Sylwester inny niż poprzednie. Oto, co się będzie działo w miastach

Internetowa domówka we Wrocławiu, multimedialny pokaz z wykorzystaniem techniki mappingu 3D w Gdańsku, czy spektakularny pokaz świateł na stołecznym Pałacu Kultury i Nauki.

Publikacja: 31.12.2020 14:32

Sylwester inny niż poprzednie. Oto, co się będzie działo w miastach

Foto: Fot. Pixabay

Jednak część samorządów całkowicie zrezygnowała ze specjalnych atrakcji na Sylwestra w swoich miastach.

– Od blisko 30 lat mieszkańcy zwyczajowo spędzali ten czas na wrocławskim Rynku. W tym roku, ze względu na pandemię, jest to niemożliwe, jednak spotkamy się wirtualnie na szczycie najwyższego budynku we Wrocławiu, by zgodnie z tradycją przeżyć ten dzień wspólnie – mówi Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia.

Pozostało jeszcze 93% artykułu

Czytaj więcej, wiedz więcej!
9zł za pierwszy miesiąc.

Rzetelne informacje, pogłębione analizy, komentarze i opinie. Treści, które inspirują do myślenia. Oglądaj, czytaj, słuchaj.
9 zł pierwszy miesiąc, a potem 39 zł/msc
Z regionów
W całej Polsce organizowane są śniadania wielkanocne dla potrzebujących
Z regionów
Samorządy nie radzą sobie z cyberbezpieczeństwem
Z regionów
Polskie miasta inwestują w żłobki. Nowe placówki są coraz bardziej ekologiczne
Z regionów
Jarmarki wielkanocne: w tym roku więcej rzemiosła, mniej „chińszczyzny”
Materiał Partnera
Konieczność transformacji energetycznej i rola samorządów
Z regionów
Jarmark odpustowy Emaus nadal przy krakowskich Błoniach