Obecność Asseco Poland na wydarzeniu nie powinno dziwić. Nowy Jork, będący finansową stolicą świata, to najlepsze miejsce na prezentacje platformy Asseco ABP, będącego uniwersalnym systemem informatyczny skierowany do pracowników banków, zarówno tych mobilnych, jak i pracujących w oddziałach oraz w contact centre.

– Konferencja Finovate to doskonała okazja do zaprezentowania autorskich rozwiązań, nawiązania kontaktów biznesowych oraz zwiększenia świadomości marki u międzynarodowych klientów. Dlatego cieszy nas fakt, że jury Finovate zakwalifikowało i włączyło demo prezentację platformy Asseco ABP do programu konferencji — powiedział Marcin Kwilosz, Product Manager z Pionu Banków Komercyjnych w Asseco Poland.

Konferencja Finovate to dla największych na świecie graczy z branży IT jedna z najlepszych okazji, by zaprezentować swoje najnowsze rozwiązania przygotowane dla branży, na której opiera się niemal cała współczesna gospodarka. Unikalna jest także forma prezentacji. Każda z firm otrzymuje możliwość pokazania 7. minutowej demo prezentacji, co zapewnia szybki przegląd najnowszych, często przedpremierowych rozwiązań dla sektora finansowego.

Konferencja odbędzie się w dniach 11-14 września. W trakcie 2 pierwszych dni imprezy, ponad 1600 uczestników będzie mogło zobaczyć demo prezentacje blisko 70 firm.

– Materiał partnerski