Cieszę się, że „Życie Regionów" staje się miejscem, w którym swoimi sukcesami, ale i problemami mogą podzielić się przedstawiciele mniejszych i większych miast, reprezentanci samorządów, lokalne firmy, których osiągnięcia są godne najwyższego uznania. Wierzę, że robimy coś naprawdę dobrego, tworzymy platformę regionalnej komunikacji, bezpośredniej wymiany poglądów z pominięciem warszawskocentrycznego filtra.

Rozpoczęliśmy w maju 2015 roku – jako pierwsze ukazało się „Życie Wielkopolski". Później konsekwentnie pojawialiśmy się w kolejnych regionach. Do tej pory ukazały się 243 wydania, co oznacza ponad 3 tys. artykułów i wywiadów pisanych piórem naszych najlepszych dziennikarzy. To właściwy moment, aby podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w ten projekt, bo dzięki nim możemy trafiać do Państwa z kolejnymi porcjami najciekawszych informacji z – teraz już mogę to powiedzieć z nieukrywaną satysfakcją – wszystkich polskich regionów.

Zapraszam do lektury pierwszego wydania „Życia Ziemi Świętokrzyskiej" i kolejnych, które co miesiąc przygotowujemy dla Państwa.