.479.835.032.522.83
63Nowy Dwór Gdański pomorskie5.614.955.636.522.7
64Jarocin wielkopolskie4.096.486.1622.68
65Ostrów Wielkopolski wielkopolskie4.37.916.38422.59
66Bytów pomorskie5.26.334.566.522.58
67Strzelce Opolskie opolskie4.128.944.49522.55
68Halinów mazowieckie8.327.023.613.522.45
69Biłgoraj lubelskie5.856.75.344.522.39
70Świecie kujawsko-pomorskie4.258.513.59622.35
71Kolonowskie opolskie3.998.034.2622.22
72Trzebinia małopolskie4.856.643.986.521.98
73Giżycko warmińsko-mazurskie3.098.544.33621.96
74Tarnowskie Góry śląskie5.326.575.414.521.81
75Suchań zachodniopomorskie6.325.484.485.521.79
76Brusy pomorskie4.797.743.22621.75
77Zduńska Wola łódzkie3.748.693.815.521.74
78Bobowa małopolskie6.736.563.94.521.68
79Ełk warmińsko-mazurskie4.27.333.02721.55
80Miejska Górka wielkopolskie5.976.844.194.521.5
81Żukowo pomorskie6.057.293.344.521.17
82Krynica Morska pomorskie3.769.884.37321.01
83Parczew lubelskie5.365.754.9521.01
84Rabka-Zdrój małopolskie3.956.667.37320.98
85Drawsko Pomorskie zachodniopomorskie4.54.975.48620.95
86Bielsk Podlaski podlaskie3.476.915.4520.78
87Stary Sącz małopolskie5.956.814.353.520.62
88Nysa opolskie3.149.15.862.520.6
89Gozdnica lubuskie9.224.315.99120.52
90Dąbrowa Tarnowska małopolskie2.475.845.646.520.45
91Rydułtowy śląskie4.065.194.17720.42
92Hrubieszów lubelskie3.698.335.37320.39
93Gniew pomorskie2.847.044.016.520.38
94Dynów podkarpackie4.096.025.23520.34
95Karlino zachodniopomorskie1.639.655.543.520.32
96Siemiatycze podlaskie2.097.775.34520.21
97Józefów mazowieckie8.763.716.74120.21
98Radłów małopolskie4.557.374.593.520.01
99Czersk pomorskie2.479.274.21419.96
100Solec Kujawski kujawsko-pomorskie3.367.35.29419.95
101Murowana Goślina wielkopolskie2.77.214.02619.93
102Turek wielkopolskie4.938.923.07319.92
103Rudnik nad Sanem podkarpackie7.556.164.18219.89
104Czyżew podlaskie8.485.292.87319.65
105Krosno Odrzańskie lubuskie2.588.863.2519.63
106Ostrowiec Świętokrzyski świętokrzyskie3.627.84.693.519.61
107Trzcianka wielkopolskie2.186.694.56619.43
108Ropczyce podkarpackie2.917.924.59419.41
109Sławków śląskie5.345.852.445.519.13
110Tułowice opolskie9.755.162.95118.85
111Krobia wielkopolskie3.57.083.664.518.74
112Września wielkopolskie4.216.924.52318.65
113Karpacz dolnośląskie6.954.26.46118.61
114Sztum pomorskie4.756.923.89318.57
115Knurów śląskie11.163.822.57118.55
116Łęknica lubuskie8.365.23.98118.54
117Staszów świętokrzyskie1.769.222.44518.42
118Pyzdry wielkopolskie2.738.711.95518.39
119Uniejów łódzkie3.75.546.05318.29
120Drezdenko lubuskie3.566.573.574.518.19
121Wągrowiec wielkopolskie4.275.264.154.518.17
122Reszel warmińsko-mazurskie3.726.462.485.518.16
123Lubawka dolnośląskie9.523.93.66118.07
124Sieniawa podkarpackie3.396.23.48518.07
125Orzysz warmińsko-mazurskie3.27.142.72518.06
126Kąty Wrocławskie dolnośląskie9.614.412.93117.95
127Zaklików podkarpackie7.183.436.23117.83
128Ujazd (3)opolskie9.343.224.27117.83
129Świerzawa dolnośląskie10.572.713.42117.71
130Maków Mazowiecki mazowieckie8.583.394.73117.7
131Końskie świętokrzyskie2.116.474.09517.67
132Józefów nad Wisłą lubelskie113.192.32117.51
133Łuków lubelskie64.123.863.517.48
134Jawor dolnośląskie7.725.273.4117.4
135Golina wielkopolskie3.024.434.375.517.33
136Polkowice dolnośląskie5.786.573.96117.31
137Gołańcz wielkopolskie3.25.872.465.517.03
138Różan mazowieckie9.153.82.84116.79
139Piaski lubelskie9.472.843.41116.73
140Dobra wielkopolskie8.63.953.09116.64
141Mrocza kujawsko-pomorskie4.595.073.91316.57
142Mirsk dolnośląskie6.734.394.43116.55
143Ścinawa dolnośląskie7.513.284.5116.29
144Babimost lubuskie3.265.413.14.516.27
145Świdnica dolnośląskie6.433.894.78116.1
146Lubsko lubuskie1.936.272.64515.84
147Wyśmierzyce mazowieckie2.666.743.42315.81
148Pruszków mazowieckie7.663.813.09115.56
149Kalety śląskie8.83.232.47115.5
150Międzyzdroje zachodniopomorskie3.255.685.41115.33
151Polanica-Zdrój dolnośląskie7.014.113.21115.33
152Bukowno małopolskie6.784.632.9115.32
153Strzegom dolnośląskie7.723.62.98115.3
154Dobrzany zachodniopomorskie7.315.081.85115.24
155Bytom Odrzański lubuskie7.232.94.08115.21
156Modliborzyce lubelskie7.133.83.25115.18
157Czerwieńsk lubuskie3.275.262.65415.18
158Stryków łódzkie8.73.731.68115.11
159Tyszowce lubelskie2.356.232.973.515.05
160Brańsk podlaskie6.993.453.6115.05
161Zalewo warmińsko-mazurskie2.946.661.45415.05
162Konstancin-Jeziorna mazowieckie7.534.032.48115.05
163Piastów mazowieckie5.023.95.11115.03
164Sucha Beskidzka małopolskie7.533.692.81115.03
165Połaniec świętokrzyskie6.155.072.68114.9
166Tolkmicko warmińsko-mazurskie6.255.082.55114.88
167Łapy podlaskie7.413.343.09114.84
168Borne Sulinowo zachodniopomorskie8.482.872.44114.79
169Wadowice małopolskie7.353.033.4114.79
170Raciąż mazowieckie5.673.874.17114.7
171Świdnik lubelskie6.5343.15114.69
172Kamieńsk łódzkie7.233.832.6114.66
173Kleczew wielkopolskie6.354.982.33114.66
174Niepołomice małopolskie7.24.182.28114.66
175Kępno wielkopolskie7.073.632.95114.65
176Kłodzko dolnośląskie5.724.233.71114.65
177Łomianki mazowieckie8.1532.51114.65
178Radziejów kujawsko-pomorskie5.514.063.95114.52
179Drzewica łódzkie6.093.324.07114.48
180Supraśl podlaskie7.393.52.58114.47
181Zator małopolskie6.824.262.39114.47
182Iława warmińsko-mazurskie5.843.753.83114.42
183Hajnówka podlaskie4.886.032.5114.41
184Nowa Sól lubuskie6.493.962.94114.39
185Środa Śląska dolnośląskie6.854.212.33114.39
186Dziwnów zachodniopomorskie0.996.256.15114.39
187Pruchnik podkarpackie7.082.63.66114.35
188Lubawa warmińsko-mazurskie6.524.082.74114.34
189Brzeziny łódzkie6.553.653.12114.32
190Ząbki mazowieckie7.522.812.98114.31
191Wojcieszów dolnośląskie63.783.54114.31
192Międzyrzec Podlaski lubelskie5.634.243.42114.29
193Górowo Iławeckie warmińsko-mazurskie5.824.433.02114.27
194Chełmża kujawsko-pomorskie6.93.333.03114.26
195Sobótka dolnośląskie7.243.642.37114.26
196Rawa Mazowiecka łódzkie6.214.352.68114.24
197Grodków opolskie6.823.383114.2
198Police zachodniopomorskie5.694.62.89114.19
199Szczyrk śląskie6.554.272.35114.17
200Pelplin pomorskie2.856.492.75214.09
201Otmuchów opolskie1.865.364.352.514.07
202Biały Bór zachodniopomorskie8.073.131.87114.06
203Kórnik wielkopolskie6.894.311.85114.06
204Sieraków wielkopolskie6.953.812.29114.05
205Szczytna dolnośląskie5.765.291.95114.01
206Żarki śląskie6.653.682.66113.98
207Prochowice dolnośląskie5.824.053.1113.97
208Bełchatów łódzkie5.414.033.49113.94
209Chodecz kujawsko-pomorskie6.973.952113.92
210Serock mazowieckie7.13.62.21113.91
211Mikołów śląskie5.754.442.7113.89
212Kłecko wielkopolskie5.74.153.03113.88
213Chojnów dolnośląskie6.333.822.72113.87
214Osieczna wielkopolskie6.813.692.32113.82
215Marki mazowieckie7.512.792.5113.8
216Namysłów opolskie5.484.752.53113.76
217Piaseczno mazowieckie6.663.462.62113.74
218Świątniki Górne małopolskie7.843.41.43113.67
219Kozienice mazowieckie4.535.262.87113.66
220Wisła śląskie6.283.532.84113.65
221Czarna Białostocka podlaskie6.763.52.38113.64
222Zdzieszowice opolskie6.064.152.42113.63
223Myszyniec mazowieckie7.922.132.58113.63
224Nowogrodziec dolnośląskie7.73.091.78113.57
225Radzyń Podlaski lubelskie4.724.453.4113.56
226Działdowo warmińsko-mazurskie6.063.612.88113.55
227Bolków dolnośląskie6.822.593.14113.55
228Prudnik opolskie4.985.182.39113.54
229Słubice lubuskie6.223.872.43113.52
230Skoczów śląskie6.613.562.34113.51
231Złotów wielkopolskie4.994.612.87113.47
232Radymno podkarpackie5.283.184113.46
233Stalowa Wola podkarpackie4.434.623.4113.45
234Lubartów lubelskie4.883.524.05113.44
235Pszów śląskie6.833.252.36113.44
236Lubań dolnośląskie4.155.123.17113.44
237Tarczyn mazowieckie6.713.871.84113.42
238Wolbórz łódzkie5.893.383.14113.42
239Złotoryja dolnośląskie5.883.523.02113.41
240Chodzież wielkopolskie6.663.052.71113.41
241Międzychód wielkopolskie6.353.872.19113.41
242Brok mazowieckie4.784.582.541.513.41
243Przedecz wielkopolskie8.692.421.27113.39
244Otyń lubuskie8.032.831.52113.39
245Pieńsk dolnośląskie6.922.732.73113.38
246Goleniów zachodniopomorskie4.693.414.28113.37
247Lubniewice lubuskie2.994.424.94113.36
248Daleszyce świętokrzyskie6.913.012.4113.33
249Działoszyn łódzkie4.934.113.26113.31
250Bogatynia dolnośląskie4.895.242.16113.3
251Ustroń śląskie4.054.184.06113.29
252Radków dolnośląskie4.775.092.39113.26
253Leśnica opolskie6.273.772.21113.24
254Żelechów mazowieckie7.942.821.48113.24
255Czarnków wielkopolskie4.944.52.79113.23
256Chełmno kujawsko-pomorskie5.873.293.07113.23
257Ostróda warmińsko-mazurskie6.053.392.77113.21
258Augustów podlaskie5.593.922.65113.16
259Duszniki-Zdrój dolnośląskie2.976.212.98113.16
260Leżajsk podkarpackie4.624.672.87113.16
261Łaziska Górne śląskie5.184.382.6113.15
262Poniatowa lubelskie6.43.692.05113.15
263Kraśnik lubelskie5.333.743.07113.13
264Ryn warmińsko-mazurskie4.893.593.65113.13
265Sędziszów świętokrzyskie6.792.992.33113.11
266Sejny podlaskie6.573.292.22113.08
267Płońsk mazowieckie5.233.922.92113.07
268Mińsk Mazowiecki mazowieckie5.463.822.79113.06
269Nowy Tomyśl wielkopolskie4.993.873.19113.06
270Oleśnica dolnośląskie5.883.322.83113.04
271Skawina małopolskie6.013.572.45113.04
272Jordanów małopolskie6.743.61.69113.03
273Karczew mazowieckie6.423.741.87113.03
274Oświęcim małopolskie4.724.372.93113.02
275Andrychów małopolskie6.313.232.46113
276Władysławowo pomorskie4.493.673.83112.99
277Mordy mazowieckie7.752.981.25112.98
278Limanowa małopolskie5.024.162.8112.98
279Ulanów podkarpackie7.472.51.99112.96
280Żyrardów mazowieckie4.554.153.26112.96
281Włodawa lubelskie4.984.052.93112.95
282Gogolin opolskie4.7752.18112.95
283Piława Górna dolnośląskie6.433.591.92112.94
284Ostrów Lubelski lubelskie6.963.291.67112.91
285Mielec podkarpackie4.334.772.8112.91
286Żywiec śląskie5.593.792.52112.9
287Radzymin mazowieckie7.122.971.81112.89
288Skalbmierz świętokrzyskie7.363.830.7112.89
289Łeba pomorskie3.73.634.52112.85
290Szczawno-Zdrój dolnośląskie4.413.833.59112.83
291Koniecpol śląskie6.033.572.23112.83
292Nowy Dwór Mazowiecki mazowieckie4.774.592.46112.83
293Olkusz małopolskie5.953.792.08112.82
294Pyskowice śląskie4.14.263.45112.81
295Jelcz-Laskowice dolnośląskie5.933.282.59112.8
296Mońki podlaskie6.353.422.03112.79
297Dębno zachodniopomorskie4.653.373.74112.76
298Koło wielkopolskie4.543.973.22112.73
299Radzionków śląskie4.84.092.84112.73
300Pabianice łódzkie5.463.822.45112.72
301Urzędów lubelskie6.923.011.79112.72
302Wejherowo pomorskie5.872.723.12112.71
303Głogów dolnośląskie4.344.263.11112.71
304Kamienna Góra dolnośląskie4.544.22.96112.7
305Węgrów mazowieckie5.813.462.42112.7
306Białogard zachodniopomorskie4.714.222.76112.69
307Pajęczno łódzkie6.643.441.6112.69
308Józefów lubelskie6.63.291.79112.68
309Lubin dolnośląskie4.613.993.07112.67
310Złoty Stok dolnośląskie5.883.42.38112.66
311Krzeszowice małopolskie5.793.092.75112.63
312Góra dolnośląskie5.534.161.92112.62
313Swarzędz wielkopolskie4.923.972.72112.61
314Bardo dolnośląskie3.885.012.71112.6
315Bychawa lubelskie6.972.721.91112.6
316Ostrów Mazowiecka mazowieckie5.194.152.25112.59
317Wolbrom małopolskie6.763.511.32112.58
318Wleń dolnośląskie5.24.791.59112.58
319Mszana Dolna małopolskie5.922.962.69112.57
320Pobiedziska wielkopolskie6.513.511.54112.56
321Sławno zachodniopomorskie3.914.932.72112.56
322Myślenice małopolskie5.313.412.84112.56
323Zawidów dolnośląskie5.383.52.68112.56
324Rejowiec lubelskie7.762.591.2112.55
325Wieluń łódzkie5.443.572.51112.52
326Świdwin zachodniopomorskie4.923.283.32112.51
327Zawiercie śląskie5.233.872.41112.51
328Ujście wielkopolskie4.933.762.82112.51
329Żary lubuskie4.2643.23112.5
330Piechowice dolnośląskie5.633.592.27112.49
331Pilica śląskie6.023.242.22112.47
332Krzanowice śląskie5.894.191.38112.47
333Mieroszów dolnośląskie4.894.32.28112.46
334Stęszew wielkopolskie4.943.962.56112.46
335Sulejówek mazowieckie4.023.274.17112.45
336Goniądz podlaskie6.113.32.03112.43
337Bochnia małopolskie4.743.822.86112.42
338Międzylesie dolnośląskie6.283.811.33112.42
339Stopnica świętokrzyskie6.343.311.73112.37
340Pionki mazowieckie4.893.712.76112.36
341Wilamowice śląskie6.23.591.57112.35
342Terespol lubelskie5.133.652.53112.31
343Knyszyn podlaskie5.263.552.49112.3
344Jasło podkarpackie4.384.32.6112.28
345Mława mazowieckie4.293.923.06112.27
346Słomniki małopolskie7.13.161112.26
347Pleszew wielkopolskie5.23.852.22112.26
348Mrągowo warmińsko-mazurskie5.253.12.88112.23
349Wołów dolnośląskie5.343.732.15112.22
350Koluszki łódzkie5.373.981.85112.2
351Boguchwała podkarpackie5.083.62.51112.2
352Rejowiec Fabryczny lubelskie4.934.22.07112.2
353Boguszów-Gorce dolnośląskie5.23.212.77112.19
354Skórcz pomorskie5.153.262.77112.18
355Sierpc mazowieckie5.733.262.18112.17
356Głowno łódzkie5.823.242.11112.17
357Lądek-Zdrój dolnośląskie4.513.842.8112.16
358Nowe Miasto Lubawskie warmińsko-mazurskie5.513.232.4112.15
359Milanówek mazowieckie5.013.692.44112.14
360Słupca wielkopolskie4.733.582.82112.14
361Ryki lubelskie6.113.241.77112.13
362Wąbrzeźno kujawsko-pomorskie5.872.572.68112.12
363Białobrzegi mazowieckie5.693.312.11112.11
364Oborniki Śląskie dolnośląskie5.753.761.59112.1
365Iwonicz-Zdrój podkarpackie4.73.133.27112.09
366Puck pomorskie4.93.232.95112.08
367Kętrzyn warmińsko-mazurskie5.093.192.78112.07
368Jedlina-Zdrój dolnośląskie5.652.652.76112.06
369Stepnica zachodniopomorskie4.683.652.71112.05
370Maków Podhalański małopolskie5.912.22.93112.04
371Kunów świętokrzyskie5.983.022.02112.02
372Nowy Wiśnicz małopolskie7.122.930.97112.02
373Krośniewice łódzkie6.053.341.63112.02
374Nałęczów lubelskie5.743.192.09112.01
375Mikstat wielkopolskie5.482.992.53112
376Syców dolnośląskie5.613.322.06111.99
377Chrzanów małopolskie4.643.942.4111.99
378Koziegłowy śląskie7.583.130.26111.98
379Tarnogród lubelskie5.193.132.65111.96
380Twardogóra dolnośląskie4.773.862.33111.96
381Złocieniec zachodniopomorskie4.363.812.75111.92
382Golub-Dobrzyń kujawsko-pomorskie4.583.652.69111.92
383Dąbie wielkopolskie6.433.011.47111.91
384Margonin wielkopolskie4.194.392.32111.91
385Sieradz łódzkie4.383.33.23111.91
386Kudowa-Zdrój dolnośląskie3.814.182.91111.9
387Gąbin mazowieckie6.563.660.68111.9
388Cieszyn śląskie4.164.272.47111.9
389Lędziny śląskie4.813.192.9111.89
390Czechowice-Dziedzice śląskie4.873.862.16111.89
391Stargard zachodniopomorskie3.743.773.37111.89
392Łęczna lubelskie5.542.982.35111.87
393Sokołów Małopolski podkarpackie4.334.072.44111.85
394Międzybórz dolnośląskie6.273.191.38111.85
395Starachowice świętokrzyskie3.793.593.45111.83
396Brześć Kujawski kujawsko-pomorskie5.53.222.1111.82
397Łochów mazowieckie5.632.332.86111.82
398Jedlicze podkarpackie4.663.123.05111.82
399Olszyna dolnośląskie5.912.622.28111.82
400Piła wielkopolskie3.953.863111.81
401Stoczek Łukowski lubelskie4.513.912.39111.8
402Alwernia małopolskie6.253.421.13111.8
403Konstantynów Łódzki łódzkie4.573.962.26111.79
404Węgliniec dolnośląskie6.962.531.29111.78
405Kęty małopolskie5.443.41.93111.76
406Sułkowice małopolskie5.843.051.87111.75
407Otwock mazowieckie4.643.152.95111.74
408Malbork pomorskie4.632.833.26111.72
409Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie4.523.272.93111.72
410Kalwaria Zebrzydowska małopolskie7.113.050.55111.7
411Lwówek Śląski dolnośląskie5.233.022.44111.69
412Opole lubelskie lubelskie6.172.811.71111.69
413Jaworzyna Śląska dolnośląskie5.073.562.05111.69
414Zakopane małopolskie3.364.362.95111.67
415Strumień śląskie6.23.461111.67
416Lubycza Królewska lubelskie3.135.42.14111.66
417Tuszyn łódzkie5.664.030.97111.66
418Ustka pomorskie3.44.183.07111.65
419Biecz małopolskie5.033.542.08111.64
420Głogów Małopolski podkarpackie4.074.062.52111.64
421Jastarnia pomorskie2.94.273.46111.63
422Tczew pomorskie5.032.672.93111.63
423Łowicz łódzkie3.594.282.74111.62
424Strzyżów podkarpackie5.153.42.06111.6
425Łosice mazowieckie5.92.871.83111.6
426Zambrów podlaskie2.664.663.26111.58
427Szczecinek zachodniopomorskie4.443.252.9111.58
428Ząbkowice Śląskie dolnośląskie4.384.012.17111.56
429Busko-Zdrój świętokrzyskie4.713.462.39111.56
430Kazimierz Dolny lubelskie5.723.850.98111.55
431Wodzisław Śląski śląskie3.713.83.01111.52
432Wasilków podlaskie4.673.252.6111.52
433Ogrodzieniec śląskie5.913.551.06111.52
434Biskupiec warmińsko-mazurskie3.683.263.57111.51
435Lubaczów podkarpackie3.5242.98111.5
436Nasielsk mazowieckie5.992.671.81111.48
437Michałowo podlaskie4.484.471.53111.47
438Chojnice pomorskie4.093.193.18111.46
439Sulęcin lubuskie2.773.434.25111.45
440Kowary dolnośląskie5.382.662.4111.44
441Pisz warmińsko-mazurskie5.112.82.52111.44
442Luboń wielkopolskie5.172.622.64111.43
443Gryfów Śląski dolnośląskie4.33.662.46111.42
444Raszków wielkopolskie6.292.811.3111.4
445Kargowa lubuskie4.693.981.73111.4
446Wiązów dolnośląskie5.813.90.68111.39
447Nowy Staw pomorskie4.014.41.98111.39
448Kobyłka mazowieckie4.82.862.71111.37
449Rydzyna wielkopolskie4.923.71.75111.37
450Brodnica kujawsko-pomorskie3.483.63.29111.36
451Sława lubuskie5.513.391.46111.36
452Czarna Woda pomorskie4.554.311.47111.33
453Ruciane-Nida warmińsko-mazurskie4.563.062.71111.33
454Myszków śląskie4.683.442.21111.32
455Kłobuck śląskie3.613.82.9111.31
456Zielonka mazowieckie4.453.282.57111.3
457Żarów dolnośląskie4.193.952.15111.28
458Sochaczew mazowieckie3.533.473.29111.28
459Czarne pomorskie3.33.583.4111.28
460Wronki wielkopolskie4.793.571.93111.28
461Chorzele mazowieckie5.183.231.87111.28
462Krynica-Zdrój małopolskie3.054.352.86111.26
463Przecław podkarpackie4.763.132.34111.24
464Ciechanów mazowieckie3.933.472.83111.23
465Łask łódzkie4.613.452.16111.21
466Bartoszyce warmińsko-mazurskie3.963.023.24111.21
467Sulechów lubuskie4.393.542.28111.21
468Zbąszyń wielkopolskie4.463.961.79111.21
469Grybów małopolskie4.982.982.24111.2
470Garwolin mazowieckie3.654.032.53111.2
471Czerwionka-Leszczyny śląskie5.253.571.37111.2
472Dąbrowa Białostocka podlaskie4.313.452.42111.18
473Buk wielkopolskie4.154.012111.15
474Gołdap warmińsko-mazurskie4.033.712.4111.14
475Racibórz śląskie3.143.963.03111.13
476Koronowo kujawsko-pomorskie5.133.111.86111.1
477Barczewo warmińsko-mazurskie5.273.161.66111.1
478Sandomierz świętokrzyskie3.014.682.4111.09
479Gryfino zachodniopomorskie3.73.622.77111.08
480Rumia pomorskie4.52.962.63111.08
481Błażowa podkarpackie4.833.042.21111.08
482Gostyń wielkopolskie3.473.922.67111.06
483Szklarska Poręba dolnośląskie3.194.622.25111.06
484Pilawa mazowieckie4.5332.52111.04
485Krajenka wielkopolskie3.843.432.77111.04
486Korfantów opolskie5.553.880.61111.04
487Drohiczyn podlaskie6.72.630.69111.03
488Tomaszów Lubelski lubelskie2.794.282.94111
489Darłowo zachodniopomorskie3.443.712.82110.98
490Pszczyna śląskie4.433.761.79110.98
491Tuliszków wielkopolskie6.242.80.93110.98
492Kowal kujawsko-pomorskie2.93.353.71110.96
493Kołaczyce podkarpackie42.673.26110.93
494Cedynia zachodniopomorskie4.384.271.27110.92
495Zagórz podkarpackie4.542.982.39110.92
496Rakoniewice wielkopolskie5.033.421.47110.92
497Czaplinek zachodniopomorskie3.853.42.66110.91
498Zabłudów podlaskie5.043.491.37110.9
499Bobolice zachodniopomorskie4.243.042.62110.9
500Szlichtyngowa lubuskie3.782.943.18110.9
501Łęczyca łódzkie3.114.072.72110.9
502Mosina wielkopolskie4.722.882.29110.89
503Zelów łódzkie5.542.571.77110.88
504Nowa Ruda dolnośląskie3.612.863.41110.88
505Siedliszcze lubelskie6.532.560.78110.87
506Żagań lubuskie3.184.042.64110.86
507Leśna dolnośląskie5.772.721.36110.85
508Chełmek małopolskie3.584.12.16110.83
509Łańcut podkarpackie2.894.362.57110.82
510Szczytno warmińsko-mazurskie3.573.442.8110.81
511Krasnystaw lubelskie3.344.062.4110.8
512Suchedniów świętokrzyskie4.033.42.37110.8
513Stawiszyn wielkopolskie4.33.761.74110.8
514Wojkowice śląskie4.233.831.74110.8
515Poddębice łódzkie4.583.851.36110.8
516Szczawnica małopolskie3.583.053.16110.8
517Kalisz Pomorski zachodniopomorskie2.544.922.34110.79
518Niemodlin opolskie4.163.821.8110.78
519Rajgród podlaskie5.763.090.93110.78
520Będzin śląskie3.463.82.51110.77
521Sośnicowice śląskie4.483.811.48110.77
522Biała opolskie4.884.220.66110.77
523Barcin kujawsko-pomorskie1.944.982.82110.74
524Kock lubelskie5.482.711.55110.73
525Włoszczowa świętokrzyskie3.623.812.3110.73
526Kutno łódzkie3.133.882.7110.72
527Mirosławiec zachodniopomorskie3.653.752.31110.71
528Kwidzyn pomorskie3.153.622.94110.71
529Człopa zachodniopomorskie4.093.811.81110.71
530Krynki podlaskie4.553.641.51110.7
531Dobre Miasto warmińsko-mazurskie3.274.292.13110.68
532Miasteczko Śląskie śląskie2.834.42.45110.68
533Resko zachodniopomorskie3.533.422.72110.67
534Wolsztyn wielkopolskie3.483.312.86110.65
535Rypin kujawsko-pomorskie2.883.882.89110.65
536Kańczuga podkarpackie3.783.82.06110.64
537Zwoleń mazowieckie5.512.711.41110.63
538Wieleń wielkopolskie5.053.051.53110.63
539Baranów Sandomierski podkarpackie4.923.561.15110.63
540Radzyń Chełmiński kujawsko-pomorskie4.743.741.15110.63
541Lesko podkarpackie3.683.592.35110.62
542Świebodzice dolnośląskie3.53.272.85110.62
543Byczyna opolskie3.814.161.64110.61
544Kępice pomorskie3.653.981.98110.61
545Jarosław podkarpackie2.713.92.99110.6
546Oleszyce podkarpackie3.212.713.68110.6
547Suraż podlaskie4.374.21.02110.59
548Reda pomorskie4.662.522.41110.59
549Mikołajki warmińsko-mazurskie3.113.912.56110.58
550Przemków dolnośląskie3.243.842.51110.58
551Debrzno pomorskie3.443.892.25110.57
552Tuchów małopolskie5.222.761.58110.57
553Dębica podkarpackie2.784.292.49110.56
554Paczków opolskie2.814.252.5110.56
555Tuchola kujawsko-pomorskie3.323.732.5110.55
556Wieliczka małopolskie5.012.751.79110.55
557Zduny wielkopolskie2.993.852.71110.55
558Baborów opolskie4.343.221.99110.54
559Gniezno wielkopolskie3.143.562.84110.54
560Wołomin mazowieckie4.143.262.13110.53
561Krapkowice opolskie2.884.322.31110.51
562Nowa Dęba podkarpackie2.853.672.98110.5
563Miastko pomorskie3.343.472.69110.49
564Trzebnica dolnośląskie2.813.782.89110.49
565Dzierzgoń pomorskie3.543.192.76110.49
566Dukla podkarpackie5.043.041.4110.48
567Kamień Pomorski zachodniopomorskie3.323.143.01110.47
568Hel pomorskie2.753.952.76110.46
569Kisielice warmińsko-mazurskie5.352.891.22110.46
570Żuromin mazowieckie4.752.931.76110.45
571Pniewy wielkopolskie3.43.772.27110.44
572Prószków opolskie2.814.172.46110.43
573Kościan wielkopolskie2.594.022.8110.41
574Opatówek wielkopolskie4.9631.39110.35
575Oborniki wielkopolskie3.313.662.37110.34
576Rzepin lubuskie2.694.42.25110.34
577Gubin lubuskie3.063.562.71110.34
578Rymanów podkarpackie3.52.483.35110.33
579Sulmierzyce wielkopolskie3.543.382.39110.31
580Kolno podlaskie2.83.732.77110.31
581Dęblin lubelskie2.933.343.03110.3
582Dobiegniew lubuskie3.963.042.29110.3
583Barlinek zachodniopomorskie3.013.52.78110.3
584Łaszczów lubelskie4.82.951.52110.27
585Toszek śląskie4.953.081.24110.27
586Śmigiel wielkopolskie3.53.512.25110.26
587Łobżenica wielkopolskie4.732.851.68110.26
588Krasnobród lubelskie5.312.611.34110.26
589Glinojeck mazowieckie4.233.141.87110.25
590Przeworsk podkarpackie2.673.443.14110.24
591Mogilno kujawsko-pomorskie3.763.731.75110.23
592Żabno małopolskie3.963.052.22110.23
593Tyczyn podkarpackie4.452.572.21110.22
594Kostrzyn wielkopolskie3.463.312.44110.21
595Biała Rawska łódzkie53.230.94110.18
596Annopol lubelskie5.273.090.78110.15
597Nisko podkarpackie3.662.862.6110.12
598Kosów Lackimazowieckie5.143.380.6110.11
599Pasym warmińsko-mazurskie3.274.21.64110.11
600Trzciel lubuskie3.564.121.41110.09
601Tłuszcz mazowieckie4.442.891.76110.09
602Sokółka podlaskie3.53.781.81110.08
603Lewin Brzeski opolskie3.453.861.75110.06
604Skarszewy pomorskie4.382.941.72110.05
605Susz warmińsko-mazurskie3.433.252.36110.04
606Janowiec Wielkopolski kujawsko-pomorskie4.223.141.68110.04
607Ożarów świętokrzyskie2.844.391.79110.02
608Głogówek opolskie3.383.861.78110.02
609Głubczyce opolskie2.73.912.4110.01
610Ozorków łódzkie2.763.922.33110.01
611Jastrowie wielkopolskie3.393.831.79110
612Stąporków świętokrzyskie4.912.511.58110
613Olecko warmińsko-mazurskie2.933.162.919.99
614Sanok podkarpackie1.544.592.8619.98
615Przysucha mazowieckie4.082.961.9319.97
616Chojna zachodniopomorskie3.733.421.7919.95
617Małogoszcz świętokrzyskie4.213.641.119.95
618Żmigród dolnośląskie3.14.091.7519.95
619Piwniczna-Zdrój małopolskie3.572.742.6219.94
620Głuchołazy opolskie2.743.692.519.93
621Pieszyce dolnośląskie4.923.10.8919.92
622Ostrzeszów wielkopolskie3.653.461.8119.92
623Bierutów dolnośląskie3.833.591.4919.91
624Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie3.183.751.9819.91
625Woźniki śląskie3.623.27219.89
626Świebodzin lubuskie2.263.62319.88
627Łobez zachodniopomorskie2.023.813.0419.88
628Skwierzyna lubuskie2.784.121.9819.87
629Głuszyca dolnośląskie2.763.822.2919.87
630Nowe Miasto nad Pilicą mazowieckie4.562.941.3719.86
631Tykocin podlaskie4.462.721.6719.85
632Witkowo wielkopolskie3.23.372.2819.84
633Nowa Sarzyna podkarpackie3.683.331.8319.84
634Opatów świętokrzyskie3.392.972.4719.84
635Chęciny świętokrzyskie4.822.891.1319.83
636Góra Kalwaria mazowieckie3.054.011.7619.82
637Libiąż małopolskie33.672.1319.8
638Tychowo zachodniopomorskie3.483.331.9919.8
639Wąsosz dolnośląskie3.913.171.7319.8
640Morąg warmińsko-mazurskie33.22.619.79
641Grójec mazowieckie3.353.541.9119.79
642Ozimek opolskie2.63.692.519.78
643Książ Wielkopolski wielkopolskie4.8230.9619.78
644Ciechanowiec podlaskie4.962.840.9819.78
645Kłodawawielkopolskie4.552.941.319.78
646Radoszyce świętokrzyskie4.63.270.8919.76
647Bielawa dolnośląskie2.943.172.6319.75
648Ryglice małopolskie2.493.013.2519.74
649Łazy śląskie4.063.870.8119.74
650Węgorzyno zachodniopomorskie4.283.181.2719.73
651Ziębice dolnośląskie3.083.711.9419.73
652Orzesze śląskie4.163.291.2619.71
653Drawno zachodniopomorskie3.053.66219.71
654Skała małopolskie4.222.531.9719.71
655Kowalewo Pomorskie kujawsko-pomorskie4.22.921.5719.69
656Szamocin wielkopolskie2.863.682.1519.69
657Kartuzy pomorskie3.782.652.2419.67
658Gorzów Śląski opolskie3.53.691.4719.66
659Nowogard zachodniopomorskie3.552.962.1319.64
660Nakło nad Notecią kujawsko-pomorskie3.182.992.4719.64
661Proszowice małopolskie1.85.641.219.64
662Myślibórz zachodniopomorskie3.323.282.0319.64
663Rychwał wielkopolskie5.272.470.8919.63
664Międzyrzecz lubuskie2.523.512.619.63
665Nowogród podlaskie4.173.141.319.61
666Krzywiń wielkopolskie4.313.650.6519.61
667Miechów małopolskie3.413.251.9219.59
668Bojanowo wielkopolskie2.183.932.4619.56
669Pełczyce zachodniopomorskie2.752.912.919.56
670Młynary warmińsko-mazurskie4.72.791.0719.56
671Sanniki mazowieckie4.323.520.7119.55
672Wąchock świętokrzyskie3.592.852.0819.52
673Prusice dolnośląskie33.132.3919.52
674Jutrosin wielkopolskie3.613.651.2619.51
675Ustrzyki Dolne podkarpackie3.173.651.6919.51
676Kuźnia Raciborska śląskie2.764.181.5819.51
677Bystrzyca Kłodzka dolnośląskie3.193.771.5419.49
678Bełżyce lubelskie4.292.71.4819.48
679Strzelce Krajeńskie lubuskie2.713.722.0419.47
680Krzyż Wielkopolski wielkopolskie3.152.922.3919.46
681Lwówek wielkopolskie2.534.421.5119.46
682Ślesin wielkopolskie33.491.9719.46
683Wysoka wielkopolskie4.092.721.6419.46
684Pińczów świętokrzyskie2.683.672.119.45
685Kleszczele podlaskie3.424.050.9619.43
686Gostynin mazowieckie2.473.492.4619.42
687Ińsko zachodniopomorskie2.154.361.919.41
688Zbąszynek lubuskie3.112.692.619.4
689Tuczno zachodniopomorskie3.433.121.8419.39
690Czerniejewo wielkopolskie2.293.92.2119.39
691Górzno kujawsko-pomorskie3.053.371.9719.39
692Bodzentyn świętokrzyskie3.32.962.1319.39
693Sokołów Podlaski mazowieckie0.884.862.6319.37
694Warka mazowieckie3.133.261.9719.36
695Miłosław wielkopolskie3.463.251.6219.34
696Małomice lubuskie3.063.351.9219.33
697Przasnysz mazowieckie3.032.752.5419.32
698Poniec wielkopolskie2.573.981.7619.31
699Zgierz łódzkie2.253.482.5819.31
700Zakroczym mazowieckie4.292.681.3419.31
701Chocianów dolnośląskie3.453.081.7819.3
702Zawadzkie opolskie2.333.662.3119.29
703Kamień Krajeński kujawsko-pomorskie3.262.72.3419.29
704Gościno zachodniopomorskie2.373.622.2819.27
705Łaskarzew mazowieckie2.793.931.5519.27
706Borek Wielkopolski wielkopolskie2.913.821.5419.26
707Cybinka lubuskie2.873.741.6519.26
708Orneta warmińsko-mazurskie2.323.492.4619.26
709Kluczbork opolskie1.984.22.0719.25
710Wałcz zachodniopomorskie1.943.213.0819.24
711Opalenica wielkopolskie3.273.211.7519.23
712Nekla wielkopolskie3.793.021.4119.22
713Grodzisk Wielkopolski wielkopolskie2.843.082.2919.2
714Lubraniec kujawsko-pomorskie4.182.741.2819.2
715Lipiany zachodniopomorskie2.792.962.4219.17
716Lipsko mazowieckie3.563.221.3919.17
717Okonek wielkopolskie2.983.192.0119.17
718Radomsko łódzkie1.523.932.7219.16
719Praszka opolskie2.383.72.0819.16
720Janikowo kujawsko-pomorskie2.393.732.0419.16
721Zwierzyniec lubelskie3.413.041.7119.16
722Koprzywnica świętokrzyskie4.372.940.8419.15
723Szamotuły wielkopolskie2.333.252.5619.14
724Wschowa lubuskie2.463.472.2119.13
725Pułtusk mazowieckie2.353.732.0419.12
726Niemcza dolnośląskie2.413.622.0919.11
727Płoty zachodniopomorskie2.983.651.4819.11
728Miłomłyn warmińsko-mazurskie3.912.281.9119.1
729Grajewo podlaskie1.943.632.5219.09
730Braniewo warmińsko-mazurskie2.083.172.8419.09
731Rawicz wielkopolskie2.023.842.2219.09
732Witnica lubuskie2.843.461.7719.06
733Szczebrzeszyn lubelskie3.913.021.1119.05
734Mieszkowice zachodniopomorskie2.693.172.1919.05
735Dobrodzień opolskie3.173.741.1419.04
736Recz zachodniopomorskie2.872.932.2319.04
737Poręba śląskie3.093.31.6419.03
738Pyrzyce zachodniopomorskie2.523.372.1319.03
739Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie1.93.362.7619.02
740Węgorzewo warmińsko-mazurskie2.843.022.1519.01
741Milicz dolnośląskie2.833.112.0519
742Kałuszyn mazowieckie2.973.681.3418.99
743Olsztynek warmińsko-mazurskie2.193.352.4518.99
744Brzostek podkarpackie3.332.751.918.98
745Zakliczyn małopolskie3.672.81.5118.97
746Chmielnik świętokrzyskie3.173.091.6918.95
747Wojnicz małopolskie4.33.140.518.95
748Kietrz opolskie2.763.861.3218.94
749Lidzbark warmińsko-mazurskie3.42.691.8418.93
750Polanów zachodniopomorskie3.023.371.5118.9
751Żychlin łódzkie2.373.611.9218.89
752Kolbuszowa podkarpackie2.653.561.6918.89
753Ośno Lubuskie lubuskie2.073.412.4118.89
754Żnin kujawsko-pomorskie2.723.241.8918.85
755Obrzycko wielkopolskie1.154.032.6518.84
756Olesno opolskie2.463.811.5618.83
757Jeziorany warmińsko-mazurskie2.623.321.8918.83
758Choszczno zachodniopomorskie1.194.132.4918.81
759Torzym lubuskie2.663.491.6618.81
760Brzozów podkarpackie1.083.563.1718.81
761Frombork warmińsko-mazurskie2.133.691.9818.81
762Korsze warmińsko-mazurskie2.133.162.518.79
763Trzemeszno wielkopolskie2.073.362.3518.77
764Szczuczyn podlaskie3.682.721.3718.77
765Opoczno łódzkie2.572.932.2718.76
766Nowe Miasteczko lubuskie1.93.342.5118.75
767Kruszwica kujawsko-pomorskie2.642.962.1418.74
768Środa Wielkopolska wielkopolskie1.453.312.9718.72
769Nidzica warmińsko-mazurskie1.9832.7318.71
770Sulejów łódzkie3.893.110.7118.71
771Kożuchów lubuskie2.992.991.6818.65
772Sędziszów Małopolski podkarpackie3.013.051.618.65
773Więcbork kujawsko-pomorskie3.432.521.718.65
774Trzebiatów zachodniopomorskie2.523.062.0618.64
775Czchów małopolskie2.933.581.1218.63
776Szczekociny śląskie2.73.781.1518.63
777Golczewo zachodniopomorskie2.23.851.5518.6
778Żerków wielkopolskie2.692.941.9718.6
779Połczyn-Zdrój zachodniopomorskie1.253.223.0918.57
780Skoki wielkopolskie2.243.282.0418.56
781Iłża mazowieckie3.383.270.918.54
782Lipsk podlaskie2.633.621.2718.52
783Krzepice śląskie2.432.762.3218.51
784Jabłonowo Pomorskie kujawsko-pomorskie2.822.711.9718.5
785Wyrzysk wielkopolskie2.113.282.118.49
786Moryń zachodniopomorskie2.663.11.7118.47
787Jasień lubuskie2.883.261.3318.47
788Wielichowo wielkopolskie3.043.490.9418.47
789Chociwel zachodniopomorskie2.73.311.4318.44
790Cieszanów podkarpackie2.292.912.2118.41
791Szydłowiec mazowieckie2.82.751.8118.36
792Jaraczewo wielkopolskie3.432.681.2518.36
793Bisztynek warmińsko-mazurskie2.82.971.5818.34
794Ostroróg wielkopolskie2.693.650.9918.34
795Mogielnica mazowieckie3.632.661.0318.33
796Stawiski podlaskie3.612.80.9118.31
797Łasin kujawsko-pomorskie2.593.051.6618.31
798Wołczyn opolskie2.782.921.618.3
799Lipno kujawsko-pomorskie2.212.872.218.28
800Nieszawa kujawsko-pomorskie2.12.822.3418.26
801Koźmin Wielkopolski wielkopolskie2.573.521.1418.24
802Kazimierza Wielka świętokrzyskie2.593.041.6118.23
803Skępe kujawsko-pomorskie2.822.761.6518.23
804Kobylin wielkopolskie2.853.041.3418.22
805Narol podkarpackie2.053.191.9818.22
806Pieniężno warmińsko-mazurskie1.913.661.6418.2
807Prabuty pomorskie2.811.982.418.2
808Dobra zachodniopomorskie2.482.741.9618.17
809Rogoźno wielkopolskie2.063.261.8418.15
810Bieżuń mazowieckie2.883.380.8318.09
811Sompolno wielkopolskie2.043.831.2118.09
812Chocz wielkopolskie3.552.980.5618.08
813Pilzno podkarpackie2.762.531.7618.05
814Gniewkowo kujawsko-pomorskie2.253.051.7318.03
815Wolin zachodniopomorskie2.33.271.4518.03
816Nowe kujawsko-pomorskie2.442.841.7418.02
817Nowe Warpno zachodniopomorskie0.333.253.4318.02
818Szprotawa lubuskie1.693.212.1218.01
819Suchowola podlaskie3.242.71.0217.96
820Dolsk wielkopolskie1.933.71.2317.86
821Gryfice zachodniopomorskie1.343.412.1117.86
822Przedbórz łódzkie2.892.821.1317.85
823Wyszogród mazowieckie1.993.431.4317.85
824Lubomierz dolnośląskie2.113.481.1917.78
825Łabiszyn kujawsko-pomorskie2.233.011.5217.76
826Zawichost świętokrzyskie2.83.20.7617.75
827Działoszyce świętokrzyskie3.782.260.7117.75
828Pakość kujawsko-pomorskie2.053.061.5917.7
829Izbica Kujawska kujawsko-pomorskie2.622.661.417.68
830Błaszki łódzkie3.312.750.6217.68
831Warta łódzkie3.322.690.6617.67
832Piotrków Kujawski kujawsko-pomorskie2.332.611.7117.65
833Pogorzela wielkopolskie1.933.311.3817.62
834Dobrzyń nad Wisłą kujawsko-pomorskie2.462.661.4917.61
835Aleksandrów Kujawski kujawsko-pomorskie1.912.582.0817.57
836Zagórów wielkopolskie2.43.031.1317.56
837Brzesko małopolskie1.473.411.6717.56
838Szepietowo podlaskie3.292.380.8717.55
839Nowogród Bobrzański lubuskie2.332.751.4717.55
840Miłakowo warmińsko-mazurskie1.583.431.4417.45
841Ćmielów świętokrzyskie2.672.890.8717.44
842Biała Piska warmińsko-mazurskie1.822.861.7317.41
843Drobin mazowieckie1.753.680.9717.4
844Jędrzejów świętokrzyskie1.562.971.8117.34
845Strzelno kujawsko-pomorskie1.7631.5717.33
846Sępopol warmińsko-mazurskie2.612.491.1217.21
847Szubin kujawsko-pomorskie1.912.741.5617.2
848Łagów świętokrzyskie2.762.131.317.19
849Trzcińsko-Zdrój zachodniopomorskie0.43.012.6817.09
850Szadek łódzkie2.572.60.7716.94
851Szczucin małopolskie1.773.230.9116.91
852Odolanów wielkopolskie1.682.891.3316.9
853Jedwabne podlaskie2.532.191.1216.84
854Złoczew łódzkie1.783.10.9216.8
855Barwice zachodniopomorskie1.852.041.916.8
856Wiślica świętokrzyskie2.891.691.2116.79
857Grabów nad Prosną wielkopolskie1.92.431.3216.65
858Skaryszew mazowieckie2.312.450.8116.58
859Nowe Brzesko małopolskie2.182.311.0616.55
860Lubień Kujawski kujawsko-pomorskie1.692.980.8716.55
861Kcynia kujawsko-pomorskie1.862.710.9516.52
862Maszewo zachodniopomorskie0.73.021.4816.2
863Osiek świętokrzyskie1.183.020.5615.76
864Ciężkowice małopolskie0.682.550.9515.17

Tags:

Mogą Ci się również spodobać

Równość w urzędzie

Równe traktowanie ze względu na płeć, wiek, stan zdrowia, niepełnosprawność, pochodzenie, narodowość, rasę, religię, ...

Przyjazny urząd w sieci

Publiczne strony internetowe, m.in. gmin, będą musiały być dostosowane do nowych wymogów dostępności, tak ...

Upalne lato, gorący sezon

To był bardzo udany sezon, lepszy od i tak świetnego roku ubiegłego – mówi ...

Ranking: samorządowcy zmęczeni stanem finansów

Laureaci tegorocznego rankingu mówili o finansowych problemach samorządów powodowanych przez kolejne rządy. Nie szczędząc ...

Bazar i galeria handlowa mogą się lubić

Targowiska muszą ewoluować, ich oferta musi się rozszerzać – mówi Aleksandra Wasilkowska, architektka pracująca ...

Zrównoważony rozwój za mniejsze pieniądze

Wyłonione w wyborach lokalne władze, chcąc rozwijać konkurencyjność gminy czy miasta, będą miały ciężki ...