Aktualizacja: 11.05.2025 20:48 Publikacja: 30.06.2020 18:32
Foto: regiony.rp.pl
Polskie miasta przygotowują się na po koronawirusowe otwarcie. Zarówno wobec własnych mieszkańców, jak i turystów z kraju i zagranicy.
Turystyka jest jedną z branż, które najmocniej ucierpiały z powodu „lockdownu” wprowadzonego przez pojawienie się koronawirusa w Polsce. Choć sytuacja powoli wraca do normalności, to jednak nadal nie jesteśmy w stanie stwierdzić, kiedy kwarantannę pozostawimy za sobą.
Jarmarki Bożonarodzeniowe zyskują w Polsce na coraz większej popularności. Co roku cieszą się niesłabnącym zaint...
Aby chronić zdrowie krakowian władze miasta zdecydowały się wprowadzić Strefę Czystego Transportu (SCT) na teren...
Stolica Pomorza będzie w 2025 roku gospodarzem najważniejszej światowej konferencji rowerowej. Impreza odbędzie...
Gdańsk stale rozwija swój wizerunek miasta rowerowego, szeroko wykorzystując rower w transporcie, rekreacji i tu...
Digitalizacja 511 tysięcy operatów geodezyjnych i przygotowanie 40 baz danych tworzących Państwowy Zasób Geodezy...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas