Reklama
Rozwiń
Reklama

Coworkingowe życie w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Starter

Żyjemy tutaj wspólnie w 18 osób, dzieląc się pomysłami, wiedzą oraz kontaktami biznesowymi. Daje to dużo codziennej motywacji do działania – mówi Adam Spittal, jeden z gdańskich Clipsterów.

Aktualizacja: 10.01.2017 13:18 Publikacja: 09.01.2017 23:01

Clipsterzy mają do dyspozycji mikroapartamenty z kuchnią, łazienką, biurkiem i łóżkiem na antresoli.

Foto: materiały prasowe

Adam kończy wysyłanie maili. Został jeszcze jeden telefon do wykonania. W biurze widać jeszcze inne osoby, ale choć dzielą wspólną przestrzeń, to każdy prowadzi własną działalność.

Jego pomysł na życie to organizacja szkoleń z obsługi programów z zakresu inżynierii lądowej. Zamyka komputer i idzie do swojego pokoju. Mała kuchnia, łazienka, biurko i łóżko na antresoli, do której wchodzi się po drabinie.

Pozostało jeszcze 90% artykułu

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Regiony
Co dziewiąty mężczyzna w kraju ma problemy ze spłatą zaległych zobowiązań
Materiał Promocyjny
Bank Pekao uczy cyberodporności
Okiem samorządowca
Prezydent Olsztyna: Stawiamy na komunikację zbiorową
Regiony
Dolny Śląsk rewitalizuje linie kolejowe i inwestuje w pociągi
Regiony
Jak kupować mądrze gaz na zmiennym rynku
Materiał Promocyjny
Stacje ładowania dla ciężarówek pilnie potrzebne
Regiony
Bezpieczne lato w Warszawie – dla wszystkich
Materiał Promocyjny
Transformacja energetyczna: Były pytania, czas na odpowiedzi
Reklama
Reklama