Tylko 9 zł z Płatnościami powtarzalnymi
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 14.01.2018 23:00 Publikacja: 14.01.2018 23:01
Foto: Fotorzepa/Piotr Guzik
Nowy Sącz utracił wprawdzie pozycję stolicy województwa, ale już był znany i podziwiany jako siedziba Nowosądeckiej Szkoły Biznesu, pierwszej w Polsce uczelni będącej owocem bliskiej współpracy z amerykańskim uniwersytetem. Jako miasto, w którym – w stosunku do liczby ludności – najwięcej jest milionerów i ich coraz lepiej prosperujących przedsiębiorstw. W dodatku od paru kadencji dominuje tu PiS, co dowodzi, że obecnie rządzącej partii może być po drodze z nowoczesnością i biznesem.
W stolicy województwa śląskiego rozwój infrastruktury rowerowej postępuje wraz z zieloną metamorfozą miasta. Łąc...
Międzynarodowe Forum Rolnictwa Regeneratywnego BIO_REACTION 2025 odbędzie się już 12 czerwca br. w Pierzchnie koło Kórnika.
We Wrocławiu odbyło się Dolnośląskie Forum Odbudowy Ukrainy. Jego celem było rozwinięcie dotychczasowej współpra...
W tym roku przypada 80. rocznica rozpoczęcia odbudowy stolicy po wojnie. Do obchodów zainicjowanych przez miasto...
Rusza nowa akcja zachęcająca do wsparcia regionu dotkniętego powodzią. Tym razem samorząd województwa i regional...
Phishing, ataki DDoS i złośliwe oprogramowanie to stali bywalcy raportów dotyczących zagrożeń w sieci. Od lat są najczęściej wykorzystywanymi przez cyberprzestępców metodami, ale to nie znaczy, że sposób ich działania się nie zmienia.
Finanse, zmiany demograficzne i ekologia – to największe wyzwania dla włodarzy miast w zaczynającej się kadencji...
Gdzie zdobyć wiedzę, która pomoże w zdobyciu patentu motorowodnego?
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas