Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 19.09.2025 09:13 Publikacja: 18.12.2016 23:00
Agata Łukaszewicz
Foto: Fotorzepa / Waniek Ryszard
Stolica postawiła na darmową komunikację, w Krakowie ograniczają wjazd do centrum miasta, a Rzeszów stawia właśnie na elektryczne autobusy. Włodarze w stolicy Podkarpacia zapewniają, inwestycje planowane na najbliższe lata dopasują do preferencji mieszkańców. W tym celu przeprowadzono nawet wśród mieszkańców specjalną ankietę. Ankieterzy mają zamiar przepytać 5,6 tys. mieszkańców Rzeszowa w ich domach oraz tysiąc na przystankach komunikacji miejskiej. Miasto liczy, że większość będzie za inwestycją w nowoczesny tabor.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Współpraca gmin, rozwój infrastruktury rowerowej oraz wykorzystanie kolei do obsługi komunikacyjnej aglomeracji...
Osiągnęła spektakularny sukces w Dolinie Krzemowej. Jest założycielką i dyrektor generalną akceleratora biznesow...
Jaka jest sytuacja finansowa polskich samorządów? Co mówi o kondycji JST najnowszy Ranking Finansowy Samorządu T...
Województwo Lubuskie rozpoczęło wielkie świętowanie 15-lecia obecności Polski w Unii Europejskiej.
Paulina Czurak, właścicielka pracowni architektonicznej Ideograf, i Wojciech Witek, współwłaściciel Iliard Archi...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas