Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 15.07.2025 21:29 Publikacja: 05.06.2016 23:00
Urząd miasta Gostynia dzięki wspólnym zakupom energii zaoszczędzi w ciągu roku prawie 170 tys. zł.
Foto: Wikipedia
Daje to większe możliwości negocjowania cen, niż gdyby każdy z podmiotów kupował osobno, a dzięki temu ceny są niższe.
Na grupowe zakupy gazu w maju zdecydował się Gostyń. – W przetargu wybraliśmy firmę, która przez najbliższy rok będzie dostarczać nam niebieskie paliwo do gminnych budynków, w tym przedszkoli, szkół czy miejskiego basenu. W sumie do 31 budynków – opowiada Monika Wozik, naczelnik wydziału komunikacji społecznej w Gostyniu.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Współpraca gmin, rozwój infrastruktury rowerowej oraz wykorzystanie kolei do obsługi komunikacyjnej aglomeracji...
Osiągnęła spektakularny sukces w Dolinie Krzemowej. Jest założycielką i dyrektor generalną akceleratora biznesow...
Jaka jest sytuacja finansowa polskich samorządów? Co mówi o kondycji JST najnowszy Ranking Finansowy Samorządu T...
Województwo Lubuskie rozpoczęło wielkie świętowanie 15-lecia obecności Polski w Unii Europejskiej.
Paulina Czurak, właścicielka pracowni architektonicznej Ideograf, i Wojciech Witek, współwłaściciel Iliard Archi...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas