Klub Komediowy: Weselej być nie może

W majówkę ma padać, rząd opóźnił otwarcie kin i teatrów. Remedium na te problemy stanowi VOD: Klub Komediowy. Wśród specjalnych gwiazd Robert Makłowicz i Jerzy Bralczyk.

Ta niezależna telewizja uzupełnia braki w ofercie telewizji naziemnej, cyfrowej, satelitarnej oraz kablowej. Klub Komediowy dociera dzięki niej do widzów, którzy szukają inteligentnej rozrywki, przyprawionej słuszną dawką szaleństwa, inteligentnie zaplanowanej niedorzeczności, groteski, błyskotliwości.

Wśród pereł tej kolekcji jest show „Robert Makłowicz i Klub Komediowy”. Zaspokoi smakoszy sutych dykteryjek, piewców szlachetnie wysklepionego podniebienia i admiratorów lokalnych kulinariów. To nie lada rarytas, wielodaniowe danie komediowe z deserem soczystych anegdot. Jaki był przepis na sukces? Gość Klubu nagrał kilkominutowe filmy, do których aktorzy serwują spécialité de la maison, czyli sceny improwizowane.

CZYTAJ TAKŻE: Teatralny hit sezonu. Danie, które dogodzi najwybredniejszym

To nie jedyny gość Klubu. Kolejnym jest ceniony językoznawca i krasomówca Jerzy Bralczyk, autor m.in. bogato ilustrowanego leksykonu „Do domu!!!”. Czytelnicy, pardon!, widzowie spektaklu, zwiedzą salon, kuchnię i jadalnię, ale też alkowę i buduar, zajrzą do spiżarni i lodówki, ocenią, co jest bardziej wygodne: kanapa, tapczan czy wersalka, będą podziwiać żyrandole i etażerki, a na koniec wyjdą na balkon, a może taras lub werandę – z pewnością jednak nie będą się snuli z kąta w kąt!

Profesor Bralczyk czyta też wybrane przez widzów fragmenty swojej nowo wydanej książki, a także komentuje zagrane przez improwizatorów sceny.

Przebojem jest opowieść o dobrodusznym ministrze piastującym urząd w Resorcie Pociechy i Empatii. „Serce Ministra” to pilotażowy odcinek empatycznej wersji „House of Cards”, czyli  „Ministerstwa niepewnego jutra”.

Świat wielkiej polityki i jeszcze większych emocji – to wszystko w oryginalnej produkcji Klubflix, czyli nowej indie-telewizji Klubu Komediowego.

CZYTAJ TAKŻE: Michał Sufin: Odpalimy nową Rakietę

Z kolei Mateusz Damięcki zaprasza na wieczorny przegląd nieistniejącej, niepoważnej i niedorzecznej ramówki telewizyjnej. Warto zobaczyć improwizowane wiadomości, serwis agro-biznes, telezakupy, a zwłaszcza teatr telewizji, który tu jest najlepszy. Aktor wciela się też w reportera terenowego i bohatera popularnej polskiej telenoweli.

„Czarek Garncarz i Tiara Podziału” to długo wyczekiwana, polska odpowiedź na „Harry’ego Pottera” i premierowy odcinek produkcji Klubflix, czyli autorskiej, komediowej indie-telewizji na trzy kamery i green screen. W pełnej przygód historii, Czarek Garncarz opuszcza rodzinny dom i pociągiem PKP rusza na Uniwersytet Magii w Malborku! Świat zaklęć, czarów i wyobraźni, uprawianych w murach żuławskiego Hogwartu.

Kiedy będzie chłodniej niż cieplej, warto zobaczyć podpory Klubu. To Michał Sufin, Hubert Skrzyński, Bartosz Młynarski, Weronika Nockowska, Karolina Norkiewicz, Maciej Nawrocki, Mateusz Lewandowski, Kinga Kosik-Burzyńska.

Wszystkie te atrakcje dostępne są pod adresem: www.komediowy.tv.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Ostatni koncert zagraliśmy 8 marca w Gnieźnie

W planach mieliśmy wiele występów. Kiedy ogłoszono pandemię, zapanowało duże zaskoczenie, zrobiło się smutno, ...

Ogrodzieniec szykuje się na inwazję fanów Geralta

Zamek w Ogrodzieńcu, oprócz bycia popularną atrakcją turystyczną, ma również szczęście do filmu. To ...

Tajne archiwa i platformy VOD

Przeniesienie życia teatralnego do internetu wiązało się z inwestycjami w nowe technologie oraz koniecznością ...

Kopciuchy wciąż w służbie miast

Zmiany należy zaczynać od sobie. Sprawdziliśmy zatem, ile starych pieców na paliwa stałe pozostaje ...

Kielce: najpierw budżet na przyszły rok, potem może referendum

Najwcześniej w styczniu kieleccy radni zajmą się wnioskiem w sprawie referendum dotyczącego odwołania prezydenta ...

Największa plaga wakacji nabiera impetu

Nie ma dla nich większego znaczenia czy to wielka metropolia, mniejsze miasto czy niewielka ...