Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 18.06.2017 23:00 Publikacja: 18.06.2017 23:00
W pierwszej kolejności w Rzeszowie staną dwie stacje ładowania autobusów elektrycznych w zajezdniach.
Foto: Fotolia
Miasto dołączyło do projektu e-Mobility realizowanego przez spółkę PGE. Wspiera go też samorząd województwa. Pod koniec maja w Rzeszowie podpisano list intencyjny dotyczący przygotowania założeń do współpracy w celu uruchomienia w jak najkrótszym czasie w Rzeszowie publicznych stacji ładowania samochodów elektrycznych i rowerów elektrycznych, a także publicznego systemu car-sharingu oraz bike-sharingu opartego na samochodach oraz rowerach elektrycznych. Jego stronami były miasto Rzeszów, Urząd Marszałkowski oraz PGE.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Celem nowej inicjatywy edukacyjnej – Akademii Zakupu Gazu – jest zapoznanie odbiorców samorządowych i powiązanyc...
Rozpoczęły się wakacje. Stolica, jak co roku, przyciągnie miliony turystów. Priorytetem dla miasta jest zapewnie...
Unikanie opłat za przejazdy transportem publicznym stanowi istotne wyzwanie dla finansów samorządów, które stara...
W stolicy województwa śląskiego rozwój infrastruktury rowerowej postępuje wraz z zieloną metamorfozą miasta. Łąc...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
We Wrocławiu odbyło się Dolnośląskie Forum Odbudowy Ukrainy. Jego celem było rozwinięcie dotychczasowej współpra...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas