- Bezpieczeństwo biznesowe przedsiębiorców prowadzących sklepy pod naszym szyldem stanowi nasz priorytet - szczególnie w czasach pełnych wyzwań, w jakich obecnie funkcjonujemy. Szerokie wsparcie ze strony dużej, stabilnej organizacji i to już od samego początku, odgrywa kluczową rolę dla powodzenia biznesu na rynku. Dodatkowo oferowane przez nas ubezpieczenie daje przedsiębiorcom pewność, że są chronieni w przypadku wystąpienia ujemnego salda po rozwiązaniu umowy franczyzowej. Ja wynika z naszych analiz 9 na 10 przedsiębiorców prowadzących sklepy Żabka osiąga satysfakcjonujące przychody szybciej niż w rok. Jednak niepowodzenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej jest możliwe, dlatego wprowadzamy „Polisę na biznes” by jeszcze lepiej zabezpieczyć naszych franczyzobiorców- podkreśla Damian Rybak, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Wsparcia Franczyzobiorców w firmie Żabka Polska.

Procesowi powstania „Polisy na biznes” przyświecał cel, aby w jak największym stopniu zminimalizować ryzyko związane z porażką biznesową w ramach własnej działalności i potencjalnym zadłużeniem franczyzobiorców. Żabka dostarcza prowadzącym sklepy pod swoim szyldem m.in. szereg narzędzi ułatwiających zarządzanie placówkami, daje dostęp do know-how, zapewnia gotowy do prowadzenia lokal i gwarantowany przychód miesięczny przez pierwszy rok działalności – obecnie wynosi 17 tys. miesięcznie. Może się jednak zdarzyć sytuacja, w której biznes nie zakończy się zakładanym sukcesem. To normalna sytuacja, którą każdy decydujący się na działalność na własny rachunek powinien brać pod uwagę. Dzięki „Polisie na biznes” franczyzobiorcy Żabki nie muszą jednak obawiać się ryzyka niepowodzenia – zobowiązania finansowe w momencie zakończenia z ujemnym saldem współpracy pokryje ubezpieczyciel.

Polisa na biznes dostępna będzie dla wszystkich franczyzobiorców bez względu na ich staż i sytuację finansową. Wysokość składek oraz wartość samego ubezpieczenia zależna jest natomiast od długości współpracy z siecią. Produkt jest unikatowy w skali polskiego rynku, cechują go niezwykle konkurencyjne stawki, możliwe dzięki wielkości sieci, jej silnej pozycji na rynku oraz dofinansowaniu przez Żabkę.

Więcej o franczyzie z Żabką na www.zabka.pl/franczyza