Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 09.10.2017 20:30 Publikacja: 09.10.2017 20:30
Na terenie kompleksu Forum Gdańsk powstanie łącznie siedem budynków
Foto: shutterstock
Budowa wielofunkcyjnego kompleksu Forum Gdańsk rozpoczęła się jesienią 2014 roku.
– Będzie to obiekt wielofunkcyjny, unikalny na skalę europejską. Łącznie na terenie inwestycji powstanie siedem budynków, w tym kilka z funkcją handlową, rozrywkową, gastronomiczną i usługową, zrewitalizowany budynek dawnego przedszkola sióstr elżbietanek, w którym będzie restauracja i hotel, centrum turystyczno-kulturalne Kunszt Wodny, a także część biurowa – wylicza Magdalena Gibney, dyrektor Forum Gdańsk.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Celem nowej inicjatywy edukacyjnej – Akademii Zakupu Gazu – jest zapoznanie odbiorców samorządowych i powiązanyc...
Rozpoczęły się wakacje. Stolica, jak co roku, przyciągnie miliony turystów. Priorytetem dla miasta jest zapewnie...
Unikanie opłat za przejazdy transportem publicznym stanowi istotne wyzwanie dla finansów samorządów, które stara...
W stolicy województwa śląskiego rozwój infrastruktury rowerowej postępuje wraz z zieloną metamorfozą miasta. Łąc...
We Wrocławiu odbyło się Dolnośląskie Forum Odbudowy Ukrainy. Jego celem było rozwinięcie dotychczasowej współpra...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas