Nowe tereny inwestycjne

Doskonała lokalizacja (ok. 30 km od Warszawy), świetny dojazd (DK 50 i S8) oraz gotowy plan zagospodarowania przestrzennego. Trzy podstawowe atuty, których oczekuje inwestor. Tak przygotowana oferta czeka na inwestorów w Mszczonowie. Do dyspozycji jest ponad 15 hektarów.

Publikacja: 01.12.2017 10:46

Nowe tereny inwestycjne

Foto: materiały prasowe

Ponad miliard Euro zainwestowało do tej pory ponad 20 firm w gminie Mszczonów. Swoje siedziby zlokalizowały tu m. in. Mostva, FM Logistic, Jeronimo Martins, YKK czy Kanuf Industries. To najlepszy dowód na to, że Mszczonów jest gminą przyjazną inwestorom.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów Mszczonów przygotował tereny inwestycyjne. Możliwa jest na nich lokalizacja inwestycji w zakresie usług i przemysłu (farmacja, chemia, handel, przemysł, produkcja, transport, gospodarka magazynowa). Łączny obszar terenów pod przemysł i usługi wynosi 8,0587 hektara. Składa się na niego sześć działek o powierzchni od 0,3926 do 3,0296 hektara.

Tylko 69 zł za pół roku czytania.

O tym, jak szybko zmienia się świat. Czy będzie pokój na Ukrainie. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, tłumaczymy, inspirujemy.

Regiony
Tak Warszawa podniosła się z ruin
Regiony
Dolny Śląsk zaprasza turystów. Szczególnie teraz
Regiony
Odważne decyzje w trudnych czasach
Materiał partnera
Kraków – stolica kultury i nowoczesna metropolia
Materiał Promocyjny
Sześćdziesiąt lat silników zaburtowych Suzuki
Regiony
Gdynia Sailing Days już po raz 25.