Reklama
Rozwiń

Natura w obiektywie

Podglądanie przyrody w regionie dało nadspodziewane efekty. Mieszkańcy amatorsko zajmujący się fotografią uwiecznili fascynujące miejsca.

Publikacja: 06.06.2017 23:00

Mieszkańcy regionu ruszyli w plener, by pokazać przyrodnicze bogactwo ziemi łódzkiej.

Mieszkańcy regionu ruszyli w plener, by pokazać przyrodnicze bogactwo ziemi łódzkiej.

Foto: Fotorzepa, R. Sąsiadek

Aparaty fotograficzne i telefony komórkowe poszły w ruch, a efektem są zachwycające zdjęcia przedstawiające przyrodę Łódzkiego. Krajobrazy, z budzącą podziw bogatą roślinnością, jeziora, w których odbija się zachodzące słońce, miotane wiatrem drzewa i uchwycone jakby od niechcenia kwiaty.

Mieszkańcom spodobał się pomysł konkursu zorganizowanego przez urząd marszałkowski. Amatorzy – pasjonaci fotografii – nadesłali 86 zdjęć, na których uwiecznili to, co w naturze najciekawsze.

Pozostało jeszcze 87% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Regiony
Jak kupować mądrze gaz na zmiennym rynku
Materiał Promocyjny
25 lat działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Regiony
Bezpieczne lato w Warszawie – dla wszystkich
Regiony
Gapowicze regionalnym wyzwaniem dla samorządów
Regiony
Katowice stawiają na miejską infrastrukturę rowerową
Regiony
Dolny Śląsk konsekwentnie wspiera Ukrainę