Aby przybliżyć dolnośląskim przedsiębiorcom zainteresowanym skorzystaniem z Dolnośląskiego Pakietu Gospodarczego jego ofertę i zasady, wyjaśnić wątpliwości i odpowiedzieć na pytania, Dolnośląski Fundusz Rozwoju zorganizował seminarium internetowe (webinar) dla firm. Wziął w nim udział także marszałek Cezary Przybylski.

– Tworząc naszą ofertę pomocy dla przedsiębiorców, szeroko konsultowaliśmy z nimi jej kształt i oczekiwany zakres. To spotkanie było doskonałą okazją do dyskusji, a także wyjaśnienia niejasności dotyczących Dolnośląskiego Pakietu Gospodarczego – mówi Cezary Przybylski. – Widać, że zainteresowanie naszą ofertą jest ogromne. Cieszę się, że wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom – dodaje.

W webinarze uczestniczyło kilkaset osób. Poruszane zagadnienia dotyczyły zakresu pomocy oferowanej tak przez samorząd, jak i rządową tarczę antykryzysową. Spotkanie było interaktywne, dzięki takiej formie odpowiedzi na pytania były udzielane na bieżąco. Wydarzenie zostało zarejestrowane i w najbliższym czasie będzie dostępne na stronie dolnoslaskipakiet.pl.