Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 10.05.2019 12:30 Publikacja: 10.05.2019 12:30
Foto: materiały prasowe
Dane, jakie podał Główny Urząd Statystyczny, nie pozostawiają wątpliwości, że Pomorze Zachodnie nie tylko pozostaje krajowym liderem, ale co roku dokonuje dużego skoku. W 2016 roku na terenie województwa udzielono 13,12 mln noclegów, w 2017r. – 14,06 mln, a w ub. roku – aż 15,15 mln. To wzrost o blisko milion co roku. Główny Urząd Statystyczny badał wykorzystanie turystycznych miejsc noclegowych. Pod powagę brano m.in. hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, hostele, motele, campingi i kwatery prywatne.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Wierzę, że uda się nam ponownie stworzyć warunki do ewolucyjnego powstania kilku dużych, prywatnych firm stoczni...
Po dwóch latach starań województwo zachodniopomorskie wprowadza swój własny program antysmogowy. Prawie 40 mln z...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas