MeetUp 2017 był okazją do spotkania YouTuberów i ich fanów oraz wymiany zdań na temat rozwoju możliwości biznesowych, związanych z docieraniem do młodych ludzi, czyli pokolenia Z. Ustawiona na płycie Tauron Areny scena stała się miejscem najważniejszych rozmów i koncertów, zorganizowanych w ramach wydarzenia. Zaproszeni YouTuberzy odpowiadali o swoich początkach, rozwoju kanałów, własnych pasjach i upodobaniach oraz odpowiadali na pytania stawiane przez fanów. Dla nieco starszych odwiedzających dodatkową atrakcją była obecność Rafała Sonika, zwycięzcy Rajdu Dakar.

Dodatkowo uczestnicy MeetUp 2017 mogli spotkać się z idolami w specjalnie przygotowanych Meeting Boxach, czyli strefach wyznaczonych do zdjęć, rozmów i autografów.

– MeetUp 2017 był wyjątkowo rodzinną imprezą, na której doskonale bawili się zarówno młodzi fani, jak i ich rodzice i opiekunowie. Zależało nam na stworzeniu atmosfery, która odda pozytywne emocje, towarzyszące twórcom. Zaprosiliśmy YouTuberów, którzy swoją postawą dają dobry przykład młodzieży, czego dowodem jest zaangażowanie reZigiusza i Izaka jako ambasadorów wydarzenia – mówi Paweł Kowalczyk, wiceprezes zarządu GetHero, głównego organizatora wydarzenia.