Piła rozbudowuje Aquapark

Rosnące potrzeby mieszkańców Piły i okolic spowodowały konieczność rozbudowy istniejącego obiektu Aquapark w Pile przy ul. Artura Grottgera 4, wybudowanego w 2010 roku. W ostatnich latach bardzo mocno wzrosło zainteresowanie mieszkańców w różnym wieku możliwością korzystania ze sportów i usług wodnych.

Aktualizacja: 31.10.2018 09:00 Publikacja: 30.09.2018 00:01

Aquapark w Pile

Foto: materiały prasowe

Przetarg na dokończenie budowy wygrała pilska firma „PIL-BUILDING" Sp. z o.o., która sprawnie przeprowadziła proces budowy.

Dnia 28-ego września została oddana do użytku pływalnia sportowa o wymiarach niecki basenowej 25 x 12,5 m. Pływalnia o głębokości 1,6 m wyposażona jest w 6 torów o szerokości 2 m każdy. Obiekt na długości 2 torów od strony południowej wyposażony jest w podnoszone dno, umożliwiające regulację głębokości wody za pomocą panelu kontrolnego od 0 cm do 160 cm. Ustawiona głębokość uzależniona będzie od rodzaju prowadzonych zajęć np. zorganizowanej nauki pływania, czy aqua-aerobik. Rozwiązanie takie umożliwia także prowadzenie zajęć dla osób o różnym stopniu niepełnosprawności fizycznej czy intelektualnej.

Tylko 69 zł za pół roku czytania.

O tym, jak szybko zmienia się świat. Czy będzie pokój na Ukrainie. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, tłumaczymy, inspirujemy.

Regiony
Tak Warszawa podniosła się z ruin
Regiony
Dolny Śląsk zaprasza turystów. Szczególnie teraz
Regiony
Odważne decyzje w trudnych czasach
Materiał partnera
Kraków – stolica kultury i nowoczesna metropolia
Materiał Promocyjny
O przyszłości klimatu z ekspertami i biznesem. Przed nami Forum Ekologiczne
Regiony
Gdynia Sailing Days już po raz 25.
Materiał Promocyjny
Sezon motocyklowy wkrótce się rozpocznie, a Suzuki rusza z 19. edycją szkoleń