„Kawa na każdym rogu” ze złotą statuetką

mat.pras.

28 października br. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej ogłoszono laureatów Effie Awards 2019, najważniejszego konkursu w branży reklamowej. Wśród nagrodzonych znalazła się Żabka Polska, która za swoją kampanię „Kawa na każdym rogu” otrzymała złotą statuetkę.

Jury pod przewodnictwem Katarzyny Kieli, prezes i dyrektor zarządzającej Discovery EMEA, przyznało w sumie 19 brązowych, 31 srebrnych oraz 6 złotych statuetek,  a także Grand Prix konkursu.

– Jesteśmy dumni, że działania całego naszego zespołu i wspierających nas partnerów, agencji PZL, Spark Foundry i Spacecamp, są doceniane przez branżę i cieszymy się, że znaleźliśmy się w wąskim gronie nagrodzonych złotą statuetką Effie Awards. Dokładamy starań, by materiały komunikacyjne przygotowywane dla naszych klientów były jak najciekawsze i na jak najwyższym poziomie. To wyróżnienie jest tego potwierdzeniem. Jesteśmy liderem formatu convenience, który cechuje nowoczesność, wygoda, bliskość – te same cechy przekładamy na naszą komunikację marketingową – zaznacza Anna Grabowska, wiceprezes Żabka Polska. – EFFIE to jeden z najważniejszych na świecie konkursów marketingowych. Cieszymy się, że nasza akcja „kawa na każdym rogu” zyskała uznanie właśnie w konkursie efektywności reklamowej – dodaje.

Na zdjęciu od lewej: Monika Rogowicz, wiceprezes Żabka Polska Anna Grabowska i Jarosław Serednicki / mat.pras.

Żabka Polska została wyróżniona w  prestiżowym konkursie Effie Awards już po raz drugi. W 2016 roku kampania reklamowa „Żabka. Mały Wielki Sklep” otrzymała również złotą statuetkę, zwyciężając w kategorii Retail. W tym roku konkurs świętował swój jubileusz: 50-lecie działalności Effie jako światowego forum efektywności marketingowej oraz 20-lecie funkcjonowania w Polsce.

Za przygotowanie i realizację kampanii „Kawa na każdym rogu” odpowiadały agencje PZL, Spark Foundry i Spacecamp.

Mogą Ci się również spodobać

Policja prześwietli samorządy poszkodowane w upadku PBS

Policyjni śledczy mają zabezpieczyć dokumentację, zweryfikować liczbę poszkodowanych oraz określić ich potencjalne straty, wywołane ...

Lokalne władze trzeba nasycić demokracją

Z badań sondażowych wynika, że mieszkańcy obdarzyli samorząd dużym zaufaniem, choć właśnie na poziomie ...

Problematyczny dzień i godzina w zamówieniach

Niemożliwe jest wyznaczenie przez zamawiającego terminu składania ofert jako terminu w dniach (liczbie dni). ...

Coraz więcej spraw załatwisz przez internet

Elektroniczna rekrutacja do szkół i przedszkoli funkcjonuje w Polsce już od kilkunastu lat, ale ...

Zbliża się koniec biurowego eldorado?

Mimo kłopotów z najemcami, biurowce w Łodzi pną się do góry. W budowie jest ...

Smog: lepsze powietrze w miastach czy urzędowy optymizm?

Część miast opublikowała uśrednione wyniki całorocznych pomiarów stanu powietrza za 2019 r. Są zdecydowanie ...