Reklama

Kierunek na egzotyczne rynki

- Naszym atutem jest odwaga i przewaga technologiczna – mówi Sylwester Jędra, wiceprezes zarządu Horus Energia sp. z o.o.

Publikacja: 21.02.2017 22:00

Rz: Jaka jest historia spółki Horus Energia?

Sylwester Jędra: Nasza firma stanowi kontynuację tradycji poprzedniczki, która zaczęła działać w 1984 roku. Prezes Jan Koblak rozpoczął działalność na rynku serwisowania zespołów prądotwórczych. W tej formie rozwijała się do połowy lat 90., w 1996 roku zmieniono formę działalności na spółkę prawa handlowego. Od ubiegłego roku działamy pod nazwą Horus Energia sp. z o.o. Przez lata firma zmieniała stopniowo profil działalności z serwisowej na handlowo-serwisową. Na początku XXI w. zarząd podjął decyzję o uruchomieniu własnej produkcji. Sprzedano pierwszy agregat gazowy o wysokim poziomie kultury technicznej i projektowej ze skomplikowanym układem sterowania. Ja rozpocząłem pracę w 2003 roku w dziale technicznym jako projektant. Później prowadziłem odrębny dział zajmujący się projektowaniem i sprzedażą gazowych zespołów do pracy ciągłej.

Pozostało jeszcze 88% artykułu

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Regiony
Co dziewiąty mężczyzna w kraju ma problemy ze spłatą zaległych zobowiązań
Materiał Promocyjny
Bank Pekao uczy cyberodporności
Okiem samorządowca
Prezydent Olsztyna: Stawiamy na komunikację zbiorową
Regiony
Dolny Śląsk rewitalizuje linie kolejowe i inwestuje w pociągi
Regiony
Jak kupować mądrze gaz na zmiennym rynku
Materiał Promocyjny
Stacje ładowania dla ciężarówek pilnie potrzebne
Regiony
Bezpieczne lato w Warszawie – dla wszystkich
Materiał Promocyjny
Nowy Ursus to wyjątkowy projekt mieszkaniowy w historii Ronsona
Reklama
Reklama