Aktualizacja: 29.10.2025 20:52 Publikacja: 30.12.2024 16:30
Ewa Pajor
Foto: PAP, Marcin Bielecki
Przed nami rok nieparzysty. W sporcie oznacza to, że nie odbędą się imprezy o największym medialnym i społecznym zasięgu – igrzyska olimpijskie, piłkarskie mistrzostwa świata bądź Europy. Ale nie zabraknie zawodów, które skupią na sobie uwagę kibiców.
Przedstawiamy przegląd wydarzeń sportowych o najwyższej randze w nadchodzącym roku w najpopularniejszych dyscyplinach w Polsce – piłce nożnej, siatkówce, tenisie, lekkiej atletyce, skokach narciarskich, żużlu.
W związku z planowanym drugim etapem modernizacji Ośrodka Nowa Skra, przy ul. Wawelskiej 5, miasto opublikowało...
Wielu kierowców marzy o jednej oponie zimowej, która sprawdzi się w każdych warunkach – od śniegu po mokry asfalt, od miejskich ulic po autostrady. Goodyear, tworząc model UltraGrip Performance 3, postanowił zbliżyć się do tego ideału, łącząc w jednej konstrukcji cechy, których zazwyczaj trzeba szukać w różnych produktach.
Barcelona prowadziła z Paris Saint-Germain, ale przegrała 1:2, tracąc bramkę w samej końcówce meczu. Wojciech Sz...
Przed nami największy w historii weekend biegowy w stolicy. Na starcie 47. Nationale Nederlanden Maratonu Warsza...
Na najbliższej sesji Rady Warszawy, 16 października, radni będą debatować o finansowaniu modernizacji terenu klu...
To najszybciej rozwijający się segment kurierskiego rynku, który zmienia nie tylko handel detaliczny, ale i nasze przyzwyczajenia oraz wygląd miast.
Cztery firmy, które zgłosiły chęć zostania partnerem prywatnym dla projektu „Modernizacja, rozbudowa i zagospoda...
To program dla managerów, który łączy strategiczne spojrzenie na przyszłość zarządzania z konkretnymi narzędziami i umiejętnościami potrzebnymi do wykorzystania potencjału AI.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas