Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 21.07.2017 15:03 Publikacja: 10.07.2017 23:00
Foto: Fotolia
W zależności od zainteresowań, do wyboru są rycerskie turnieje, rekonstrukcje bitew, pokazy oręża. Albo odwiedziny wtopionych w naturę wiejskich chat sprzed stu i więcej lat, w których można się poczuć tak, jakby przed chwilą opuścili je gospodarze.
Przygodę z historią największych i najlepiej zachowanych warowni w Europie zapewni wyprawa Szlakiem Zamków Gotyckich – w regionie jest na nim sześć budowli. Prym wiedzie Zamek w Malborku, największa ceglana forteca na świecie, dawna stolica Zakonu Krzyżackiego, i jedyny w województwie obiekt na liście UNESCO.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Celem nowej inicjatywy edukacyjnej – Akademii Zakupu Gazu – jest zapoznanie odbiorców samorządowych i powiązanyc...
Rozpoczęły się wakacje. Stolica, jak co roku, przyciągnie miliony turystów. Priorytetem dla miasta jest zapewnie...
Unikanie opłat za przejazdy transportem publicznym stanowi istotne wyzwanie dla finansów samorządów, które stara...
W stolicy województwa śląskiego rozwój infrastruktury rowerowej postępuje wraz z zieloną metamorfozą miasta. Łąc...
We Wrocławiu odbyło się Dolnośląskie Forum Odbudowy Ukrainy. Jego celem było rozwinięcie dotychczasowej współpra...
Wspiera edukację, lokalne społeczności oraz pracowników w ich trudnych życiowych momentach. Od 35 lat duński holding VKR – właściciel marek VELUX oraz spółek siostrzanych konsekwentnie pokazuje, że kapitał społeczny jest tak samo ważny jak kapitał finansowy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas