Fokus na regiony

Najwięcej turystów ciągnie do Warszawy, Krakowa i Wrocławia – pokazują dane GUS.

Publikacja: 25.03.2018 23:00

Najwięcej turystów ciągnie do Warszawy, Krakowa i Wrocławia – pokazują dane GUS. Trzeba jednak pamię

Najwięcej turystów ciągnie do Warszawy, Krakowa i Wrocławia – pokazują dane GUS. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to tylko napływ osób zwiedzających, ale także spory ruch biznesowy. Małopolska i Mazowsze mogą pochwalić się największą liczbą turystów z zagranicy. Trzecie miejsce w tym rankingu zajmuje woj. zachodniopomorskie. -acw

Foto: Rzeczpospolita

Trzeba jednak pamiętać, ze nie jest to tylko napływ osób zwiedzających, ale także spory ruch biznesowy. Małopolska i Mazowsze mogą pochwalić się największą liczbą turystów z zagranicy. Trzecie miejsce w tym rankingu zajmuje woj. zachodniopomorskie.

Tylko 9 zł z Płatnościami powtarzalnymi

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Regiony
Katowice stawiają na miejską infrastrukturę rowerową
Materiał Promocyjny
VI Krajowe Dni Pola Bratoszewice 2025
Regiony
Dolny Śląsk konsekwentnie wspiera Ukrainę
Regiony
Tak Warszawa podniosła się z ruin
Regiony
Dolny Śląsk zaprasza turystów. Szczególnie teraz
Materiał Promocyjny
Cyberprzestępczy biznes coraz bardziej profesjonalny. Jak ochronić firmę
Regiony
Odważne decyzje w trudnych czasach
Materiał Promocyjny
Pogodny dzień. Wiatr we włosach. Dookoła woda po horyzont