Reklama
Rozwiń
Reklama

Ławica na linii wznoszącej

Ponad 1,71 mln pasażerów obsłużył w ubiegłym roku Port Lotniczy Poznań-Ławica. Oznacza to wzrost o 14 proc. w porównaniu z rokiem 2015 i siódmą lokatę wśród największych portów lotniczych w Polsce – za Warszawą, Krakowem, Gdańskiem, Katowicami, Modlinem i Wrocławiem.

Publikacja: 05.03.2017 22:30

O rozwoju portu decydują  w znacznej mierze tanie linie.

O rozwoju portu decydują w znacznej mierze tanie linie.

Foto: Fotorzepa, Bartosz Jankowski

Poznańskie lotnisko w ubiegłym roku oferowało podróżnym loty w ponad 60 kierunkach. To rekord w historii portu. Na wzrost liczby pasażerów w ubiegłym roku największy wpływ miało zainteresowanie ofertą tanich linii lotniczych.

Rok zwyżek

Pozostało jeszcze 94% artykułu

RP.PL i The New York Times!

Kup roczną subskrypcję w promocji - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Archiwum
Znaleźć sposób na nierówną walkę z korkami
Archiwum
W Kujawsko-Pomorskiem uczą się od gwiazd Doliny Krzemowej
Archiwum
O finansach samorządów na Europejskim Kongresie Samorządów
Archiwum
Pod hasłem #LubuskieChallenge – Łączy nas przyszłość
Materiał Promocyjny
Jak budować strategię cyberodporności
Archiwum
Nie można zapominać o ogrodach, bo dzięki nim żyje się lepiej
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama