Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 12.07.2025 08:25 Publikacja: 04.01.2017 22:00
W regionie powstaną sieci wsparcia dla osób starszych.
Foto: 123RF
Placówka dla seniorów we Wschowie znajdzie się w budynku przy ulicy Garbarskiej, gdzie już działają organizacje pozarządowe. – Dom powstaje w istniejącym gminnym obiekcie wykorzystywanym w godzinach popołudniowych przez stowarzyszenie pomocowe. Od rana do godz. 15 funkcjonować ma tam DDP. Wokół budynku jest sporo zieleni, sad – wylicza Dariusz Przybylski z Urzędu Miasta Wschowy. Przyznaje, że potężnie zadłużona gmina nie byłaby w stanie zrealizować tego zadania samodzielnie.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Współpraca gmin, rozwój infrastruktury rowerowej oraz wykorzystanie kolei do obsługi komunikacyjnej aglomeracji...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Osiągnęła spektakularny sukces w Dolinie Krzemowej. Jest założycielką i dyrektor generalną akceleratora biznesow...
Jaka jest sytuacja finansowa polskich samorządów? Co mówi o kondycji JST najnowszy Ranking Finansowy Samorządu T...
Województwo Lubuskie rozpoczęło wielkie świętowanie 15-lecia obecności Polski w Unii Europejskiej.
Paulina Czurak, właścicielka pracowni architektonicznej Ideograf, i Wojciech Witek, współwłaściciel Iliard Archi...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas