Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 27.08.2017 21:00 Publikacja: 27.08.2017 21:00
Marszałek Adam Jarubas (drugi od lewej) podpisał z burmistrzem Ożarowa Marcinem Majcherem (drugi od prawej) umowę o utworzeniu terenów inwestycyjnych w gminie.
Foto: materiały prasowe
Zanim samorząd zaoferuje je przedsiębiorstwom, zamierza działki wcześniej uzbroić oraz wybudować do nich lepszą drogę dojazdową.
Pomysł na ściągnięcie inwestorów do Ożarowa nie jest nowy. – Już w 2010 r. zaczęły się dyskusje na komisjach rady miejskiej dotyczące rozwoju miasta oraz zatrzymania emigracji młodych osób z naszego terenu. Wtedy powstał pomysł utworzenia terenów inwestycyjnych w Ożarowie – opowiada Łukasz Wtorkowski, inspektor ds. promocji w urzędzie miasta.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Celem nowej inicjatywy edukacyjnej – Akademii Zakupu Gazu – jest zapoznanie odbiorców samorządowych i powiązanyc...
Rozpoczęły się wakacje. Stolica, jak co roku, przyciągnie miliony turystów. Priorytetem dla miasta jest zapewnie...
Unikanie opłat za przejazdy transportem publicznym stanowi istotne wyzwanie dla finansów samorządów, które stara...
W stolicy województwa śląskiego rozwój infrastruktury rowerowej postępuje wraz z zieloną metamorfozą miasta. Łąc...
We Wrocławiu odbyło się Dolnośląskie Forum Odbudowy Ukrainy. Jego celem było rozwinięcie dotychczasowej współpra...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas