Reklama

Łódź ma dobry klimat dla IT

U nas studenci płynnie przechodzą z ławek uczelni do pracy komercyjnej – mówi Jan Ekiel, CEO Liki Mobile Solutions.

Publikacja: 02.08.2016 23:00

Rz: Realizujecie duże zlecenie dla HealthScope, korporacji świadczącej usługi medyczne i weterynaryjne na terenie Nowej Zelandii i Australii. Jak trafiła ona na firmę z Łodzi?

Jan Ekiel: Praca na rynku międzynarodowym to dla nas nie nowość. W tym konkretnym przypadku zaowocowała budowana przez lata sieć kontaktów – zostaliśmy poleceni przez partnera biznesowego, który obecnie mieszka w Nowej Zelandii. O tym, że nam zaufano zdecydowało doświadczenie w branży medycznej a także fakt, że europejska jakość jest bardzo ceniona na antypodach.

Pozostało jeszcze 90% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Regiony
Jak kupować mądrze gaz na zmiennym rynku
Regiony
Bezpieczne lato w Warszawie – dla wszystkich
Regiony
Gapowicze regionalnym wyzwaniem dla samorządów
Regiony
Katowice stawiają na miejską infrastrukturę rowerową
Materiał Promocyjny
Sprzedaż motocykli mocno się rozpędza
Regiony
Dolny Śląsk konsekwentnie wspiera Ukrainę
Reklama
Reklama