Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 06.09.2015 18:37 Publikacja: 06.09.2015 18:27
Foto: Fotorzepa, Piotr Guzik
Na miejsce kongresu, który odbędzie się w dniach 10–13 września, wybrano Poznań. Tegoroczna edycja, wpisana w zbliżające się obchody 1050-lecia chrztu Polski, jest opatrzona hasłem „Ad Fontes". W mieście, gdzie znajduje się symboliczny grobowiec pierwszych władców Polski – Mieszka I i Bolesława Chrobrego – pojawi się ponad 800 artystów i gości z całego kraju oraz z Europy. Organizatorami wydarzenia są Polska Federacja Pueri Cantores oraz Poznański Chór Katedralny.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Celem nowej inicjatywy edukacyjnej – Akademii Zakupu Gazu – jest zapoznanie odbiorców samorządowych i powiązanyc...
Rozpoczęły się wakacje. Stolica, jak co roku, przyciągnie miliony turystów. Priorytetem dla miasta jest zapewnie...
Unikanie opłat za przejazdy transportem publicznym stanowi istotne wyzwanie dla finansów samorządów, które stara...
W stolicy województwa śląskiego rozwój infrastruktury rowerowej postępuje wraz z zieloną metamorfozą miasta. Łąc...
We Wrocławiu odbyło się Dolnośląskie Forum Odbudowy Ukrainy. Jego celem było rozwinięcie dotychczasowej współpra...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas