Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 12.07.2025 07:27 Publikacja: 27.11.2017 01:30
W Niestachowie narciarze i snowboardziści mają do dyspozycji stok o powierzchni 4 ha.
Foto: materiały prasowe
W Bodzentynie działać będzie stacja narciarska Baba Jaga. Miłośnicy nart będą mieli do dyspozycji stok narciarski na zboczu Miejskiej Góry (wysokość 426 metrów n.p.m.). Łagodna trasa ma długość prawie 700 metrów.
Ośrodek jest idealnym miejscem dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z narciarstwem, jak i dla tych, które szukają miejsca do rozgrzewki przed wyjazdem na bardziej wymagające stoki. Na miejscu znajdują się trzy wyciągi oraz karczma, w której można się rozgrzać i posilić po szaleństwach na stoku.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Współpraca gmin, rozwój infrastruktury rowerowej oraz wykorzystanie kolei do obsługi komunikacyjnej aglomeracji...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Osiągnęła spektakularny sukces w Dolinie Krzemowej. Jest założycielką i dyrektor generalną akceleratora biznesow...
Jaka jest sytuacja finansowa polskich samorządów? Co mówi o kondycji JST najnowszy Ranking Finansowy Samorządu T...
Województwo Lubuskie rozpoczęło wielkie świętowanie 15-lecia obecności Polski w Unii Europejskiej.
Paulina Czurak, właścicielka pracowni architektonicznej Ideograf, i Wojciech Witek, współwłaściciel Iliard Archi...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas