Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 22.09.2017 17:27 Publikacja: 22.09.2017 17:27
Foto: Rzeczpospolita
Rz: Jesteście jedną z nielicznych firm kosmetycznych na rynku, które oferuje produkty dla wegan. Skąd takie sprofilowanie tego biznesu?
Anna Bień: Cenimy bardzo produkty pochodzenia zwierzęcego, ale myśląc o własnej firmie, zdecydowałyśmy się, by pracować głównie na surowcach roślinnych. Zdawałyśmy sobie sprawę z tego, że rynek produktów wege rozwija się dynamicznie i zapotrzebowanie na produkty oparte wyłącznie na produktach roślinnych będzie rosło. Dlatego nasze mydła są produktami wegańskimi. Mamy w swojej ofercie również produkty z mlekiem i woskiem, ale dbamy o ich pochodzenie, wosk jest ekologiczny – pochodzi ze sprawdzonej pasieki należącej do naszego wuja.
W stolicy województwa śląskiego rozwój infrastruktury rowerowej postępuje wraz z zieloną metamorfozą miasta. Łąc...
We Wrocławiu odbyło się Dolnośląskie Forum Odbudowy Ukrainy. Jego celem było rozwinięcie dotychczasowej współpra...
W tym roku przypada 80. rocznica rozpoczęcia odbudowy stolicy po wojnie. Do obchodów zainicjowanych przez miasto...
Rusza nowa akcja zachęcająca do wsparcia regionu dotkniętego powodzią. Tym razem samorząd województwa i regional...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Finanse, zmiany demograficzne i ekologia – to największe wyzwania dla włodarzy miast w zaczynającej się kadencji...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas