Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 13.11.2018 08:00 Publikacja: 13.11.2018 08:00
Foto: materiały prasowe
W parku Szwajcaria ułożono nową alejkę z kostki oraz bezpieczną nawierzchnię, na której zainstalowano osiem stanowisk do ćwiczeń: podciągacz, motyl, twister, wahadło, prasę nożną, orbitrek, wioślarza i biegacza. Zamontowano też 2 stoły do gry w szachy i chińczyka, ławki oraz stojaki na rowery. Posadzono zieleń.
Foto: materiały prasowe
Przy ul. Warmińskiej w Żernikach utworzono nowe alejki, a na bezpiecznej nawierzchni zamontowano 8 stanowisk do ćwiczeń. Są to: podciągacz, motyl, twister, wahadło, prasa nożna, orbitrek, wioślarz i biegacz. Zamontowano też stół do szachów i gry w chińczyka oraz stół do ping-ponga. Ustawiono również ławki, stojaki na rowery, posadzono rośliny.
Foto: materiały prasowe
W parku Starokozielskim zamontowano 6 stanowisk do ćwiczeń – gliwiczanie mogą korzystać z podciągacza, wioślarza, orbitreka, biegacza, ławki do ćwiczenia mięśni brzucha i twistera. Ponadto zamontowano 2 stoły: do gry w szachy i chińczyka, a także ławki i stojaki na rowery. Teren obsadzono roślinami.
Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe
Zaczęło się od kilku urządzeń siłowych na placu Grunwaldzkim, w Bojkowie oraz na skwerze przy ul. Dzionkarzy w Sośnicy. Natomiast pierwsza gliwicka siłownia plenerowa z prawdziwego zdarzenia została zainstalowana w 2013 r. u na osiedlu Obrońców Pokoju. Od tamtej pory Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach zrealizował już 24 tego typu inwestycje, dwanaście w ramach własnych zadań bieżących, a dwanaście kolejnych w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego.
W stolicy województwa śląskiego rozwój infrastruktury rowerowej postępuje wraz z zieloną metamorfozą miasta. Łąc...
We Wrocławiu odbyło się Dolnośląskie Forum Odbudowy Ukrainy. Jego celem było rozwinięcie dotychczasowej współpra...
W tym roku przypada 80. rocznica rozpoczęcia odbudowy stolicy po wojnie. Do obchodów zainicjowanych przez miasto...
Rusza nowa akcja zachęcająca do wsparcia regionu dotkniętego powodzią. Tym razem samorząd województwa i regional...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Finanse, zmiany demograficzne i ekologia – to największe wyzwania dla włodarzy miast w zaczynającej się kadencji...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas